خرید کارت کپچر برای نرم افزارهایی مثل Ediuse , After Effect

با سلام:rose:

کسی هست که اطلاعاتی راجع به کارت کپجر داشته باشه؟ من کارتی می خوام که کپچری که بهم میده زیاد افت کیفیت نداشته باشه.....دوربین من HDV هست اما چون روی نوار رکورد میکنه وقتی با کارت (DV (1394 کپر میکنم خیلی افت کیفیت داره

کارتی تو بازار هست که کیفیت خیلی بالایی بده...کارت های NX چطوره؟

ailarali

New Member
با سلام
دوست عزيز بيشتر كارتها تقريبا يه جور كيفيت دارند فقط شما براي كپچر از چه نرم افزاري و چه تنظيماتي در ورود و خروجي ميگيريد مهمه براي افتر هم بيشتر سخت افزارهات مهمه بايد وري نايس باشن يا حق

shahiboy

New Member
خیر اینطور نیست.. دوست عزیز و کارت های مختلف فرق دارند. دوربین شما hdv است و مطمئنا شما ضبط hd می کنید . باید از کارت کپچر hd استفاده کنید. کارت های بلک مجیک برای کپچر مناسب هستند و البته کارت تدوین هم هستند یعنی رندر شما رو کم میکنند.کارت های rnco hd-90fi هم برای کپچر اچ دی مناسبند اما پورت hdmi ندارند و از همون پورتی که کارت های 1394 استفاده می کنند برای کپچر استفاده می کنند. اگر کارت 1394 دارید باید رکوردتون هم dv باشه اینطوری افت کیفیت کمتری دارید.

mooli63

کاربر فعال انجمن فیلمسازی
بله خیلی مهمه بگی که dv ریکورد می کنی یا hdv... بیشتر بچه هایی که هنوز با tape کار می کنن دوربین سری z سونی دارن. اگه dv ریکورد می کنی همون یه پورت ای لینک معمولی کافیه اصلا نیازی به خرید کارت کپچر نداری ... حتی فکر می کنم پورت های جدیدتر hd هم ساپورت می کنن و شما هیچ نیازی به کارت نداری.. دقت داشته باش کارت کپچر کمتر از 5 درصد قیمتش مربوط به کپچر آفلایننه.. قیمت اصلیش برای سرعت رندر.. Real time workflow ... کپچر آنلاین.. Broadcasting .. و مسائلی از این قبیله. اگه فقط فکر ریختن فیلمت از نوار به کامپیوتری یه پورت آی لینک ارزون که hd ساپورت کنه بگیر و خلاص.

mooli63

کاربر فعال انجمن فیلمسازی
ای بابا shahiboy منو هم دنبال خودت به جاده خاکی کشوندی.. عزیزم پستی که جواب دادی برای پارساله.

جدیدترین ارسال ها

بالا