خرید ویدئو پروژکتور

keshavarz_milad

New Member
با سلام، دوستان با توجه به تجربه ای که در بازار ویدئو پروژکتور دارم، دوست داشتم تجربه های خودم رو با بقیه هم در میون بزارم.
ویدئو پروژکتور ها رو میتونید توی محیط های آموزشی، کلاس های درس، سینما های خانگی و محیط های اداری مشاهده کنید.
اما اگر شما هم قصد خرید یک پروژکتور با کیفیت رو دارید، بهتره حتما به مواردی که در زیر اشاره کردم دقت کنید:
1. روشنایی ویدئو پروژکتور
2. نسبت کنتراست پروژکتور
3. وضوح تصویر پروژکتور
4. قیمت و کاربری پروژکتور
5. برند سازنده ویدئو پروژکتور (بهترین برند هایی که در حال حاضر توی بازار هستن: اپسون، اپتما، بنکیو، پاناسونیک، ویوسونیک، شیائومی، ونبو هستن)
6. پورت های ورودی و خروجی پروژکتور
7. نسبت پرتاب (اینکه پروژکتور رو توی چه فاصله ای نصب می کنید خیلی مهمه)
اگر قصد خرید پروژکتور رو دارید، پیشنهاد می کنم به سایت ما (پروژکتور ماهان) نگاهی بندازید. تضمین می کنم که هیچ جا رو نمیتونید پیدا کنید که قیمتشون مناسبتر از ما باشه.
حتی فروشگاه ما توی دیجی کالا هم فروش داره، ولی قیمت ها 2 3 میلیون بیشتر از سایت خودمون هست.
برای همایت از ما و خرید با قیمت پایینتر، ممنون میشیم به سایتمون سر بزنید.
projectormahan.ir

hasanali-nasab

New Member
سلام ممنون از اطلاعات مفیدی که نوشتی. در ادامه روش‌های نصب رو بخونید.

روش‌های نصب ویدئو پروژکتور :

1. انتخاب مکان مناسب: ابتدا باید مکان مناسبی برای نصب ویدئو پروژکتور انتخاب کنید. این مکان باید دارای دیوار یا صفحه‌ای سفید باشد که بتوانید تصویر را بر روی آن پرتاب کنید. همچنین باید در نظر داشت که محیط تاریکتری را انتخاب کنید تا تصویر بهتر قابل مشاهده باشد.
  2. نصب پایه یا قاب پروژکتور: بسته به نوع پروژکتور، شما می‌توانید از پایه یا قاب مخصوصی برای نصب آن استفاده کنید. در صورت استفاده از پایه، پروژکتور را بر روی میز یا سطح صافی قرار دهید و در صورت استفاده از قاب، پروژکتور را در قاب قرار داده و به دیوار یا سقف بچسبانید.
  3. تنظیم فاصله و زوایا: با توجه به نیازهای خود، پروژکتور را در فاصله مناسبی از صفحه یا دیوار قرار دهید. همچنین می‌توانید زوایای تصویر را تنظیم کنید تا تصویر به صورت مستقیم و بدون انحراف پرتاب شود.
  4. اتصال به منبع تصویر: پروژکتور را به منبع تصویر مورد نظر متصل کنید. این منبع می‌تواند یک کامپیوتر، لپتاپ، دی وی دی پلیر یا هر دستگاه دیگری باشد که تصویر را ارسال کند. اتصال معمولاً از طریق کابل HDMI یا VGA صورت می‌گیرد.
  5. تنظیمات تصویر: پس از اتصال پروژکتور به منبع تصویر، در منوی تنظیمات پروژکتور می‌توانید تنظیمات تصویر را تغییر دهید. این شامل روشنایی، کنتراست، وضوح و سایر پارامترهای تصویر است. بهتر است این تنظیمات را بر اساس نیازهای خود و با توجه به محیط استفاده تنظیم کنید.
  6. تنظیم صدا: در صورتی که پروژکتور دارای بلندگوی داخلی است، می‌توانید صدا را از طریق پروژکتور پخش کنید. در غیر این صورت، باید پروژکتور را به سیستم صوتی جانبی متصل کنید.
  7. ثبت و تثبیت: پس از تنظیمات نهایی، مطمئن شوید که پروژکتورقوی و پایدار است. برخی از پروژکتورها قابلیت تثبیت روی دیوار یا سقف را دارند، در این صورت می‌توانید آن را تثبیت کنید تا جابجایی نکند.
  8. تنظیمات پیشرفته: در برخی از پروژکتورها، ممکن است تنظیمات پیشرفته‌تری نیز وجود داشته باشد. این شامل تنظیمات 3D، کیفیت تصویر، کالیبراسیون رنگ و سایر گزینه‌ها است. اگر به تنظیمات پیشرفته علاقه دارید، می‌توانید آنها را بررسی و تنظیم کنید.
در نهایت، بعد از نصب و تنظیمات اولیه، می‌توانید از ویدئو پروژکتور خود لذت ببرید و تصاویر بزرگ و بیشتری را در محیطی شگفت‌انگیز تماشا کنید.

جدیدترین ارسال ها

بالا