خریدار ریسلر

rapidbaz.org

New Member
دوست عزيز قيمتهاي شما خيلي بالا هستش و بيشتر خدماتتون خيلي كم هستن شما هر گيگ رو 6 هزار قيمت دادين ولي ما فقط هر گيگ رو 2500 تومان ميديدم با تمام امكانات نا محدود

pavnic

Member
با سلام
دوست گرامي قيمتهاي شركت ما نسبت به شركت هاي بزرگ چيزي نيست همچنين شما خدمات را نيز مقايسه كن كيفيت سرور از نظر بك آپ و خدمات ديگر
را نيز بايد مقايسه كرد.

با تشكر

pavnic

Member
با سلام
شركت پارس نيك با دارا بودن نمايندگي از ديتا سنتر کاروليناي شمالي و ارائه بهترين كيفيت سرور مجازي به شما پيشنهاد خريد از سرور هاي شركت را ميدهد

ويژگي هاي سرور هاي شركت پارس نيك:

1 ) امکان تهيه نسخه پشتيبان از کل اطلاعات سرور مجازي بر روي سرور ديگر
2 ) امکان مشاهده وضعيت پردازنده ، رم و پهناي باند به صورت آنلاين
3 ) امکان روشن ، خاموش و ربوت سرور مجازي بدون نياز به شرکت و به صورت آنلاين!
4 ) آپتايم بسيار بالا در کليه سرويس ها نزديک به 100%
5 ) هزينه راه اندازي و نصب کنترل پنل سي پنل رايگان !
6 ) اتصال به اينترنت 100 Mbps توسط چندين سرويس دهنده اينترنت معروف جهان
7 ) Raid سخت افزاري براي امنيت و از دست نرفتن اطلاعات
8 ) پردازنده فوق قدرتمند Quad Xeon شرکت معظم اينتل
9 ) استفاده از سرور هاي شرکت DELL و مطابق با استاندارد جهاني

اطلاعات تعرفه و... در ادرس زير

www.pavnic.com/vps.php

با تشكر
پارس نيك

rapidbaz.org

New Member
دوستان عزيز بازم نظر با خودتونه چون بيشتر سرور ها همه مال امريكا هستن و به خاطر رقابت بالا بين نمايندگان ايراني ما سعي كرديم كمترين قيمت رو با بهترين كيفيت عرضه كنيم www.iran3at.net

teiran

New Member
من قبلا از پارس نيك هاست داشتم كارش درسته.1 سال هاست لينوكس داشتم 1 دقيقه سرورش داون نشده.اينو براي تبليغات پارس نيك نگفتم چون واقعا از خدماتش لذت بردم گفتم

خدانگهدار

البته:بقيه هم خوبن اما من اينو چون تجربه كردم گفتم

آخرین ویرایش:

rapidbaz.org

New Member
من قبلا از پارس نيك هاست داشتم كارش درسته.1 سال هاست لينوكس داشتم 1 دقيقه سرورش داون نشده.اينو براي تبليغات پارس نيك نگفتم چون واقعا از خدماتش لذت بردم گفتم

خدانگهدار

البته:بقيه هم خوبن اما من اينو چون تجربه كردم گفتم

همچين حرفي يكمي غير معقول هستش يعني اونا در يكسال هيچ وقت سرور رو اپديت نكردن يا مشكلي براش پيش نيومد يا ريست نكردن سرور رو عجيبه

جدیدترین ارسال ها

بالا