بی بی کد خانه باغ

S.yadegari

Member
سلام به همه مجید آنلاینی های عزیز بخصوص معمارا وتردی کارا....:rose:

من تازه اومدم گفتم برای دوستی با بچه ها بهتره یه کاری بذارم ....یه بهونه اونم برای دوستی................

کارمم با تردی مکس 2011 و وی ری هستش تایم رندر 40 دقیقه، تنظیمات بالا نبود...البته پست پرو هم داره...نه زیاد

آپلود جدید..اشکالات تا حدودی برطرف شد..........دوستان برای چوب بدنه ساختمان روشی سراغ دارید که بشه رئال ش کرد؟؟؟ یا تکسچر خوب سراغ دارید!
ممنوننن

آخرین ویرایش:
ایده خیلی خوبه ولی به نظرم تایل چوب ها ریزن و یه جورایی اندازه ها درست نیست
بزار یه جور دیگه بگم بازم میگم ایده خوبه ولی به واقعیت زیاد نزدیک نیست برای مثال ارتفاع انتهای اتاقش و یا اینکه جلو وزنش روی اون دوتا ستون غیر معمولیه! منظورم اینه ستون ها خیلی عقبن
در کل نظر شخصی من بود
باید کمنتظر متخصص ها و استاد های سایت باشی

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
خوبه رندر رئالی داره امابا gwIvy ای که ساختی باید برگ نمونه میدادی نه همون 2D رو رندر بگیرییکمی جزئیات بیشتر کار رو خیلی بهتر میکنهپست پرو هم عالیه !!!موفق باشی

آخرین ویرایش:

Meiti

Member
کار خیلی واقعی شده و زیبا
من چند ایراد دیدم از دید خودم( چیزی بلد نیستم از مکس اما از دید واقعی میگم)
چوبی که قسمت بالا استفاده کردید اصلا با واقعیت سازگار نیست
خیلی ریز شده مخصوصا توی قسمت سقف.فکر کنم مشکل از uw باشه
خاک یه خورده bump یا displace س بالا میزنه
قسمت پایین چوب یعنی زیر شیشه که چوب ها از 2 قسمت تشکیل شدن واقعی نیست اینجوری
یعنی اینقدر دقیق بریده شده به نظرم جور در نمیاد
اون برگهایی که روی زمین ریخته خیلی حس کار رو از بین برده یه جورایی 2 بعدی به نظر میان
موفق باشید

آخرین ویرایش:

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام.اولا ورودتون رو خیر مقدم میگم.
و اما خود کار
نور پردازی خیلی واقعی شده.یه مقداری روی زمین کمتر اوربرایت بشه رئال تر هم میشه
تکثیر چمن خوبه اما یه خورده رنگ بدی داره.
درخت ها عالی شدن.مخصوصا نوری که توش افتاده.البته یه مقداری بلور بشه بهتر هست.برای رندر از انجین آنتی الیاس فیلتر catmul rom استفاده نکن.یا area بزار یا vray sinc filter
رفلکت ها خوب شده.off screen خوبی انتخاب شده.
درخت های دور دست یه جوری شده.عکسه؟
یه خورده برعکس کار کردی.جلو کادر چمن سه بعدی ناقص داره اما دور دورا چمن سه بعدی شده!
گیاه رونده هم خوب شده.
شیدر سازی چوب ها جای کار داره.خام هست.یعنی لایه گلاسینس و رفلکتش تظینم نشده.انگار فقط تکسچر دادی بهش
مطمئنم پتانسیل داری کارهای خیلی بهتر از شما ببینیم.موفق باشی.بازم ورودت رو خیر مقدم میگم.

S.yadegari

Member
ایده خیلی خوبه ولی به نظرم تایل چوب ها ریزن و یه جورایی اندازه ها درست نیست
بزار یه جور دیگه بگم بازم میگم ایده خوبه ولی به واقعیت زیاد نزدیک نیست برای مثال ارتفاع انتهای اتاقش و یا اینکه جلو وزنش روی اون دوتا ستون غیر معمولیه! منظورم اینه ستون ها خیلی عقبن
در کل نظر شخصی من بود
باید کمنتظر متخصص ها و استاد های سایت باشی

سلام ممنون ......من جاهایی دیدم کنسول 80 متری!!!!! جالا من چند متر زدم اجرایی هست.......

خوبه رندر رئالی داره امابا gwIvy ای که ساختی باید برگ نمونه میدادی نه همون 2D رو رندر بگیرییکمی جزئیات بیشتر کار رو خیلی بهتر میکنهپست پرو هم عالیه !!!موفق باشی

سلام....بله حق با شماست تغییر نداده بودم..ممنون

طرح و کار بسیاز زیبایی شده موفق باشی
:rose:

کار خیلی واقعی شده و زیبا

من چند ایراد دیدم از دید خودم( چیزی بلد نیستم از مکس اما از دید واقعی میگم)
چوبی که قسمت بالا استفاده کردید اصلا با واقعیت سازگار نیست
خیلی ریز شده مخصوصا توی قسمت سقف.فکر کنم مشکل از uw باشه
خاک یه خورده bump یا displace س بالا میزنه
قسمت پایین چوب یعنی زیر شیشه که چوب ها از 2 قسمت تشکیل شدن واقعی نیست اینجوری
یعنی اینقدر دقیق بریده شده به نظرم جور در نمیاد
اون برگهایی که روی زمین ریخته خیلی حس کار رو از بین برده یه جورایی 2 بعدی به نظر میان
موفق باشید

ممنون دوست عزیز سعی بر اینه مشکلات رو برطرف کنم......اون بامپ تو چاله رو می گید...اونجا قبلا اب بوده به این خاطر یه خورده بهش بامپ دادم

سلام.اولا ورودتون رو خیر مقدم میگم.
و اما خود کار
نور پردازی خیلی واقعی شده.یه مقداری روی زمین کمتر اوربرایت بشه رئال تر هم میشه
تکثیر چمن خوبه اما یه خورده رنگ بدی داره.
درخت ها عالی شدن.مخصوصا نوری که توش افتاده.البته یه مقداری بلور بشه بهتر هست.برای رندر از انجین آنتی الیاس فیلتر catmul rom استفاده نکن.یا area بزار یا vray sinc filter
رفلکت ها خوب شده.off screen خوبی انتخاب شده.
درخت های دور دست یه جوری شده.عکسه؟
یه خورده برعکس کار کردی.جلو کادر چمن سه بعدی ناقص داره اما دور دورا چمن سه بعدی شده!
گیاه رونده هم خوب شده.
شیدر سازی چوب ها جای کار داره.خام هست.یعنی لایه گلاسینس و رفلکتش تظینم نشده.انگار فقط تکسچر دادی بهش
مطمئنم پتانسیل داری کارهای خیلی بهتر از شما ببینیم.موفق باشی.بازم ورودت رو خیر مقدم میگم.

ممنون.....همه آبجکتن آره خودم بلوره کردم...رندرهای دیگه ایم دارم البته از همین ویو......
عمدا چمن هارو تو قسمت جلو نشون ندادن...خانه باغ هستش دیگه...رفت وآمد هم زیاد
چوب گلاسینس داره

ممنون از نقد خوبتون

martin eco

Well-Known Member
کار فوق العاده زیبایی شده...
در مورد چمن با عارف موافقم..و البته جای اون ستونها کمی اذیت میکنه..به نظر باید جلوتر باشه..شاید اینجوری خواستی بر وجهه کنسولی تاکید کنی..
تبریک میگم:rose:

S.yadegari

Member
کار فوق العاده زیبایی شده...
در مورد چمن با عارف موافقم..و البته جای اون ستونها کمی اذیت میکنه..به نظر باید جلوتر باشه..شاید اینجوری خواستی بر وجهه کنسولی تاکید کنی..
تبریک میگم:rose:

سلام .ممنون آره میخواستم تاکید داشته باشم رو وجهه کنسولی.....به این خاطر پایین ساختمان زرق وبرق نداره..یه حورایی میشه گفت ساده س

m.n1362

Member
سلام بسیار زیبا شده..دوربینو می اوردی عقبتر اسمونت کامل بیفته...داخل مبلمان میکردی دتیلش عالی میشد بافت چوبت تو بدنه های داخلی ریز و تکرار شده

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام.خوشحالم با تلاش میخوای به یه کار خوب برسی.موفق باشی
چمن عالی شده.الان نمره قبولی میگیره.دفعه قبل اصلا خوب نشده بود
چیزی که خیلی نظرم رو جلب کرد پست پرو خیلی خوب مخصوصا سمت نور خورشید هست که خیره کننده شده.
چوب هم خوب شده.اگه خیلی برات مهم هست این فرم مدل سازی کن.دقیق چوب چوب بساز.به صورت رندوم تغییر فرم خیلی ملایم بهش بده.بعد بهش تکسچر بده.
داخلی خیلی خوب شده.رفلکت مناسبی شیشه رو شامل شده.

ایراد هایی که داره
ببین خیلی لبه ها تیز شده.خیلی.باید حتما با chmafer حتما بخ بزنی.مخصوصا قیمت سقف خیلی تو ذوق میزنه
تو بحث uv خیلی باید دقت بکنی.الان تتاقض داره لبه هاش.
موفق باشی

3d zed

New Member
نسبت به قبلی تفاوتی احساس نمیشه.بیشتر تلاش کن،. شیشه تراس خوبه فقط

کاره ضعیفی هست

داداشم شما که این همه زحمت کشیدی ولی تکسچر 4 تا ستونی که همین جلو قابل رویتن از محور عمودی تکرار شدن!!!
ولی در کل بازم خسته نباشی

جدیدترین ارسال ها

بالا