خطر بزرگ! خطر بزرگ! از تابستان 2022 داعش مهدوی و افغانی در 14819 پایگاه قتل و جنایت زده است.

arsse

Member
درود دوستان
مشکلی بزرگ پیش آمده که هر جا من این مطلب را می نویسم هم فروم های خارجی معروف و هم تلگرام و هم مجید آنلاین و هم برنامه نویس ارگ حذفش می کنند و من نمیدانم کجا باید این کار را انجام بدهم.
هر وقت هم راهنمایی می خواهم همان اوباش آدمکش یا دوستانشان می خواهند کمک کنند.
می خواهی جلوی قتل و دزدی را بگیری خود قاتل و دزد می خواهد با تو بیاد یا پرونده را بررسی کند!

اگر این تاپیک قفل شود یا بسته شود خودتان دچار دردسر میشوید و کل مردم ایران و جهان

از پاییزبه حقوق بشر و خبرنگاران ماهواره و چندین کلانتری و ستاد مرکزی پلیس نزدیک موزه قصر و چندین پادگان ارتش و سپاه خبر داده ام که این اراذل را دستگیر کنند کاری نکرده اند!

این افراد هر کدام چند نفر شبیه خود دارند برخی از این شبیه ها مثل دوقولو می ماند برخی دیگر کمتر شبیه هستند.
اینها طراحان و مجریان جنایات علیه زنان هستند شرخر املاک و مافیای اسلحه و .....

a_few_criminal_20230629.png

آخرین ویرایش:

arsse

Member
فعلا هرچه سریعتر محتویات این وبلاگها و کامنتهای تایید شده اش را بخوانید حداقل باید یکسال یا چند سال باشد که آپدیت نشده و کامنت هایش دیده نشده است.

این وبلاگ که در زیر معرفی میشود تازه است و هر چند وقت یکبار مطلب جدید دارد و خیلی مهم است:

arsse

Member
این متن را هرچه زودتر همه اش ر ا بخوانید یک خلاصه مفید است.

پیوست ها

• ALL_UN_14819_08_COM_20230628_PRT.pdf
    24 مگایابت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

arsse

Member
تمام این اوباش که در 4 وبلاگ فوق گفتم از تابستان 2022 جنایت خود را بسیار بسیار افزایش داده اند. جالب است که از تابستان و شاید از سالها قبل همین ها خودشان را دوست من معرفی و هی جنایت می کنند!

arsse

Member
من الان دیدم ایمیل های کاربران مجید آنلاین دستکاری شده یا پستی از من در همین مورد اضافه شده یعنی یکی لاگین کرده بوده یا هک شده با دسترسی مدیر این فرئم یک چیزی اضافه شده بوده که من در فرئوم دیگر با ایمیل دیگری ارسال کرده بودم.

arsse

Member
مطالب مذکور به پلیس و مسئولین کشوری ارسال شده و در حال اقدام هستند

خواهشمندم تاپیک ها و اخبار مذکور حذف شود.

جدیدترین ارسال ها

بالا