[phpNuke] خرید ماژول

behzad_dc

Member
با سلام.

با اجازه من یک توضیح کلی در مورد سایتی که میخوام راه بندازم بدم:
سایت ما 8 تا منو اصلی خواهد داشت.
هر منو 25 زیر منو خواهد داشت.
تا اینجاشو فکر کنم نیوک پلاتینیوم کارمونو راه بندازه.
خوب حالا یکی از زیر منو ها رو توضیح بدم که وقتی user کلیک کرد چه اتفاقی باید بیفته.

فرض میکنیم یکی از منو های اصلی لیست نمایندگیها نام دارد و یکی از 25 زیرگروه استان تهران نام دارد. وقتی رو استان تهران کیلیک شد یک صفحه جدبد باز میشه که لست نمایندگان رو میبینه. بعد رو هر کدوم از نمایندگان کلیک شد یک صفحه جدید باز بشه و یک توضیح در مورد آن نمایندگی باشه.
البته من خودم فکر کردم که شاید بشه از ماژول content برای اینکار استفاده کرد و بعد متوجه شدم که فقط با تغیر نام content در قسمت ماژول ها کار تمام نمیشه.
حالا دوستان لطفا اگر میشه از ماژول های نیوک برا اینکار استفاده کرد که به ما هم بگید. در غیر اینصورت لطفا بگید که برا این ماژول جقر باید بپردازم.
فقط لطفا زودتر چون واقعا گیرم
سپاسگذار از همه دوستان

این آیدی مسنجر من هست در یاهو b_ehzad و ایمیل هم همین ایدی در یاهو

S4DEGH

Well-Known Member
من برات از ماژول content صد تا هم بخواي آماده ميكنم.

اما ميتوني اين چيزي رو كه ميخواي رو با يك html ساده در بياري وبعد تبديل به ماژول كني . فقط مديريت نداره !

behzad_dc

Member
ممنون صادق جان

با سلام
آقا صادق ما همیشه شرمنده محبت های شما هستیم.
حقیقتش این موضوع خیلی برام مهمه.
اگر امکان داره جسارتا بفرمایید هزینه این کار جقدره صادق جان.
گرچه زحمات شما در اینترنت واین فروم و سایت جنابعالی بر هیچ کس پوشیده نیست و با کلی پول هم خریدنی نیست.
جسارت بنده رو ببخشید
منتظر پاسخ شما میممونم.
با تشکر

S4DEGH

Well-Known Member
با سلام
آقا صادق ما همیشه شرمنده محبت های شما هستیم.
حقیقتش این موضوع خیلی برام مهمه.
اگر امکان داره جسارتا بفرمایید هزینه این کار جقدره صادق جان.
گرچه زحمات شما در اینترنت واین فروم و سایت جنابعالی بر هیچ کس پوشیده نیست و با کلی پول هم خریدنی نیست.
جسارت بنده رو ببخشید
منتظر پاسخ شما میممونم.
با تشکر
اين حرف ها چيه !!

ببين شما اگر ميخواي از ماژول content استفاده كني كه من گفتم برات يك عالمه درست ميكنم ! چون اصلا كاري نداره !
كافيه يك حرف به تمامي كوُري ها و يك حرف به فلدر content اضافه كني ! كه اين طوري ميشه يك ماژول جداگانه !

اما اگر نظر من رو بخواي براي اينكه كار قشنگ تر و زيبا تر بشه پيشنهاد ميكنم از همون روش Html استفاده كني !

چون اين چيزي كه شما ميخواي چيز ساده اي هست و نيازي به بخش مديريتي نيست ! و دستي هم ميشه اضافه كرد . عوضش 100% بهتر از ماژول content ميشود و ميتونين از گرافيك بيشتري استفاده كنيد .
( البته اينم هم مشكلات خودش رو از نظر ساخيت داره ولي در عوض بهتر جواب گو هست )

صادف من 101 می خوام
بابا تو بعد اين مدت هنوز نتونستي اسم مارو درست بزني ؟! يا ميزني : صادغ يا صادف يا ... :D
راستي از Themes چه خبر !؟ اين قالب جديد آفاق رو ديدي ؟! چطوره !؟

YTERROR

Active Member
بابا تو بعد اين مدت هنوز نتونستي اسم مارو درست بزني ؟! يا ميزني : صادغ يا صادف يا ...

میگم تکراری نبشه صادق رو هر جور بنویسی آخرش به صادق خودمون می رسه

راستي از Themes چه خبر !؟ اين قالب جديد آفاق رو ديدي ؟! چطوره !؟

آره باحاله کم کم داره جا میافته بروی بیایی داری تو سایت آفاق یادش بخیر 7 تا رجیستر کردم به هوایی این که عضویتش پولی بشه بزنیم تویی کار باار سیاه ولی هنوز فری عضویتش

behzad_dc

Member
ببين شما اگر ميخواي از ماژول content استفاده كني كه من گفتم برات يك عالمه درست ميكنم ! چون اصلا كاري نداره !
كافيه يك حرف به تمامي كوُري ها و يك حرف به فلدر content اضافه كني ! كه اين طوري ميشه يك ماژول جداگانه !

حقیقتش آقا صادق من چند جا تاپیک زدم و همه تقریبا همین رو گفتند اما متاسفانه من درست متوجه نشدم اگر امکان داره زحمت یک توضیح کامل در مورد استفاده از یک ماژول برای چند بار در یک سایت رو بکشید جون من مجید آلاین رو زیرو رو کردم اما مطلبی در این رابطه نتونستم پیدا کنم و شاید در حال حاضر بدرد خیلی ها بخوره.

اما اگر نظر من رو بخواي براي اينكه كار قشنگ تر و زيبا تر بشه پيشنهاد ميكنم از همون روش Html استفاده كني !

چون اين چيزي كه شما ميخواي چيز ساده اي هست و نيازي به بخش مديريتي نيست ! و دستي هم ميشه اضافه كرد . عوضش 100% بهتر از ماژول content ميشود و ميتونين از گرافيك بيشتري استفاده كنيد .
( البته اينم هم مشكلات خودش رو از نظر ساخيت داره ولي در عوض بهتر جواب گو هست )

راستش قبلا من اینکار رو کردم اما برادر من به خاطر اینکه آشنایی زیادی به Html نداره و هر روز میخواد مطالب رو به روز کنه امکان استفاده ار لینک Html برام نیست. مگر نه فرمایش شما متین هستش.
ممنون میشم اگر مثل همیشه من رو کمک و یاری بفرمایید
منتظر پاسخ شما هستم

جدیدترین ارسال ها

بالا