خرید وی بولتین

اگه نخرم چی می شه؟(هاست من ایرانی هست و اسم وی بولتینی که دانلود کردم : vBulletin.v3.5.1.PHP.NuLL-ATTiTUDe)

آخرین ویرایش:

Parham

Well-Known Member
یک نمونه را میتونی‌ از اینجا ببینی‌ که چی‌ میشه ، اگر هم باور نکردی میتونی‌ امتحان کنی‌ ... شاید مدتی‌ طول بکشه تا به جواب خودت برسی‌

agri

Member
خب اونكه مشخصه از كجا سفارش بديم. ولي لگه يه كسي بلد نبود مثلا چجوري با دلار بخره آيا شركت ايراني هست كه اين كارو براش بكنه؟

من نتونستم بفهمم که تو اونجا اون فیلد ها چی هستن و درنتیجه قیمت اون چقدره لطفا یکی قیمت اون رو اینجا بگه

Parham

Well-Known Member
2 نوع لایسنس هستش :
لایسنس کامل | قیمتش 160$ هستش که پس از پایان 1 سال از خرید اون شما باید سالیانه مبلغ 30 $ برای تمدید اون و همچنین گرفتن نسخه های به روز کننده پرداخت کنید
لایسنس سالیانه | که قیمتش 85$ هستش که پس از پایان 1 سال از خرید اون شما باید مجدد همون هزینه 85$ را برای خرید مجدد لایسنس پرداخت کنید

agri

Member
قيمتها مشخصه ولي يكي كه خريده بگه روش خريدش چيه؟ سفارش رو كه مي دونم از طريق اون فرمه ولي چجوري بايد پول رو بحسابشون ريخت؟ دقيقا چيكار بايد كرد براي خريدش؟

Parham

Well-Known Member
دوست عزیز من هرچی‌ توضیح میدم شما یه چیز دیگه می‌پرسی‌ ! تو همون صفحه که کامبیز بالاتر لینک داده انواع روش های پرداخت هستش ! جای پرسیدن یک سوال یکم وقت بذارید !

kami_mz

Well-Known Member
سه تا روش داره:
پرداخت آنلاین.
پرداخت بانکی.
پرداخت تلفنی.

Rezafcom

New Member
لطفا بگوييد كه پس از پرداخت پول آنها برنامه را چه طوري به دست من ميرسونن
من در ايران هستم

Parham

Well-Known Member
دوست عزیز زمانی‌ که شما این برنامه را میخرید ، برای شما مشخصاتی‌ ارسال می‌شه که از طریق اون و وارد شدن به سایت اصلی‌ میتونید اون برنامه را از روی سایت این برنامه دانلود کنید ...

جدیدترین ارسال ها

بالا