خاموش كردن سيستم با hibernate

golehyakh

Member
سلام
من 2 الي 3 بار سيستم خودم را با hibernate خاموش كردم و به اين نتيجه رسيدم كه هر گاه بعد از انجام اين عمل سيستم را روشن ميكنم خيلي (خيلي ) سريعتر با لا مي آيد مي خواستم بدونم خاموش كردن سيتم به اين صورت بصورت متوالي به سيستم آسيب نمي رسونه؟؟؟
با تشكر از شما

Parham

Well-Known Member
خیر ضرر نداره اما سعی‌ کنید که بیشتر از 4،5 بار از این سیستم به طور متوالی‌ استفاده نکنید ، حتما پس از اون یک بار سیستم را به طور کامل راه اندازی کنید

mehradmoein

Member
من فقط در این حد می دونم که hibernate یک مقدار از حافظه رو اشغال می کنه.
برای همین اکثر افراد اون رو disable می کنن.

هايبرنت مقداري ار هارد ديسك رو ذخيره ميكنه.وقتي از هايبرنت استفاده ميكني اطلاعات رم روي هاردديسك نوشته ميشه بعد كه دوباره سيستم رو روشن كني اطلاعات از روي هارد خونده ميشه و روي رم نوشته ميشه.من دليلي نميبينم كه استفاده از اين ويژگي به طور پي در پي به سيستم اسيب برسونه.اگه دوستان دليلي دارن لطفا مطرح كنن .

Parham

Well-Known Member
زمانی‌ که شما از این سیستم استفاده می‌کنید ، این اطلاعات بر روی Page File سیستم یا همان Virtual Memoryقرار میگیره و زمانی‌ که سیستم بالا میاد و قرار هستش که این اطلاعات خونده بشه پس از بالا آمدن باز هم درون همان حافظه باقی‌ بمونه و در نتیجه پس از چند بار استفاده از این سیستم این حافظه اشباع می‌شه ، در حالتی‌ که این حافظه روی سیستم تعریف نشده باشه میاد اطلاعات را درون Temp ویندوز قرار میده که باز هم برای خودش جایی‌ اشغال می‌کنه و به همین علت بهتر هستش که پس از چند بار استفاده از این سیستم ویندوز به طور کامل از ابتدا راه اندازی بشه ، شاید به ظاهر این تغییرات به چشم من و شما نیاد اما می‌شه گفت از مشکلات این سیستم هستش

جدیدترین ارسال ها

بالا