خریددوربین عکاسی

Webber

Well-Known Member
سلام

اين سوال خيلي كلي است.براي چه كاري قصد خريد دوربين داريد و چه انتظاراتي از آن داريد و مهمتر اينكه چقدر مي خواهيد هزينه كنيد؟

به توجه به جواب اين سوالات بهتر ميشه به نتيجه رسيد.

Abbe

New Member
با سلام البته بقول دوستان سئوال کلی بود اما اگر مارک برات مهم نیست داشت فاکتورهای دیگر ملاک خرید است.من خودم عاشق دوربین نیکون هستم و بعدش Canon.خرید هر چیزی به استفاده او بستگی داره .حرفه ای فکر می کنی یا یک شروع کننده یا اینکه برای استفاده شخصی است(خانوادگی).قیمت یک فاکتور است.بعد نوع کاربری.میزان قدرت خود دوربین یا مگاپیکسل که هر اندازه بیشتر باشد بهتر است.نوع حافظه های جانبی.امکانات دوربین.لنز دوربین .سیستم زوم آن و عوامل دیگر

q22

New Member
با سلام
براي خريد دوربين بايد ببيني چقدر پول براي دوربين مي خواي بپردازي چون قدرت خريد براي انتخاب دوربين مهم است
دومين فاكتري كه براي خريد دوربين قدرت لنز اوپتيكال دوربين است چون كيفيت يك عكس به قدرت لنز اوپتيكال لنز است.
بنابر اين به نظر من در دوربين عكاسي لنر در اولويت اول قرار دارد و مگا پيكسل در مراحل بعديست اگر دوربيني انتخاب ميكني كه مگا پيكسل آن زياد و لنز اوپتيكال آن كم است عكس بزرك و بي كيفيت است بيشتر عكس هاي موبايل به علت نداشتن لنز بي كيفيت اند. پس با توجه به بودجه تان سعي كنيد دوربيني انتخاب كنيد كه بيشترين لنز اوپتيكال را دشته باشد ولو مگاپيكسل آن كم باشد.

جدیدترین ارسال ها

بالا