خرید ویزا یا مستر کارت با حساب در لندن

dj.juniors

New Member
سلام خدمت همه دوستان گل مجید آنلاین

آقا من دنبال خرید یه ویزا یا مستر هستم که حساب اون به لندن وصل باشه

دوستانی که توی این کار تخصص دارن می خواستم ازشون سوال کنم که :

من از یکی از صرافی های شهرمون سوال کردم که این حساب رو از اینجا بدون کارمزد براتون شارژ می کنیم

آیا این نوع حساب ها محدودیت خرید ندارن ؟؟

اعتبارشون در چه حد ؟ یعنی میشه به عنوان یه مستر واقعی ازش استفاده کرد ؟

کلا من اطلاعات کمی دارم ممنون میشم یکم راهنمایی کنید منو :)

coder1980

New Member

من از یکی از صرافی های شهرمون سوال کردم که این حساب رو از اینجا بدون کارمزد براتون شارژ می کنیم

دوست من،

بیشتر شرکتای ایرانی به خاطر این قضیه تحریم ها و مشکلات دیگه ای که تو چند سال اخیر ایجاد شده، یه دفتر یا تو لندن یا امارات یا آذربایجان و ترکیه یا یکی دیگه از کشورای اطراف ایجاد کردن. بنابر این، یه سرچ کوچیک بکنی ده ها شرکت می تونی پیدا کنی که این کارو واست بکنن.

بدون کارمزد که واقعاً بعیده واست شارژ کنن ولی به هر حال شارژ می شه کرد از طریق این شرکتا.

محدودیت خاصی واسه خرید با این کارتا وجود نداره. فقط باید بدونی که به ما فقط کارت پیش پرداخت شده یا پری پید می دن. کارت اعتباری امکان نداره بشه اینجا گرفت چون درست مثه دسته چک های خودمون هزار ضمانتو اقامت تو کشوری که صادر می کنه و غیره داره. شما یه مبلغی به عنوان پیش پرداخت میدی و به همون اندازه هم می تونی خرید کنی. البته وقتیم داری تو سایتی خرید می کنی باید حتماً از وی پی ان استفاده کنی و گرنه به خاطر تحریم ها به احتمال زیاد بهت سرویس نمی دن. این کارتا هم سیستم های زیادی داره که ممکنه یه کارتی که می گیری تو سایتی که می خوای ساپورت نشه واسه همین قبلش باید از شرکتی که می خوای کارتو ازش بگیری سؤال کنی که تو سایت مورد نظرت کارتاش ساپورت میشه یا نه.

کلاً کارت ویزا یا مسترکارت داشتن دردسرای زیادی داره. مثلاً، وقتی یه مقداری خرید کردی واسه صورتحساب کارکردش باید بری سراغ شرکتی که واست صادرش کرده و اونام معمولاً یه مبلغی (آخرین باری که کارت داشتم هزار تومن) ازت می گیرن تا صورتحساب بهت بدن. بعضی وقتام تو بعضی سایتا، خریدتو کنسل می کنی ولی مبلغی که خرج شده حالا حالا ها بر نمی گرده و باید مراحل اداریشو طی کنه تا برگرده. اطلاعات کارتم به سایتایی که اعتبارشون معلوم نیست نمی شه بدی چون هر وقت بخوان راحت می تونن هر مبلفی بخوان ازش برداشت کنن.

یه سری از شرکتا هستن که با کارت خودشون حاضرن خریدتو واست انجام بدن. دیگه این طوری مشکلاتیو که گفتم نخواهی داشت. اگه خواستی به من پیام خصوصی بده تا یکیشونو بهت معرفی کنم.

نکته آخر اینکه اگه کسیو خارج از کشور داری می تونی بهش بگی که واست یه اکانت پی پل باز کنه. از کارت اعتباری خیلی راحت ترو ایمن تره (البته اونم یه کارت اعتباری به عنوان گرویی می خواد ولی وقتی اونو اضافه کردی دیگه تا زمانی که کارتت اعتبار داره راحتی).

سؤال دیگه ای داشتی در خدمت هستیم.

موفق باشی.

hadi.est

New Member

سلام دوست عزیز لطفا" منظورتون رو از وصل بودن به لندن بفرمایید!:wink: ببینید الان کارتهایی وجود داره که بانک صادر کننده در یک کشور هست ولی اعتبار حساب از یک کشور و بانک دیگه فراهم میشه. مثلا" این کارتهای رویال بانک آذربایجان که همه جا پر هست اعتبارشون از بانک مونترال کانادا هست و کارتهای در سطح پایینی هستند . ولی برای ملیت ایرانی همه این کارتهای ویزا و مستر حکم کارت نقدی ِdebit-Gift دارند یعنی تا توش پول نباشه نمیتونی استفاده کنی. اگر شما به کارت در حکم استفاده در خریدهای اینترنتی نگاه میکنید همه این کارتها مشکل رو حل میکنن. ولی اعتبار بانک و محدودیتها در اونها فرق میکنه. برای انتخاب کارت مورد نظرتون میتونید با ما تماس بگیرید تا بهترین کارت رو با هزینه مناسب بهتون معرفی کنیم.

موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا