خرید کردیت کارت

oxygenws

Active Member
سلام،

کسی کردیت کارت درست و حسابی نداره؟؟
ممنون میشم تجربیات خودتون رو بیان کنید.

موفق باشید.

dark-man

Member
یک زمانی یکی از دوستای من از می گفت رفته و نزدیک 300 دلار از بانک صنعت و معدن گرفته ...حالا نمی دونم راست و دروغش را

mohsenshahbazi

Active Member
البته بانک ملی و بانک پارسیان هم کردیت میدادن قبلا ...

اما یه کم دنگ و فنگ داره و شرایطشون سخته ...!

حرف کاشان وب هم تایید میشه ...نصیحت خوبی بود :دی
محسن!

پدرم از طریقه بانکه ملی گرفتن. 300 تومن در اومد با کلی دردسر و 2 تا ضامن و سفته و ...

تاجایی که میدونم به هر کسی نمیدن.

ToFaN

Well-Known Member
اميد واقعا كشورمون به نظرم "جهان چهارم" حتی از پاکستان هم عقب تر هستیم
همین عربا مسخرشون میکنند من رفتم 1 ساعته بهم دادن بدون هیچ شرایط سختی

dehkade

Member
اقا اين كرديت كارد آي ار من ميخواستم ازشون بگيرم خوب شد گفتين شما چه تجربه اي ازشون دارين ميشه بگين چي كار كردن و كي اين كار رو كردن چقدر دنگ و فنگ داره؟

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
فكر كنم مطمئن ترين راه فعلا كارتي هستش كه بانك توسعه صادرات ميده

دو نوع كارت داره يكي ويزا هستش كه كارت اعتباري كه بهت كارت فيزيكي هم ميده اما فكر كنم بايد 2000 يورو حسابت موجودي داشته باشه

حالت ديگه و ساده ترش كارت هاي مستر كارت هستش كه دو حالت داره با نام و بي نام كه بي نام فكر كنم حدود 28 هزار تومن باشه (ساليانه) كه به نام خود بانك هستش و 48 ساعته ميده و يك نوع ديگه هم كارت با نام هستش كه فكر كنم حدود 38 هزار تومن باشه كه اين با نام خودتون صادر ميشه حدود يك ماه هم طول ميكشه كارت صادر بشه

شارژش هم از طريق خود بانك انجام ميشه كه براي هر شارژ 5 دلار ميگيره ازتون (حالا مقدار شارژ هر چقدر باشه) و حدود يك هفته (حداكثر) طول ميكشه كه پول به حساب بره

با بانك توسعه صادرات تماس بگير تا توضيحات كامل و دقيقتر رو بهت بدن

مجيد

اینی که بانکه ملی میده credit هست. خرید میکنین آخره ماه از حساب سیبا ریالی کم میشه!

dehkade

Member
كسي مشكل creditcardor رو ميدونه به من هم بگه چون من قراره باهاشون كار كنم

oxygenws

Active Member
ممنون مجید و ممنون نیما...
نیما جان، می تونی شرایط این کردیت کارت بانک ملی رو بگی؟؟ (این رو هم حتما بگو، آیا میشه بهش (از خارج) پول واریز کرد؟)
ممنون.

چون کردیت هست نمیشه بهش پول واریز کرد و اینکه درمورده شرایط فکز میکنم اگر از یه شعبه بانک ملی بپرسین بهتر باشه. من دقیق نمیدونم و فقط میئونم که به هر کسی نمیدن و 2 تا ضامن می خواد یه سری یفته و 300-400 توکن پول که البته بستگی داره به نوع کارتی که می خوای. اگر سقفه خرید کارت بیشتر باشه هم باید پوله بیشتر بدین اول هم اینکه سفته بیشتر بخرین!

drsbco

New Member
سلام
بانک توسعه صادرات همانطور که مدیر محتم انجمن فرمودند از نظر اعتبار بهترینه . اما مشکل اساسی اینجاست که با داشتت آدرس مالی Billing Address در ایران شما عملاً قادر به استفاده از کارت خود در سایتهای آمریکایی و یا وابسته به آمریکا که ایران رو تحریم کردند نیستید .

من میتونم اگر نیاز به خرید از اینترنت داشتید کمکتون کنم .

http://payment.rsbco.com

oxygenws

Active Member
من که نتونستم والرد سایتت بشم.... گیر میده که منطقه ات مشکل داره!!

drsbco

New Member
دوست عزیز
برای ورود به سایت شما باید با Ip ایران وارد شید . یه برنامه رو سایته که بخاطر بعضی ملاحظال امنیتی فقط به کاربران ایرانی اجازه ورود میده بنابراین اگر از وی پی ان یا پراکسی استفاده میکنید اونو غیر فعال کنید تا مشکل حل شه .

جدیدترین ارسال ها

بالا