خرید دوربین Nikon coolpix s4

overcrash

Active Member
کسی هست دسترسی به دوربین Nikon coolpix s4 داشته باشه؟ من میخوام بخرم
یه جا نوشته بود ساخت چین ؟
میهوام بدونم ساخت کجا هست؟ و چه قیمتی؟
ممنون میشم اگه دسترسی به فروشگاهی چیزی دارید

Pooriya_Online

Active Member
همه ی دوربینهای کامپکت کارخونه های دوربین سازی ساخت چین هستن.
قیمت 370.000 تومان.

overcrash

Active Member
یعنی از این دوربین که نوشته باشه ساخت ژاپن اصلا نیست؟!
یا تو ایران چینی هست؟
کیفیتش چطور؟ مثل بقیه چیزهای چینی هست یا اینکه کلا تو چین ساخته میشه؟!
ممنون اگه سریع جواب بدی

overcrash

Active Member
ممنون از جوابت
اونهارو دیده بودم
فقط مشکلم اینه که چینی هست!
یعنی اگه بفهمم که کلا تو چین ساخته میشه و made in china میخوره و ژاپن تولید نمیکنه! همین لحظه میخرم ;)

Pooriya_Online

Active Member
overcrash گفت:
ممنون از جوابت
اونهارو دیده بودم
فقط مشکلم اینه که چینی هست!
یعنی اگه بفهمم که کلا تو چین ساخته میشه و made in china میخوره و ژاپن تولید نمیکنه! همین لحظه میخرم ;)
هیچ وقت نیکون ژاپن نمیاد برای این دوربین های کوچک خرج زیادی بکنه تازه D50 و سریهای جدید d70 در مالزی یا تایوان (درست یادم نیست شایدم چین بود) تولید میشه.
اصل سنسور و لنز هست که ساخت ژاپنه و برای کم کردن هزینه ی کارگر و... منتاژ و بدنه تو چین ساخته میشه و مطمئن باش اگه بری USA هم باز چینی گیرت میاد.

overcrash

Active Member
ممنون
خوشحالم کردی ;)
رفتم بخرم. ( حالا دوربین خوبی هست یا نه؟ )

overcrash

Active Member
آقا چرا اینجوریه؟ رفتم پایتخت بخرم اولا که هیجا نبود ثانیا یکی داشت اونم ساخت مالزی!!! تازه با چونه رسید 400 تامن
چجوریاست؟ خوبه؟ از چینی بهتره؟

Pooriya_Online

Active Member
overcrash گفت:
آقا چرا اینجوریه؟ رفتم پایتخت بخرم اولا که هیجا نبود ثانیا یکی داشت اونم ساخت مالزی!!! تازه با چونه رسید 400 تامن
چجوریاست؟ خوبه؟ از چینی بهتره؟
هیچ فرقی نداره.
اصل سنسور-لنز هستش که تو ژاپن تولید میشه و توی مالزی-تایوان-چین و... منتاژ میشه یا حداکثر بدنشم ساخت اونجاس.
نمیدونم چرا اینقدر اسم جنس چینی بد در رفته ولی باید بدونیم که هرچی باشه از ما خیلی بهترا لاقل موشک که میفرستن فضا (سومین کشوری که به این تکنولوژی دست داره همین چشم بادومیایی هستن که ما از جنساشون بیزاریم).

جدیدترین ارسال ها

بالا