خداحافظی

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
:green:

خوب بالاخره تصمیم گرفتم کامل از وب و نت و سی جی کامپیوتر همچی بکشم بیرون برم دنبال کار زندگیم :cry:

تو این 8-9 سال با خیلی از بچه ها اشنا شدم خیلی چیزا یاد گرفتم فکر کنم یکی از افرادی که تو همه قسمت های انجمن پست داده باشه من باشم ( انجمن دوبعدی - سه بعدی - طراحی سایت و فیم سازی :green: اخرش هم همه را ول کردم )

به هر حال سعی کردم این مدت به کسی بی احترامی نکرده باشم ولی احتمالاً اگر اینکار کردم معذرت خواهی میکنم :rose:

دیگه هوای سایت داشته باشید :green::paint:

+Mohammad+

Well-Known Member
خوب بالاخره تصمیم گرفتم کامل از وب و نت و سی جی کامپیوتر همچی بکشم بیرون برم دنبال کار زندگیم

تو این 8-9 سال با خیلی از بچه ها اشنا شدم خیلی چیزا یاد گرفتم فکر کنم یکی از افرادی که تو همه قسمت های انجمن پست داده باشه من باشم ( انجمن دوبعدی - سه بعدی - طراحی سایت و فیم سازی اخرش هم همه را ول کردم )

به هر حال سعی کردم این مدت به کسی بی احترامی نکرده باشم ولی احتمالاً اگر اینکار کردم معذرت خواهی میکنم

دیگه هوای سایت داشته باشید
چرا پس ؟؟؟
چه خبر شده ؟ کوجا میخوای بری ؟
:cry:

30min

Banned
شیرانی هر جا هستی موفق باشی ...
به نظر من شیرانی از معدود مدیران این فروم هستش که واقعا مدیر و فقط نقش یک ناظم رو ایفا نمیکنه !
امیدوارم با این سطح تخصص یک کار پور پول و با آتیه داشته باشی و مستمر و خوب و خوش ادامه بدی و خلاصه پله های ترقی رو با آسانسور بپیمایی ! ( چی گفتم ؟! :-?)
در پناه حق راهتان روشن , شمشیرتان برنده :wink:

sabalangraphic

کار بر متخصص افتر افکتز
ای بابا
ایمان فکر نمیکردم اینقدر جدی باشه حرفت!!!!!!!!!!!!
حتما قرار میذارم ببینمت ولی هر جا هستی موفق و سر بلند باشی،منتظر عروسی هم هستیما

akherat

مدیر انجمن
گاهی اوقات برای رسیدن باید رفت
من زیاد رفتم و رسیدم
اومیدوارم علت رفتنت , شروع دوباره باشه
گود لاک

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

و ایمان جوگیر میشود :green:

ایمان برنامه اکی شد ؟؟؟ آقا ما افتادیم ها ;) میدونی که چی میگم :D

هر جا هستی . خوش و پایدار باشی