خرید Ip اختصاصی

siavashmusic

Active Member
سلام

من چند روز پیش برای یکی از ریسلرها همراه با خرید پکیج سفارش IP اختصاصی دادم الان برام فرستادن حالا میخوام برای SSL اقدام کنم

سوالم اینه کی SSl میده !
از این ای پی چطور میتونم برای لئگین به پی پال استفاده کنم ؟
چون شنیدم اگه از IP سرور استفاده کنی انگار توی دیتاسنتر نشستی و داری به نت کانکت میشی

ولی من قبلا سفارش IP اختصاصی داده بودم که هر وقت یه چیزی بود ! یکبار آلمان یکبار لهستان برای فروشنده گفتم اما اون گفت نه اینطور نیست در صورتی که هر بار لوگین می کردم گوگل میرفت روی www.google.de یکبار می رفت روی google.pl
جالبه نه !>؟

حالا یکی کمک کنه لطفا

mrysoft

Banned
سلام دوستان عزیز و گرامی
دفعه پیش که پست دادم اقا مجید که مدیر سایت هست با مدیر اصلی انجمن به من ایمیل زدند و گفتن نباید تبلیغات بکی در سایت ما
من هم ازشون پرسیدم اقا مجید پس این همه آدم می یان توی فروم شما پست میدن تبلیغ می دن چی ؟:sad::sad::sad::sad: پس چرا به اونها حرف نمی زنین
وقتی این رو گفتم به من ایمل دادن گفتن این خلاف مقررات هست
اگه این خلاف مقررات است پس چرا بقیه می دن من نباید بدم یا دلیل دیگه ای داره !:cry::cry::cry::cry::cry: هاااااااااااااااااااا جواب من روبدین

اگه این تاپیک رو پاک کنید ثابت می کنید فقط واسه من فرق می ذارین

بهترین و ارزانترین هاست و دامین در ایران
1 گیگ فضا با 8 گیگ پهنای باند با یک دامین رایگان با تمامی امکانت نامحدود از جمله اف تی پی دیتا بیس ایمیل و.... سالی فقط 25500 تومان برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت ما مراجعه فرمایید یا با ای دی زیر پی ام بدین
www.mryhost.com
m_y3266
09113934826

alionline1366

Active Member
نمیدونم والا شاید به این دلیل بوده که حتما مثل همین پست در جای نا مناسب یا وسط پست دیگران زدید و یا زیادی تبلیغ کردید چون بلاخره تبلیغ هم حد وحدودی داره و بیش از حدش باعث اذیت و آزار میشه ولی بازم نمیدونم خود مجید یا ماندانا میدونن ولی مطمئن باش مجید یا ماندانا با کسی خصومت شخصی ندارن

miladspy

Member
با سلام ، دوست عزيز

ولی من قبلا سفارش IP اختصاصی داده بودم که هر وقت یه چیزی بود ! یکبار آلمان یکبار لهستان برای فروشنده گفتم اما اون گفت نه اینطور نیست در صورتی که هر بار لوگین می کردم گوگل میرفت روی www.google.de یکبار می رفت روی google.pl
جالبه نه !>؟

اين مربوط به Ip كدام كشور نيست ، اين فقط Cache است فكر مي كنم Ip اختصاصي شما دست چند نفر ديگر هم هست ، گوگل را با اين آدرس باز كرده اند و در Cache سرور قرار دارد و شما كه با اين IP ميريد براتون اينطوري باز ميشه ، براي اينكه ببينيد IP از كدام كشور است بايد در http://www.ip2location.com مشاهده كنيد اين سايت يكي از بهترين ها در اين زمينه است ، در ضمن اگر Ip اختصاصي مي خواهيد با من در ارتباط باشيد مي توانم Ip آمريكايي اختصاصي بهتون بدم از ديتاسنتر LAYERED TECHNOLOGIES INC با سرعت پورت 100 MB تست از Ip Share هم خواستيد مي تونم بدم سرعت را چك كنيد Ip اختصاصي هم با Paypal مشكلي نداره و بيشتر مشتري هاي Ip اختصاصي من از Paypal و E-gold استفاده مي كنند

در صورت نياز با ايميل [email protected] تماس حاصل كنيد
موفق باشيد :)

nimafire

find / -name Support > u
ما ماهی 5 تومن میدیم.با خرید 1 ساله 2 ماه رایگان.
آی پی اختصاصی.
برای سفارش و اطلاعات بیشتر پی ام بدید

جدیدترین ارسال ها

بالا