خروجی ادیوس 5

Adibir

New Member
سلام.
هنگام خروجی گرفتن مشکل دارم.
وقتی روی print to disc کلیک میکنم. همگام رایت و رندر. نوع مدیای قابل قبول فقط دیسک های بلو ری هست. چجوری مدیای دی وی دی معمولی رو جزوش بیارم؟
این مشکل رو قبلا با ادیوس های پایین تر نداشتم. دلیلش چیه؟

bizhan_ta

Member
سلام .تا به حال این مشکل واسم پیش نیومده ولی فکر کنم واسه اینکه ادیوست کامل نیست یا اوریجینال نیست.ببخشید نتونستم بیشتر کمک کنم.

Adibir

New Member
خیلی ظلمه بخوام خروجی avi بگیرم با نرو رایت کنم. لطفا راهنمایی

saeed50

Member
تنظیم پروژه

مشکل در تنظیم اولیه پروژه است شما پروژت رو روی فول اچ دی تعریف کردی خوب معلومه دیگه روی دی وی دی معمولی نمیتونی خروجی بگیری و فقط از شما بلو ری قبول میکنه.
برای حل مشکل باید پروژه رو موقعی که باز میکنی hd نباشه بلکه sd باشه با رزولوشن مثلا 720 در 576 تعریف کنی pal dv:).

es3890

Member
توصیه های دوستمون را رعایت کن وپروکودر را نصب کن وبا اون خروجی بگیر

mostafa baniyan

New Member
سلام
من پیشنهاد میدم از ادیوس 5.2 یا بالاتر استفاده کنی چون باهاش کار میکنم ومشکل ندارن اگه بازم نشد از procodr3 استفاده کن

ahmad20081

New Member
دوستان مشکل تو تنظیمات پروژه است

توی تنظیمات پال هم این گزینه پرینت تو دیست فعال،و یا غیر فعال میشه

اگه به فایل های پیوستی دقت کنید (شماره یک و شماره دو)
شماره یک: من همیشه روی این تنظیمش میکردم =تصویرم لرزش داشت ،خیلی هم راحت پرینت تو دیست میگرفتم
شماره دو: لرزش تصویر از جمله تایتل و عکسام حذف شد ولی پرینت تو دیسک غیر فعال (البته من احتیاجی هم به این مورد ندارم خروجی xd میگیرم)
توجه:همون پروژه رو وقتی تنظیماتش رو به حالت اول برمیگردونم پرینت تو دیسک فعال میشه
اگه دوستان عنایت داشته باشن دلیل علمیش چیه

پیوست ها

• 01.jpg
    01.jpg
    86 کیلوبایت · بازدیدها: 76
  • 02.jpg
    02.jpg
    86 کیلوبایت · بازدیدها: 72

soroush2it

New Member
interlaced VS progressive

دوستان مشکل تو تنظیمات پروژه است

توی تنظیمات پال هم این گزینه پرینت تو دیست فعال،و یا غیر فعال میشه

اگه به فایل های پیوستی دقت کنید (شماره یک و شماره دو)
شماره یک: من همیشه روی این تنظیمش میکردم =تصویرم لرزش داشت ،خیلی هم راحت پرینت تو دیست میگرفتم
شماره دو: لرزش تصویر از جمله تایتل و عکسام حذف شد ولی پرینت تو دیسک غیر فعال (البته من احتیاجی هم به این مورد ندارم خروجی xd میگیرم)
توجه:همون پروژه رو وقتی تنظیماتش رو به حالت اول برمیگردونم پرینت تو دیسک فعال میشه
اگه دوستان عنایت داشته باشن دلیل علمیش چیه
سلام دوست عزیز
در مورد این دوتا تنظیمت که نشون دادی
جریان کلا سر field order ها هستش
در عکس اول field order شما Bottom field هستش و در دومی field order شما progressice هستش
از طرفی هم در عکس اولی شما مد 50i رو دارین و در دومی شما 25 p رو دارین
حالا اینایعنی چی
50i در واقع همون 50 interlaced هستش به این معنی که در هر ثانیه شما 50 تا تصویر داری که با هم مخلوط شدن به صورت نصف نصف، نصفشون خط های زوج تصویر هستند و نصف دیگشون خط های فرد تصویر هستند.
این بدین معنی هستش که تصویر شما در یه ثانیه 50 بار به روز میشه ولی ( ولی ) فقط نصف تصویر در هر بار به روز میشه
25P در واقع همون 25 progressive هستش که در این حالت شما full-screen تصویر دارین و دیگهخ نصف نیست و در هر ثانیه هم 25 بار تصویرتون به روز میشه این سری هم کل تصویر به روز میشه نه نصفش
این قسمت اول حرف شما که دلیل لرزش تصویر بود ( چون نصف تصویر همیشه در حال به روز رسانی این نصفه بودنه باعث لرزش تصویر میشه به چه درد می خوره؟ تو slow motion کابرد داره و حالت استاندارد واسه DVD همین interlaced هستش و شما نمی تونی هم عوضش کنی مگر اینکه Bluray بشه که توی اون فقط از p می تونی استفاده کنی

حالا اینکه مشکل در مورد dvd داشتین
چون استاندارد جهانی برای dvd همون SD Interlaced هستش واسه همین هم برای progressive چنین قابلیتی نداره الا یه حالت اونم 24 P هستش که برای شما ها زیاد کاربردی نداره
پس interlaced= DVD و progressive=bluray
این استاندارده و جز خصوصیتشون هستش

دوستان باز اگه مشکلی بود من در خدمتم

ahmad20081

New Member
سلام دوست عزیز
در مورد این دوتا تنظیمت که نشون دادی
جریان کلا سر field order ها هستش
در عکس اول field order شما Bottom field هستش و در دومی field order شما progressice
...............
سروش جان ممنونم واقعا لطف داری این دقیقا چیزی بود که میخواستم بدونم
interlaced= DVD و progressive=bluray
:rose::rose::rose:

soroush2it

New Member
سروش جان ممنونم واقعا لطف داری این دقیقا چیزی بود که میخواستم بدونم
interlaced= DVD و progressive=bluray
:rose::rose::rose:
خواهش میکنم من خودم سر این جریان یه مدت خیلی اذیت شدم
در ضمن توی interlaced اگه خواستی به وقتی تصویر رو بالا پایین کنی ( اصلاح کادر ) سعی کن با پیکسل های زوج این کار رو کنی ( یعنی دو تا دوتا حرکت بدی ) اگه فرد باشه تصوبر یه مقدار مات میشه

باز خوشجال میشم بتونم در خدمتت باشم

جدیدترین ارسال ها

بالا