خرید فالوور اینستاگرام

flwland

New Member
خرید فالوور اینستاگرام یکی از روش های افزایش فالوور پیج های اینستاگرامی است. در گوگل سرچ می کنند ولی کاربران اکثرا یا نتایجی متفاوت روبرو می شوند و نمی توانند به راحتی به نیاز خود پاسخ دهند. دسته بندی منطقی فالوورها بسیار اهمیت دارد. برخی فالوور واقعی می خرند و برخی فالووهای فیک ولی ارزان قیمت را ترجیح می دهند. نیاز هر پروفایل و پیچ instagram متفاوت است. پیج های فروشگاهی اینستاگرام علاقه به فالوورهای واقعی ایرانی دارند تا از آنها خرید کنند. پیج های تبلیغاتی اینستاگرام فقط تعداد بالا فالوور میخواهند تا تبلیغ بگیرند و حتی لایک و ویو را هم فیک خریداری می کنند.
فالوور چیست؟
دنبال کنندگان اینستاگرام کاربرانی هستند که از شما پیروی می کنند؛ این دنبال کنندگان می توانند پست های شما را هم در نمایه شما و هم در فیدشان مشاهده کنند. آدم هایی که شما را دنبال می کنند فالوور هستند و شما هم فالوور افراد دیگری هستید.

لایک و بازدید چیست؟
شما هر پستی که منتشر می کنید در واقع این عکس یا فیلم را در معرض دید کسانی که شما را دنبال می کنند قرار می دهید. اگر پست عکس باشد و توجه آنها را جلب کند با دوبار تاچ یا ضربه به صفحه گوشی پست شما را لایک میکنند و اگر ویدیو باشد با دیدن چند ثانیه از پست اینستاگرام یک بازدید یا ویو برای فیلم در نظر می گیرد.

چرا فالوور اینستاگرام بخرم؟
چون می تواند برای شما ارزش ایجاد کند، می تواند عدد دنبال کنندگان را بالا ببرد، می تواند فروش شما را زیاد کند. تبلیغات در همه دنیا برای همه محصولات وجود دارد و برای بیزیسن های اینستاگرامی هم بهترین تبلیغات داشتن یک جامعه مخاطب فعال با عنوان فالوورها است.

فالولند
 

جدیدترین ارسال ها

بالا