خرید از هاستینگ های ارزان قیمت

PadinaWebGroup

Active Member
WoW !!!! اصلا و ابدا با 1اند1 كار نكنيد كه شديدا با ايران مخالفه ..

در كل همه هاست هاي ارزان مثل بلوهاست و ... همشون تا يه اندازه استفاده كني ساسپند ميكنند !‌
در نهايت هاست ارزان و يا رايگان توصيه نميشه !!‌اگر ميخوايد كارتون بدون نقض باشه ،‌هاست مطمئن بخريد !‌

بازم ميگم !!! كيفيت را فداي قيمت نكنيد

websoft

Member
البته ممکنه یه شرکت به دلیل سود زیاد داره هاستینگ رو ارزان عرضه میکنه - اما به هر حال ممکنه به دلیل وجود پرسنل بالا قیمت هم بالا بره - در این موارد فقط کسب اطلاعات سروری بهترین گزینه ی مورد نظر هست.

li44

Member
خیلی ها مثل ما هم سیاستشون بر پایه قیمت پایین
رو کیفیت هم حاظریم تست ارائه کنیم

m-sh

Member
WoW !!!! اصلا و ابدا با 1اند1 كار نكنيد كه شديدا با ايران مخالفه ..

در كل همه هاست هاي ارزان مثل بلوهاست و ... همشون تا يه اندازه استفاده كني ساسپند ميكنند !‌
در نهايت هاست ارزان و يا رايگان توصيه نميشه !!‌اگر ميخوايد كارتون بدون نقض باشه ،‌هاست مطمئن بخريد !‌

بازم ميگم !!! كيفيت را فداي قيمت نكنيد
در جواب این دوستمون که می گند سایت هایی مثل بلوهاست اگه بیشتر از یه مقدار استفاده کنید ساسپند می کنند
خواهش می کنم به info(at)skyhost(dot)ir ایمیل بزنید تا بیش از 300-400 سایت از مشتری هامون که روی بلوهاست هستند را بتون معرفی کنم که خودتون ببینید.

www.skyhost.ir

در ضمن ما به غیر از بلوهاست از شرکت های دیگه هم خرید می کنیم
ولی خودمون در درجه اول بلوهاست را توصیه می کنیم
چون خدمات خیلی خوبی داره
و از معتبرترین و بزرگترین شرکت های هاستینگ در جهان هست
و برای سایت های خودمون هم از همین استفاده می کنیم

فقط به عنوان یه نمونه :

www.tinypic.info

در حال حاضر از بیش از 200 هزار عکس میزبانی می کنه و روزانه حدود 30 تا 40 گیگابایت پهنای باند مصرف می کنه
و تا این لحظه سایت 198 از نظر بازدید در ایران هست:

http://www.alexa.com/data/details/traffic_details/tinypic.info

خوش باشید و همیشه موفق

نمی دونم از کجا شنیدم اگه از یه حد خاصی در لحظه از cpu سیستم بلوهاست بیشتر استفاده بشه موجب ساسپند اکانت میشه
اگه اشتباه هستش ببخشید

m-sh

Member
نمی دونم از کجا شنیدم اگه از یه حد خاصی در لحظه از cpu سیستم بلوهاست بیشتر استفاده بشه موجب ساسپند اکانت میشه
اگه اشتباه هستش ببخشید
بله ...
بالاخره این هاست ها اشتراکی هستند و برای این که برای بقیه سایت ها مشکل پیش نیاد منابع سرور محدود هست

ولی کامل مشحص هست:

شما در هر 60 ثانیه تا 40 ثانیه می تونید از cpu سرور استفاده کنید
یعنی بیش از 65 درصد

اگه از این مقدار تجاوز کنه سایت شما به صورت خودکار بین 5 تا 10 دقیقه بسته خواهد شد و با کم شدن فشار دوباره باز می شه

Apollo

Active Member
خیلی ممنون.
پس میشه به بعضی از این سایتها اعتماد کرد.
اینطور که بنظر میاد کم کم وب هاستینگ ها ارزان و ارزان تر میشن طوری که همه مردم بتونن از اون براحتی و با هزینه بسیار پایین و حتی رایگان از اون استفاده کنن.
اگر کمی از دستاوردهای فضای مجازی تو زندگی واقعی هم اجرا بشه چی میشه
سعی میکنم سایت این هاست های ارزان قیمت رو اینجا لیست کنم تا یه کم روش بحث بشه.

mamoolhacker

Active Member
منظور پهناي باند نبود من از نظر پروسس گفتم .

شما كه حرف خودتو ميزني . مشتري به حرف من ميرسه + احتمالا بولو هاست از من بدش مي آمد كه 2 تا سايتمون رو بست و ترسيد هاست براي FTP بده . درسته ؟ به بقيه ميده هيچ مشكلي نداره . ساسپند نميكنه و ... فقط با ما مشكل داشت lol

موفق باشي

myhost

Member
هاستینگ پشتیبان هم ارزون میده
من میخوام ازش بخرم
به نظرتون اون هم خوبه

Apollo

Active Member
هاست tmdhosting.com امکانات جالبی داره کسی از سرویسهاش استفاده کرده ؟؟
این کمپانی کجایی هست ؟ با ما که مشکلی نداره ؟

PadinaWebGroup

Active Member
در جواب این دوستمون که می گند سایت هایی مثل بلوهاست اگه بیشتر از یه مقدار استفاده کنید ساسپند می کنند
خواهش می کنم به Info(at)skyhost(dot)ir ایمیل بزنید تا بیش از 300-400 سایت از مشتری هامون که روی بلوهاست هستند را بتون معرفی کنم که خودتون ببینید.

www.skyhost.ir

در ضمن ما به غیر از بلوهاست از شرکت های دیگه هم خرید می کنیم
ولی خودمون در درجه اول بلوهاست را توصیه می کنیم
چون خدمات خیلی خوبی داره
و از معتبرترین و بزرگترین شرکت های هاستینگ در جهان هست
و برای سایت های خودمون هم از همین استفاده می کنیم

فقط به عنوان یه نمونه :

www.tinypic.info

در حال حاضر از بیش از 200 هزار عکس میزبانی می کنه و روزانه حدود 30 تا 40 گیگابایت پهنای باند مصرف می کنه
و تا این لحظه سایت 198 از نظر بازدید در ایران هست:

http://www.alexa.com/data/details/traffic_details/tinypic.info

خوش باشید و همیشه موفق

سلام . ممنون كه هر جا از بلوهاست حرف زده ميشه زود ميايد :دي :d:d

1. اين حرف را من نميزنم ! مشترياتون ميگن !مانند زير !
2. تيني پيك هم زير 100هزار عكس آپلود شده عزيز .
( شما تو گالري 20تا عكس جا ميشه بعد 4640صفحه داريد كه اين 20تا در 4640ضرب كنيد ميشه 92هزارو خورده اي )

موفق باشبد ..

یه سوالی از دوست بلوهاستیمون: با توجه به این که شما به عنوان رسیلر بلوهاست(یا هرچی اسمش رو میشه گذاشت) هستید در جدیدترین امکانتون بی نهایت فضا و بی نهایت پهنای باند می ده یه سوالی داشتم:
با این حساب به فرض اگه من بخوام سایتی مثل پرشین گیگ بسازم و به کاربرام 100000000000000000 ترابایت فضای مجانی و 1000000000000000000 ترابایت پهنای باند مجانی بدم هیچ گونه مشکلی وجود نخواهد داشت ؟درسته؟

هاست tmdhosting.com امکانات جالبی داره کسی از سرویسهاش استفاده کرده ؟؟
این کمپانی کجایی هست ؟ با ما که مشکلی نداره ؟
وای ...تو تگزاس آمریکاست.فک نکنم با ایرانی ها خوب تا کنن؟؟!!!!
راستی من تو این سایت به تناقض رسیدم از طرفی برای کاربران vBulletin و vBadvanced مجانی نصب می کنن و از طرفی تو آمریکا سرور دارن.این که نمیشه!

m-sh

Member
سلام . ممنون كه هر جا از بلوهاست حرف زده ميشه زود ميايد :دي :d:d

1. اين حرف را من نميزنم ! مشترياتون ميگن !مانند زير !
2. تيني پيك هم زير 100هزار عكس آپلود شده عزيز .
( شما تو گالري 20تا عكس جا ميشه بعد 4640صفحه داريد كه اين 20تا در 4640ضرب كنيد ميشه 92هزارو خورده اي )

موفق باشبد ..
درسته تعداد عکس ها گالری public همین حدود هست ولی شما عکس هایی که به صورت private آپلود می شند و عکس هایی که کاربران عضو آپلود می کنند را حساب نکردید ;)

ممنون از دقت نظرتون

آخرین ویرایش:

m-sh

Member
یه سوالی از دوست بلوهاستیمون: با توجه به این که شما به عنوان رسیلر بلوهاست(یا هرچی اسمش رو میشه گذاشت) هستید در جدیدترین امکانتون بی نهایت فضا و بی نهایت پهنای باند می ده یه سوالی داشتم:
با این حساب به فرض اگه من بخوام سایتی مثل پرشین گیگ بسازم و به کاربرام 100000000000000000 ترابایت فضای مجانی و 1000000000000000000 ترابایت پهنای باند مجانی بدم هیچ گونه مشکلی وجود نخواهد داشت ؟درسته؟

درست هست که فضا و پهنای باند نامحدود معنی درستی نداره و بیشتر یک شعار تبلیغاتی برای رقابت با سایر رقبا هست

ولی فضا و پهنای باند نا محدود در بلوهاست یعنی شما نگران فضا و پهنای باند سایت خودتون نباشید

تنها محدودیت منابع سرور هست که چون به هر حال هاست اشتراکی هست محدود هست تا برای سایت های دیگه مشکلی پیش نیاد و سرور بتونه جوابگو باشه

اگه سایت شما در بلوهاست از حد مجاز cpu عبور کنه سایت به صورت خودکار بسته می شه و بعد از 5 تا 10 دقیقه که فشار کم شد دوباره باز می شه

محدودیت cpu بلوهاست هم به این صورت هست:
شما در هر 60 ثانیه تا 40 ثانیه می تونید از cpu استفاده کنید
یعنی بیش از 65 درصد

Apollo

Active Member
آقا من با LogiC Web صحبت کردم گفتم ایرانیم گفتش not a problem شما هم یه سوالی ازش بپرسید مطمئن بشیم.

این وب هاست مال بر و بچ نیویورک ِ
پنج گیگ فضا پهنای باند 300 سالیانه 50$
پانزده گیگ فضا پهنای باند 750 سالیانه 150$
پنجاه گیگ فضا یک ترا پهنای باند سالیانه 400$

امکانات زیادی هم داره :

htaccess
Apache Handlers
CGI Access
Cron Jobs
Front Page
MySQL
Perl