خرید ورک استیشن

kiaspid

Member
سلام به همگی

1- چرا فکر کردید که با این مقدار پول میتونید توو کشوری به این بزرگی رندر فارم تک بخرید !!؟
همین العان شبکه دو رندر فارم مخصوص رندر انیمیشن خریداری کرده در حدرد 2 میلبون دلار !
2- رندر فارم رو با Workstation اشتباه نگیرید دوستان .

3- اگر کار شما معماری هست ، دلیلی نداره که همچین سرمایه گذاری انجام بدید . اگر بحث رندر از انیمیشن باشه باز هم توجیه نداره .
- اگر هدف شما رندر گرفتن انیمیشن های ساخته شده توسط گروه های مختلف هست که بازم این کار اشتباه هست !

در کل اگر برای کارهای معماری میخوای دستگاهی با این مشخصات بخری (منظورم بین 15 تا 30 تومن هست) و تنها هم هستی ، اصلاً کار درستی نیست .
نهایت یک ورک تا 6 جوابگوی بهترین شرایط هست .
موفق باشی :rose:
سلام ، ممنونم از راهنمایی های بسیار کاملتون :rose: , فرق بین ورک و فارم میدونم میدونیم دیگه بابــــــــا:wink: :wink: .
اون 2 میلیارد تومان هم مطمئنن بودجه دولتی باید باشه ,
من قصدم کارهای سنگین معماری ( رندر انیمشن با کفیت بالا از نماهای داخلی و خارجی ) و هم قسمت آخر بند 3 بود
( اگر هدف شما رندر گرفتن انیمیشن های ساخته شده... ) , من هم قصد رقابت با افراد و شرکت های بسیار بزرگ رو ندارم و نمی خوام راه چند ساله رو تو یک شب برم , من این راهنمایی هارو برای کمتر از 1 سال دیگه می خوام چون دارم برنامه ریزی میکنم و مطمئنم چشم بهم بزنم این 10 12 ماه میگذره ، قصدم این بود که اطلاعاتم بیشتر شه تا سرمایم رو بهتر و درستر هزینه کنم ، که خیلی خیلی مفید بود راهنماییاتون , فقط یه لطفی میکنی اگه ممکنه شماره تلفنتون رو برام تو پیغام خصوصی بزارید که موقعی که رفتم دبی و قصد خرید داشتم در مورد جزئیات باهاتون تماس بگیرم , راستی یه یه دنیااا ممنون میشم
از عارف جان هم خیلی خیلی ممنونم بخاطر پیگیریها و راهنماییها:rose:

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا