خدمات مرکز سالمندان پارسایان در ونک تهران

hana joon

Member
خانه سالمندان پارسایان با بیش از ۲۰ سال فعالیت حرفه ای و بی نظیر در زمینه نگهداری و توانبخشی سالمندان به عنوان بهترین مرکز نگهداری سالمندان تهران و کشور شناخته شده است.
مجموعه بزرگ پارسایان در تلاش است تا با بکارگیری مدرنترین امکانات در کنار نیروهای متخصص و حرفه ای در بهترین فضای مسکونی شمال تهران خدمات مورد نظر شما عزیزان را با برترین کیفیت ارائه دهد.

ما در خانه سالمندان پارسایان می کوشیم با آگاهی بخشی از طریق مقالات تخصصی این صفحه، شما عزیزان را با زندگی سالمندان ، مشکلات سالمندان، نیازهای سالمندان و نگهداری سالمندان بیشتر آشنا کنیم. امید است به یاری خداوند و با تلاش مستمر متخصصین پارسایان بتوانیم بخش کوچکی از رسالت مراکز نگهداری سالمندان را به انجام رسانیم.
بخش پانسیون برای افراد مستقل و افراد نیمه وابسته ای که به خدمات مسکونی و کمترین خدمات پرستاری نیاز دارند در نظر گرفته شده است.
عزیزان سالمند شما می‌توانند با مراجعه به خانه سالمندان پارسایان از کلیه خدمات توانبخشی و بازتوانی بهره‌مند شوند.بخش آلزایمر یکی دیگر از بخش های مهم خانه سالمندان پارسایان است. در جهت رفاه کامل و درمان بهتر سالمندان عزیز شما این بخش هم مانند دیگر بخش های مرکز دارای بهترین امکانات رفاهی و درمانی می باشد. امکاناتی که در این بخش وجود دارد مطابق با نیازهای فرد مبتلا به آلزایمر قرار داده شده است.
برای مطالعه خدمات مرکز سالمندان پارسایان به ادرس اینترنتی آن وارد شوید.
 

جدیدترین ارسال ها

بالا