خرید رز جاودان موضوعی که با وجود کرونا پر طرفدار شد!

ihelp

New Member
خرید رز جاودان در این روزها نسب به سایر گل ها طرفداران بیشتری پیدا کرده است. دلیل آن هم قابلیت قرار دادن آن در بسته بندی مناسب و قابل ضدعفونی است. بدون شک در روزهایی که کرونا زندگی همه ما را مختل کرده ، ولی هنوز خیلی از افراد می خواهند جشن تولد بگیرند و یا کلا برای مراسم های مختلف به هم هدیه بدهند. و شاهد این موضوع هستیم که سفارش رز جاویدان در این روزها بیشتر شده است.

رز جاودان از جمله محصولاتیست که در سال های اخیر وارد ایران شده است و از همان ابتدا ، خرید رز جاودان در میان مردم محبوبیت خاصی پیدا کرده است. در این زمینه کادو باکس افتخار دارد که به عنوان گل فروشی متخصص در زمینه باکس گل رز لوکس ، رز جاودان را از همان ابتدا به محصولات خود اضافه کرد تا در کنار این محبوبیت جهانی ، امکان خرید گل رز جاودان در تهران و سایر شهرستان ها را فراهم کرده باشد. در ابتدا که رز جاودان یا همان رز ماندگار را به مشتریان عزیزمان معرفی کردیم از استقبال فوق العاده ای رو به رو شد. ولی برای خیلی ها سوال بود که آیا واقعا امکان دارد یک گل رز طبیعی حدود 1 تا 3 سال عمر کند! ولی امروز با توجه به گذشت زمان ، این گل ها آزمایش خودشان را پس دادند و دیگر با اطمینان می توانیم بگوییم که اگر از برندهای معتبر رز جاودان خریداری کنید حتما بین یک تا سه سال عمر می کند.
خرید رز جاودان و تاریخچه آن
به تازگی نوع جدیدی از گل رز، با اصلاح نژاد و تغییرات ژنتیکی ، با نام تجاری ” گل رز جاودان “تکثیر شده و خیلی زود به یکی از محبوب ترین انواع گل رز تبدیل شده است . میتوان گفت که این گل های طبیعی با همان کیفیت و طراوت گل های رز معمولی ، با جدید ترین تکنولوژی روز مومیایی شده اند . درواقع ایده ی ساخت این نوع از گل رز های جاودان از یک فیلم سینمایی با نام ” دیو و دلبر ” گرفته شده است.
%D8%B1%D8%B2-%D8%B7%D8%A8%DB%8C%D8%B9%DB%8C-%D8%AC%D8%A7%D9%88%D8%AF%D8%A7%D9%86.jpg

حتما برای شما هم پیش آمده که وقتی گل های زیبایی هدیه می‌گیرید علاقه مندید که ماندگاری گل را افزایش دهید. اما چطور ممکن است؟ شاید باورناپذیر بنظر برسد ولی بر خلاف گل های معمولی که به راحتی خشک می شوند، گل هایی وجود دارند که تا چند سال زنده و شاداب اند. اما آنچه که واضح است این است که تثبیت و افزایش ماندگاری گل های تزئینی (به ویژه زمانی که به عنوان هدیه ای ارزشمند از یک عزیز دریافت کرده باشیم) امری بسیار مهم است. روند جاودان سازی گل های رز طبیعی جاودان برای نخستین بار در سال 1980 میلادی اتفاق افتاد. از آن پس این روند روز به روز مدرن تر و پیشرفته تر شد. به گونه ای که امروزه بر اساس آخرین تکنیک های جاودان سازی گل های رز طبیعی جاودان می توانیم از عمر بالای گل های رز حتی تا چندین سال اطمینان حاصل کنیم.

پیشرفت تکنولوژی و استفاده از روش های جدید، قابلیت تولید گل های رز طبیعی جاودان را در رنج رنگی بسیار گسترده ای فراهم ساخته است. بر خلاف تصور برخی از کاربران، گل های رز جاودان کاملا طبیعی هستند که طی پروسه های منحصر به فردی از گل های تازه رز به عمل آمده اند. این گل ها می توانند تا چندین سال تازه باقی بمانند بدون این که به آب نیاز داشته باشند یا طراوت، رنگ و زیبایی خود را از دست بدهند. گل رز جاودان بر اساس گستره تقاضای جهانی برای بهبود کیفی گل ها تولید شده است.

منبع خرید رز جاودان : https://kadobox.ir/order-flowers-online/preserved-rose/
 
آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا