خروجی فیلم؟

mohammad.sub7

کاربر فعال
سلام من امروز شروع کردم کار با این برنامه رو. میخوام از کار خروجی فیلم بگیرم. مستقیم میتونه خروجی بده ؟

مثلاً avi

سلام
نه منظور از Sequenceبرای این نسیت که نشه فیلم ساخت حالا شما اگر خواسته باشین با مایا یا مکس یه انمیشن بگیرید باید به همین طریقه Sequence اسفاده کنی وگر نه ازفرمت AVI نمیتونی .

بخاطر این نمیتونی شما فرض کنید که یه انمیشن 3 ثانیه دارید این معادل 120 فریم میشه خوب حالا اگر سیستم شما هرچه قدر قوی هم باشه هر فریم رو حداعقل در نیم ساعت رندر میگیره . حالا 120 فریم شما معادل 60 ساعت میشه اگر شما رندر رو روی فرمت AVI قرار داده باشی اگر طول این 60 ساعت هر اشکالی که پیش اومد اون فریم های که رندر شدند میپرند رو هوا همه از بین میره .

اگر فرمت خروجی رندر رو ری Sequence تنظیم کرده باشی اون فریم های که رندر شده روی هارد باقی میمونند شما میتونید بعد از برطرف کردن مشکل از اون فریم قطع شده دوباره رندر آغاز کنی.

بعداز تمام شدن رندر عکسهای Sequence رو توی یه نرم افزار دیگه مانند After Effect یا پریمیر و یا ..... باز کنی و سر هم کنی و خروجی AVI بگیری.

موفق باشی..

mohammad.sub7

کاربر فعال
مرسی

اما کار سختیه . من فقط میخوام تو فلش از 3d استفاد ه کنم. فکر کنم ببرم اول افتر افکت بهتره

اول فریمهای انیمیشن خود را تک فریمی رندر بگیر یعنی منظورم همون Secuence هستش بعد توی آفتر امکت بیارشون و خروجی AVI
بگیر.

ببینم خود نرم افزار فلش Image Secuence رو Import نمیکنه ؟

ببین دوست عزیز Image Secuence اون میگن یه انیمیشن 30 فریمی دارید شما رندر خروجی میگرید از فریم اول تا فریم 30 هر فریم رو یه عکس روی هاردتون ذخیره میکنه خوب شما وقتی خواسته باشین توی نرم افزاری دیگه واردشون کنی نیازی نیست که تک تکشون رو انتخاب
و واردش ون کنی اگر نرم افزار توان وارد Secuence داشته باشه شما کافیه اون عکس یا همون فریم اولیه رو انتخاب کنید و دکمه Open یا
]Import رو بزنی فریم های باقیم مونده طوری اتوماتیک توی نرم افزار به صورت یه فایل انیمیشن Import میشه فکر نکنم این کار خیلی سخت
باشه .

حالا من که از نرم افزار فلش حالیم نیست باز هم شما یه نگای به تنظیمات Import اش یه نگاه بنداز بعید میدونم که شرکت ادوبی به نرم افزارش اینه اضافه نکرده باشه چون حالا میشه توی فتوشاب این کارو کرد.

موفق باشی..:paint:

mohammad.sub7

کاربر فعال
اتفاقاً خود فلش ساپورت میکنه .اما چیزی که خوب متوجه نمیشم اینه که مثلاً 1 انیمیشن 3 دقیقه ای بخوایم. باید اون همه عکس

بگیریم و وارد کنیم رو 30 فریم در ثانیه بزاریم حدوداً واسه انیمیشن 3 دقیقه ای 5000 فریم لازمه. در نتیجه این یعنی هنگ کردن فلش

یا سنگین شدن شدید

خوب اگر اونجوری هنگ میکنه باید توی یه نرم افزار دیگه وارد کن و خروجی AVi بگیر اگر باین طریق کارت راه میوفته همین کارو بکن.

سلام
ابزار FilpBook یه ابزار جانبی سافت میج هست که میشه بدونه سافت امیج هم اونه اجراش کرد .

البته توی FlipBook نمیشه فایل خود سافت امیج رو وارد کرد شما برای این کار هم باید از رندر Image Secuence استفاده کنید و بعد از
تمام شدن رندر فایلهای رندر شده رو توی FilpBook وارد کرده خروجی AVI بگیرید همین . یعنی بجای نرم افزار دیگه اینه استفاده کنی.

جدیدترین ارسال ها

بالا