خريد هاست با تست

Pacino

Member
سلام
من يك وبلاگ دارم كه به مدت يكماهه راه اندازيش كردم ولي متاسفانه از سرويس دهنده اش راضي نستم و قصد دارم
كه سرويسم رو عوض كنم احتياج به پنجاه مگابايت فضا دارم و فقط در صورت تست دو ماهه حاضر به خريد هستم
چون تجربه خوبي از اين نوع خريد نداشتم
سرويس قبلم در روز هاي ابتدايي خوب بود ولي بعد از مدتي به مشكل خورد كه اين چند روزه كاملا در گيره اون بودم
از دوستاني كه با اين شرايط مي تونن به من كمك كنن ممنون ميشم اگر تنها در صورتي كه ميتونن كمك كنن پست بدن
و از اسپم خودداري كنن
در صورت امكان هزينه و نوع سرويس با شرايطشو همين جا ذكر كنيد
من از لينوكس استفاده مي كنم و قصد دارم وردپرس نصب كنم
مرسي

ok
Best Regards
You are Welcome
دوست عزیز امروز که با خانواده عازمیم به مشهد نیستم اما من یکسال به شما 100 مگابایت مجانی میدم
مشخصات تماستان به همراه نام دامنه و آدرس(همشون به جز نام دامنه اختیاری)
به ایمیل
[email protected]
بفرستین
شنبه صبح تهرانم تحویلتون میدم

سلام
من يك وبلاگ دارم كه به مدت يكماهه راه اندازيش كردم ولي متاسفانه از سرويس دهنده اش راضي نستم و قصد دارم
كه سرويسم رو عوض كنم احتياج به پنجاه مگابايت فضا دارم و فقط در صورت تست دو ماهه حاضر به خريد هستم
چون تجربه خوبي از اين نوع خريد نداشتم
سرويس قبلم در روز هاي ابتدايي خوب بود ولي بعد از مدتي به مشكل خورد كه اين چند روزه كاملا در گيره اون بودم
از دوستاني كه با اين شرايط مي تونن به من كمك كنن ممنون ميشم اگر تنها در صورتي كه ميتونن كمك كنن پست بدن
و از اسپم خودداري كنن
در صورت امكان هزينه و نوع سرويس با شرايطشو همين جا ذكر كنيد
من از لينوكس استفاده مي كنم و قصد دارم وردپرس نصب كنم
مرسي

آدرس وبلاگتون رو ميديد ؟

علی اميری

SME

Banned
ok
Best Regards
You are Welcome
دوست عزیز امروز که با خانواده عازمیم به مشهد نیستم اما من یکسال به شما 100 مگابایت مجانی میدم
به ایمیل
[email protected]
بفرستین
سلام.
هات هاست وا بسته به گروه پاسارگاد.
ما میتونیم به شما فضای مورد نیاز رو بدیم.
با امکانات و شرایط بسیار عالی.
قیمت تا 15 فروردین 6.000 تومان!
البته شما میتونید بعد از تست مبلغ رو واریز کنید.
همچنین سایت امکان پرداخت آنلاین با کارتهای شبکه بانکی را توسط درگاه بانک پارسیان داره.
www.HotHost.ir

آخرین ویرایش:

alborz.ho

Member
ما هم میتونیم بهتون هاست تست بدیم
100 مگ بهتون هاست میدیم تست کنید اگر رضایت داشتین هزینه رو واریز کنین
هزینه اش هم میشه حدود 5 تومان
www.alborzhosting.com
yahoo id: alborzhosting

LordEfazati

Member
50 مگابایت
500 مگابایت پهنای باند
سالی 5000 تومان
یک هفته برگشت پول بدون دلیل
یک ماه برگشت پول با دلیل
سی پنل 11
عصر هاست
www.asrehost.com

parsgibit

Member
ok
Best Regards
You are Welcome

به ایمیل
[email protected]
بفرستین
خيلي جالب بود تيكه بالاش :))) :D
´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´
اگر خواستيد مي تونيم در خدمتتون باشيم.

لطف كنيد با ما با ايميل
info [at] parsgibit [dot] com
در تماس باشيد ، تا راهنماييتون كنيم و اگر خواستيد در خدمتتون باشيم
www.parsgibit.com

irlogo

Active Member
از دیدگاه من دو فاکتور مبداء تمامی ویژگی های خوب و بد یک هاست خوب و مناسب می باشد

1 = دیتاسنتری که وب هاستینگ ازش سرور گرفته و به شما هاست میده
2= وب هاستینگی که می خواهید ازش هاست بگیرید

دیتاسنتر رو که می بایست از اصالت و مشتریان و موقعیت جغرافیایی و ... متوجه بشوید
وب هاستینگ هم نکته مهم : یک شرکت با شماره ثبت باشد ، ساعات اداری مشخص داشته باشد و پشتیبانی ایمیل و تلفن با مدت زمان مناسب و مدت زمان پاسخگوی مناسب داشته باشد ، بر روی سرور خود بیش از حد اکانت تعریف نکرده باشد ، پهنای باند بیش از حد به اکانت های کوچک باعث down time سرور و در نتیجه اکانت های دیگر و مشکلات دیگر می شود ، با توجه به امکانات و ویژگی های ارائه شده قیمت متانسب و قابل قبولی داشته باشد

شما می توانید شرکت فن آوری اطلاعات دهکده وب ( ثبت 3482/21) جمهوری اسلامی ایران ، 02512852273 ( 5 خط ) به آدرس اینترنتی www.webvillageco.net از خدمات این شرکت بهره مند گردید .

فکر می کنم شما هاست لینوکس می خواهید !
این شرکت دارای 2 سرور لینوکس در کانادا ( دیتا سنتر جیناگس gnax.net ، متولی و نگهداری کننده theplanet.com و ... ) و 2 سرور ویندوز می باشد

سرور های ویندوز و لینوکس ما یکی به عنوان ST استاندارد و یکی دیگر هم به عنوان Pro حرفه ای نامیده می شوند .
شما به ترتیب می توانید پلان های لینوکس استندارد و حرفه ای را در لینک های زیر مشاهده نمایید
http://www.webvillageco.net/en/content/view/15/38/
http://www.webvillageco.net/en/content/view/14/37/

فن آوری اطلاعات دهکده وب 2 سرور وارز ساپورت Warez Support در داخل ایران هم دارد که نماینده ای از شرکت داتک تله کام می باشد .
پلان های لینوکس وارز ساپورت این شرکت هم در آدرس زیر قابل دسترسی می باشد
http://www.webvillageco.net/en/content/view/16/39/

سرور های لینوکس ما در کانادا دارای کنترل پنل Cpanel 11 و سرور های لینوکس داخل کشور ما دارای کنترل پنل های Directadmin و Plesk می باشد که در صورت تمایل حتی خود شما می توانید اکانت را بر روی هاست خود اکتیو کنید !( مانند فنتستیکو )

مالکیت قطعی دامنه ، حق شماست !!
فن آوری اطلاعات دهکده وب ریسلر شرکت کانادایی هندی Directi.com بود و شما می توانید به صورت آنلاین بر دامنه خود مالکیت داشته باشید !

در صورت تمایل می توانید از اکانت تست این شرکت استفاده نمایید
در صورتی که می خواهید با شرکت در تماس باشید کافیست از طریق لینک زیر اقدام نمایید
http://support.webvillage.ir/open.php

موفق و پیروز باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا