خرید زمین در شمال

rastinwebseo

New Member
چرا خرید زمین در شمال؟
شمال کشور با دارا بودن گنجینه های با ارزشی مثل، آب و هوای مطلوب و سالم، طبیعتی بکر و فوق العاده و همچنین پتانسیل های رشد پذیری و سرمایه گذاری فراوانی که در خود جای داده، باعث بالا رفتن رشد اقتصادی و سرمایه گذاری شده است، این امر یکی از عوامل مهمی است که مورد استقبال خرید زمین در شمال قرار گرفته است.

از دیر باز خرید زمین، یکی از امن ترین روش های سرمایه گذاری در کشور محسوب می شود که این نوع سرمایه گذاری هرروز رو به افزایش است. از این رو خرید و فروش زمین در شمال، جایگاه ویژه ای دربازار املاک پیدا کرده است و هرروز شاهد بالا رفتن آمار تعداد خرید و فروش زمین، در شمال هستیم.

یکی از نقاط قوت شمال کشور، زمین های فراوانی است که در این منطقه واقع شده اند که باعث شده اقتصاد این منطقه رشد چشمگیری داشته باشد.

چه دلایلی باعث شده که خرید زمین در شمال، رشد چشمگیری داشته باشد؟

سرزمین شمالی کشور، با پتانسیل اقتصادی بالایی که دارد، مهاجران و توریست های زیادی را از اقصی نقاط کشور به خود جذب کرده است. دلایلی مثل

· آب و هوای پاکیزه

· امکانات رفاهای مناسب

· رشد اقتصادی قابل توجه

باعث شده که افراد بسیار زیادی از تمام اقصی نقاط کشور، این منطقه را برای تفریح و همچنین برای سرمایه گذاری خرید ویلا و خرید زمین در شمال را انتخاب کنند.

یکی از بهترین شیوه ی در آمد زایی و افزایش سرمایه، خرید زمین مناسب است که به مرور زمان باعث موفقیت و با درآمد بالا، همراه باشد.
استان مازندران به دلیل داشتن آب و هوای مناسب و طبیعت بی نظیر و همچنین دلایل متعددی که باعث شده این استان مورد توجه سرمایه گذاران در شمال کشور، شود.

استان مازندران را در رابطه با خرید زمین می توان به چند صورت تقسیم بندی کرد. این تقسینم بندی می تواند به دو صورت غربی و شرقی باشد. که منطقه غربی توریستی تر بوده و به نسبت منطقه شرقی که افراد و ساکنین غیر بومی بیشتری را در خود جای داده است.

قطعا نمی توان به صورت دقیق نظر داد که کدام شهر استان مازندران برای سرمایه گذاری مناسب است. امام می توان خصوصیات و ماهیت شهر مورد نظر را برای اقدام به خرید زمین مناسب بررسی کرد.

از این رو باید شهری را برای خرید زمین انتخاب کنیم که رونق خرید و فروش در آن زیاد باشد، و هم این که پیشرفت قیمتی محسوسی در آن وجود داشته باشد.

اما اگر برای استفاده شخصی خرید صورت گیرد، در درجه اول باید عواملی چون

· طبیعت شهری

· نزدیکی به دریا و جنگل

تو اولویت قرار گیرد.

معمولا شهرهای نوپایی که درمناطق توریستی و ساحلی قرار دارند، برای سرمایه گذاری بلند مدت بسیار مناسب هستند و می تواند آینده ی خوبی داشته باشد. شهری مانند سرخرود نمونه بارزی از این شهرهای نو پا است که هم به دریا نزدیک است و هم زمین های فراوانی را در خود جای داده است. که در طی این چند سال اخیر با هجوم خریداران زمین روبه رو شده است، که هر روز قیمت زمین ها در این منطقه رو به افزایش است.


در صورت تمایل و اطلاع از قیمت زمین در این منطقه بکر، می توانید به آدرسی که در این زیر درج شده مراجعه کنید.

www.amlakjahan.com
 

جدیدترین ارسال ها

بالا