خروجی #c

mamad.noise

کاربر فعال انجمن فتوشاپ
باسلام خدمت اساتید محترم من به تازگی یادگیری #C رو شروع کردم
اما الان به یه مشکل خوردم
اونم اینه که چجوری یه خروجی بگیرم با ویژِیوال استیدو 2010هم کارمیکنم یکم دست کاری که کردم از منوی build با publish selection خروجی گرفتم
اما!
وقتی فایل رو باز میکنم باید ستاپ کنه و بعد برنامه رو اجرا میکنه :shock:
(چه از نوعه console application وچه از نوعه windows forms application)
حالا من میخوام یه خروجی بگیرم که پرتابل باشه و نیاز به نصب نداشته باشه
پیشاپیش ممنون:rose:

bitaroos

Member
سلام
اگر پروژه هاتون رو در مسیر پیش فرض ذخیره می کنید، و به عنوان مثال اسم پروژه شما Test باشه، اول بازدن دگمه ی F6 یا F5 پروژه را دیباگ کنید و سپس به مسیر زیر مراجعه کنید.

کد:
C:\Users\[COLOR=#ff0000][I]"your User Account"[/I][/COLOR]\Documents\Visual Studio 2010\Projects\Test\Test\bin\Debug

فایل Test.exe همون چیزیه که شما می خواید. البته به 2 نکته باید توجه کنید
1- علاوه بر این فایل Test.exe شاید به بعضی از فایل های دیگه ای(که توی اون مسیری که بالا گفتم)هم نیاز باشه، مثل فایل های Dll ئی که به پروژه اضافه کردید.
2- باید روی کامپیوتر مقصد دات نت فریم ورک با نسخه مناسب نصب باشه

bitaroos

Member
نکته 2روبیشتر توضیح میدی
ممنون:rose:

موقع ایجاد پروژه جدید در ویژال c#.net پنجره ای به شکل (پیوست h1) باز میشه که باید نسخه DotNetFrameWork مناسب رو انتخاب کنی.
با توجه به راهنمایی هایی که دوستان به من کرده بودن، برای اینکه توی ویندوز Xp برنامه مون با مشکل مواجه نشه، از نسخه ی 4 بهتره استفاده نشه

اگر هم برنامه تون رو نوشتید و میخواید نسخه ی DotNetFramework رو تغییر بدید به شکل (پیوست h2) مراجعه کنید

برنامه هایی که با ویژال استدیو نوشته میشن، برای اجرا به دات نت فریم ورک نیاز دارن، وقتی فایل exe ئی رو که توی پست قبلیم درموردش حرف
زدم رو میخوای روی یه سیستم دیگه اجرا کنی، اون کامپیوتر مقصد باید روش دات نت فریم ورک نصب شده باشه، وگر نه برنامت اجرا نمی شه

می تونی دات نت فریم ورک رو از اینترنت دانلود کنی و کنار فایل اجرایی برنامت بزاریش:-?

پیوست ها

• h1.jpg
    h1.jpg
    69.6 کیلوبایت · بازدیدها: 5
  • h2.jpg
    h2.jpg
    98.5 کیلوبایت · بازدیدها: 4

mamad.noise

کاربر فعال انجمن فتوشاپ
اون آرسی که شما گفتی من رفتم اما فایل exe رو پیدانکردم!

bitaroos

Member
اون آرسی که شما گفتی من رفتم اما فایل exe رو پیدانکردم!

اول باید برنامه رو بازدن F6 بسازید یا با F5 دیباگش کنید، تا فایل در مسیر مذکورر ساخته بشه!

در هر صورت اگر باز هم مشکل داشتید اول کد های زیر رو به برنامه تون اضافه کنید و بعد F5 رو بزنید تا برنامه اجرا بشه
و مسیر فایل مورد نظر بهتون نشون داده بشه

-------------------------------------------------------------------

برای پیدا کردن مکان فایل اجرایی می تونید از دستور
کد:
Application.ExecutablePath

استفاده کنید استفاده از این دستور رو به 2 شکل، در مثال پیوست شده گذاشتم.

اگر هم نمی خواید کنترل دیگه ای برای پیدا کردن مسیر مورد نظر به فرمتون اضافه کنید
توی رخداد Form_Load از یک messageBox برای نمایش دادن مسیر مورد نظر استفاده کنید
کد:
private void Form1_Load(object sender, EventArgs e)
{
    MessageBox.Show(Application.ExecutablePath);
}

پیوست ها

• FindPath.rar
    32.1 کیلوبایت · بازدیدها: 3
آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا