خرید گل آپارتمانی

shimmergift

New Member
امروزه با توجه به تغییر نوع سکونت در شهرها و کمبود فضای داخلی و همچنین نوسازی خانه های مدرن و نوساز و از سوی دیگر حذف حیاط خانه ها برای سبز شدن خانه و احیای نیاز به گل های آپارتمانی به وضوح معنی می شود. وجود گلدان های گل در خانه باعث سرزندگی آن شده و زیبایی فضای خانه را نیز دو چندان می کند. اما برای خرید گل آپارتمانی باید به چند نکته توجه کرد.

اولین قدم بررسی شرایط روشنایی خانه است. اگر در خانه تان نور مستقیم زیادی دارید، کاکتوس، آشور (ساقه عروس)، آلوئه ورا، گل آمبرون، نخل ساگو (رولت سیکاس)، نخل دم اسب، نخل آرکا، گل حسن یوسف، کروتون و می می توانند شما باشند. گزینه مناسب باشد.

sansevieria-005.jpg


اما اگر خانه شما نور کافی یا نور غیرمستقیم ندارد، بهتر است از گل های سازگار با این محیط مانند گل اطلسی، سانسوریا، زاموفیلیا، گندم، کاتالونیا، دیفن، گل قاشقی، انواع خاصی از سرخس، برگ زغال اخته استفاده کنید. ، با استفاده از بنیامین و..

علاوه بر نور، باید با توجه به فضای منزل و دکوراسیون منزلتان گلی را انتخاب کنید که فضای شما را بهتر جلوه دهد. برای این کار می توانید از گلدان ها یا پایه های اصلی استفاده کنید که می توانید تمام گلدان ها را در یک مکان روی آن ها جمع کنید. دمای خانه و شرایط آب و هوایی منطقه ای که در آن قرار دارید نیز از ویژگی هایی است که باید به آنها توجه کنید. اما به طور کلی در فضاهای خانگی ایرانی، جوانه هایی که سخت و مناسب برای مکان های کم نور هستند، همگی رشد خوبی خواهند داشت.

ما در شیمر گیفت به دنبال تهیه اقلام ذکر شده در شیشه هایی با طرح های مختلف هستیم تا بتوانید از بین گزینه های زیادی که شیمر به شما نشان می دهد انتخاب و سفارش دهید.
 

جدیدترین ارسال ها

بالا