خبر مهم :توجه توجه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tabassom

Member
سلام از اينكه اومديد ممنونم ولي من از اينكه اين انجمنو اينقدر سوت و كور ديدم خيلي دلم گرفت ميدونم همه فتوشاپيستا اينجا ميان ازتون ميخوام به اينجا هم يه سرو ساماني بدين . حيفه به خدا اين سايتاين انجمنش اينقدر تنها باشه خواهش ميكنم بذارين بقيه علاقمندان به كورل و مهمونهاي عزيز پي به ارزش اين انجمن هم ببرند :cry:
بذارين مجيد آن لاين هميشه آن لاين تو ذهن همه حتي اونايي كه يكبار ميان بمونه
با تشكر از اينكه وقت گذاشتيد :cry: :cry:

tabassom

Member
اقا تورنج عزيز منو دعوا نكنيد نميدونم چرا دوتا ارسال شد
ببخشيد

Peyman-Pop

Active Member
tabassom گفت:
اقا تورنج عزيز منو دعوا نكنيد نميدونم چرا دوتا ارسال شد
ببخشيد

مشکلی‌ نیست . ارسال های مشابه از انجمن ها حذف می‌شه . تاپیک اضافه رو هم الان حذف کردم .

موضوع جالبی‌ رو هم مطرح کردید که امیدوارم کاربران دیگه هم به این موضوع توجه داشته باشن و فعالیت بیشتری در این انجمن داشته باشن .

پیمان

blind

New Member
این حرفی که شما زدید بدون همکاری مدیر این بخش امکان پذیر نیست باید شرایطی ایجاد بشه تا ما تصاویر رو بفرستیم و دیگران استفاده کنند
ممنون -----مینا

roozbeh007

Member
حق با شماست دوست عزیز.
من خودم خیلی تلاش کردم که انجمن کرل رو فعل تر کنم. اما وقتی آموزش میزاری واسشون با کلی زحمت و وقت بعد هشتادتا ویزیتور از تاپیکت دیدن میکنن و یکیشون هم یه تشکر خشک و خالی هم نمیکنه، دیگه آدم حوصله کار رو نداره. فکر میکنه همش بی مصرفه

Peyman-Pop

Active Member
درسته روزبه جان ، اما اگر چند نفر باهم شروع به فعال کردن در انجمن بکنید مطمئن باشید خیلی‌ زودتر به جواب میرسید و انجمن هم خیلی‌ زود فعال تر از اون چیزی می‌شه که حسابش رو میکردید .

پیمان

tabassom

Member
از همتون خصوصاٌ مدير عزيز ممنونم
روزبه عزيز!
من شاهد فعاليت شما تو اين تاپيك هستم يعني به چندين تاپيك كه سر زدم بهت ايولا گفتم ما همه خواهان رونق اين انجمنيم

جدیدترین ارسال ها

بالا