خطا در اجرای فایل اجرایی exe سی شارپ

mzarkoob

New Member
با سلام
من یک برنامه ساده در ویژال سی شارپ نوشتم که بدون مشکل اجرا میشه و کار می کنه.
فایل اجرایی اش را هم وقتی باز می کنم (بدون نیاز به باز کردن خود سی شارپ) اجرا میشه و کار می کنه
ولی در یک کامپیوتر دیگه(که البته ویژآل نصب نکردم ) این فایل اجرایی ، اجرا میشه ولی تا در یکی از مراحل یک باتون می زنم که لازم میشه یک فایل در درایوی بسازد و دیتا در آن بریزد خطا میده:
error.png
ایراد از چی میتونه باشه؟
البته در اون کامپیوتر فقط خود سی شارپ تیکش زدم(مابقی همه حذف) ولی بازم این خطا میداد
مگه نباید این فایل اجرایی .exe موجود در \bin\Debug به طور مستقل هر کامپیوتری کار کنه!؟

the_king

مدیرکل انجمن
با سلام
من یک برنامه ساده در ویژال سی شارپ نوشتم که بدون مشکل اجرا میشه و کار می کنه.
فایل اجرایی اش را هم وقتی باز می کنم (بدون نیاز به باز کردن خود سی شارپ) اجرا میشه و کار می کنه
ولی در یک کامپیوتر دیگه(که البته ویژآل نصب نکردم ) این فایل اجرایی ، اجرا میشه ولی تا در یکی از مراحل یک باتون می زنم که لازم میشه یک فایل در درایوی بسازد و دیتا در آن بریزد خطا میده:
مشاهده پیوست 106898
ایراد از چی میتونه باشه؟
البته در اون کامپیوتر فقط خود سی شارپ تیکش زدم(مابقی همه حذف) ولی بازم این خطا میداد
مگه نباید این فایل اجرایی .exe موجود در \bin\Debug به طور مستقل هر کامپیوتری کار کنه!؟
تنظیمات دسترسی خیلی مهمه، در Control Panel یک تنظیم User Account Control Settings هست که مقدار پیشفرض اش می تونه مانع دسترسی کامل برنامه به فایل و درایو بشه.
برای همینه که از کاربر می خواهند که برای اجرا کردن فایل اجرایی، روی آیکون اش راست کلیک کنند و روی Run as administrator کلیک بشه.

جدیدترین ارسال ها

بالا