خطای"could not use the quick selected format please confirm setting" هنگام خروجی گرفت

hamed_m2

New Member
سلام

یه فیلم رو در ادیوس 6.5 می خوام خروجی بگیرم I\O رو هم مشخص کردم .

رو بعضی فرمتها مثل dv و بعضی Avi ها خطای "could not use the quick selected format please confirm setting" می دهد.

یه فایل دیگه با تمام تنظیمات مشابه همین فایل دارم که اون رو بدون خطا خروجی میگیره :-?

ادیوس که استفاده میکنم 6.5 و هرفرمتی هم خروجی بده برام مهم نیست فقط کیفیت فیلم پایین نیاد و البته کانورتورم هم تبدیل کنه چون بعد میخوام تبدیل به Mkv بکنم

با Canopus HQ Avi خروجی گرفتم ولی کانورتور"Wondershare Video Converter Ultimate" تبدیل نمیکنه

این خطا مربوط به چیه ؟

دومن با چه فرمتی خروجی بگیرم؟

:rose:

سمیر2011

Active Member
جالبه این همه مدت کسی جواب شما را نداده
خوب دوست عزیز نرم افزار ادیوس 6.5 بر روی کدک های فیلم حساس می باشد اگر فیمی که مطابق استاندارد های نر م افزار تبدیل نشده باشد و یا سازگار با این نرم افزار نباشد را چنین خطایی می دهد .
تنها کانورتوری که قادر به پشتیبانی نرم افزار ادیوسXilisoft Video Converter Ultimate قابل دانلود در سایت امضای من است .

اما برای خروجی فرمتی جدید در نرم افزار ادیوس 6.5 با یک حرف اضافه HQX اضافه شده که برای داشتن نهایت کیفیت در خروجی روی این گزینه بایستی فرمت خود را انتخاب کنید و سپس با نرم افزار بالا که گفتم تبدیل به فرمت اچ دی و mk4 کنید .
به همین سادگی به همین خوشمزگی

جدیدترین ارسال ها

بالا