خروجی نتایج مسابقات فوتبال

سلام . خسته نباشید .
کسی می دونه که این دو تا سایت ، از کجا خروجی می گیرن و فورا نتیجه بازیهای فوتبال رو توو سایتشون میذارن ؟
حتی قبل از اینکه صحنه آهسته گل رو ( از تلویزیون ایران ) نشون بده ، بلافاصله نتایج رو توو سایتشون تغییر می دند .
ممنون می شم اگه راهنمایی کنید . :rose:

آخرین ویرایش:
این سایت رو دیدم اما خروجی نمیده !
این دو سایت ایرانی مشخصه که از یه جایی خروجی گرفتن چون اسم تیم ها . ساعت شروع بازی . مهمان و میزبان بودن و ... رو به صورت فارسی تو اون لایو اسکور خودشون گذاشتن .
در ضمن تبلیغ هم ندارن چون یه سری سایت ها خروجی میدن ولی تبلیغ میزارن تو کد هاشون نمیشه ازشتون استفاده کرد .
در هر صورت ممنون

parsiteam

Member
با SMS . یک فایل Dll دارن که ازش داخل برنامشون استفاده کردن . به محضی که گل میزنن طبق یک دستور خواصی نتایج رو عوض میکنن . البته فکر کنم این روش باشه . اگر هم نباشه این روش خوب سریع جواب میده . :wink:

سلام . ممنون از راهنماییتون . میشه یه خورده بیشتر توضیح بدید ؟ این فایل dll رو از کجا می شه تهیه کرد ؟

perlinpars

Active Member
با احترام به نظر دوست خوبم اما این متد یعنی dll و اس ام اس یه کمی عجیب نیست.کی این اس ام اس رو ارسال میکنه؟ کسی که بازیها رو نگاه میکنه؟؟؟؟؟ یا یک سایت که نتیجه اش عوض میشه که فکر میکنم این دومی که محال باشه.پس باید دنبال همون خروجی بود.

castel_xd

Member
perlinpars جان این سایت ها فکر کنم از روش خروجی استفاده میکنن.

چون به محض اینکه گل زده میشه هنوز صحنه اهسته گل زدن رو نشون ندادن اینجا نتیجه زده میشه.

ولی تمام اینترنت رو زیرو رو کردم از سایت های ژاپنی و چینی بگیرین تا اخرش ولی هیچ کدوم چنین خروجی نمیدن که بشه اون طوری که میخوایم نتایج رو نمایش بدیم.

اگه کسی راحلی برای این مشکل میدونه لطفا مطرح کنه.

آخرین ویرایش:

parsiteam

Member
خب چرا نمیای شما از همین سایت باز خروجی بگیری ؟ چکار داری که اون چکار میکنه داداشی . شما خودت از همین سایتی که گفتی خروجی بگیر و پردازشش کن . کمک خواستی من در خدمتم .

جدیدترین ارسال ها

بالا