بی بی کد حمام ...

E-power

کاربر متخصص
با سلام .
یکی از کارهای اخیر بنده . تمام آبجکت ها مدل شد . فقط حوله آماده بود .
رندر با وی ری با زمان 1 ساعت . پست پروداکشن بسیار کم انجام شده . ( در حد کنتراست و تنظیم رنگ ) .
تشکر فراوان :rose:

وایر فریم : http://img.majidonline.com/pic/308287/Wire.jpg
----------------------------
3DsMax 2014
Vray3
Ps

پیوست ها

• Bath Final+.jpg
    Bath Final+.jpg
    172.9 کیلوبایت · بازدیدها: 97
آخرین ویرایش:

yas_d

Member
باریکلا، حتماً روش بیشتر زمان بزار ، می تونی یه کار خیلی خوب ازش در بیاری

دوست خوبم می‌شه لطفا از این به بد اینطوری نقد نکنی‌؟:rose:
آخه درست نیست این مدل نقد
شما اگه ایرادی توی کار ایشون می‌بینید خوب ایراد‌های کار رو بگید و چه بهتر راه کار هم براش ارائه بدین
اما اینجور نقد‌ها که بگیم هنوز جای کار داره یا بیشتر روش کار کن اصلا قشنگ نیست
مرسی‌ :rose:

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام احسان جان.کار خوبی شده.یه خرده تاریک شده البته با وجود نور خوب روز ساعت غروب کنتراست خوب شده.در کل کار خوبی شده موفق باشی

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
درود بر احسان عزیز
کاری بسیار خوب و دلنشین ! مثل همه کار های با ارزشمند قبلی ...

چند پیشنهاد :

Hamam.jpg
- هیچ لامپی در صحنه دیده نمیشه ( سبک زیبای کلاسیک ! ) ، فقط بنده خدا باید روز ها حمام بره D:

- اگر قراره نور ها قرا بگیرند میشه یک سری عناصر مانور داد مثلا خالی بودن اون صحنه رو با شمع هایی که زیبایی خیلی خوبی به صحنه میدن پر کرد . شرمنده با فتوشاپ گذاشتم یکم بد شده |:

- معمولا در بالای اینه یک لامپ قرار میدن و دیوار مقابل هم خلوته ... ( مقابل به دوربین )

- یکم خیسی مونده روی کف میتونه حس طراوت به کار اضافه کنه

- درمورد شیدر ها حرفی ندارم ! فوق العادست !!! همینطور نور خورشید و طیفش اما بالای دیوار کمی مشکل به وجود اومده .

چند ایراد کوچیک :
اون اینه فیلتر Saturation دارد ایا ؟ lol چرا حوله خاکستری شده تو آینه ؟!

- حوله چسبیده به دیوار به نظر نمیاد یکم باید با AO ماست مالیش کرد D:

:rose:

آخرین ویرایش:

E-power

کاربر متخصص
باریکلا، حتماً روش بیشتر زمان بزار ، می تونی یه کار خیلی خوب ازش در بیاری

شما اگه ایرادی توی کار ایشون می‌بینید خوب ایراد‌های کار رو بگید و چه بهتر راه کار هم براش ارائه بدین

سلام احسان جان.کار خوبی شده.یه خرده تاریک شده البته با وجود نور خوب روز ساعت غروب کنتراست خوب شده.در کل کار خوبی شده موفق باشی

از همتون ممنون و مچکر :rose:

درود بر احسان عزیز

چند پیشنهاد :

- هیچ لامپی در صحنه دیده نمیشه ( سبک زیبای کلاسیک ! ) ، فقط بنده خدا باید روز ها حمام بره D:

- اگر قراره نور ها قرا بگیرند میشه یک سری عناصر مانور داد مثلا خالی بودن اون صحنه رو با شمع هایی که زیبایی خیلی خوبی به صحنه میدن پر کرد . شرمنده با فتوشاپ گذاشتم یکم بد شده |:

- معمولا در بالای اینه یک لامپ قرار میدن و دیوار مقابل هم خلوته ... ( مقابل به دوربین )

- درمورد شیدر ها حرفی ندارم ! فوق العادست !!! همینطور نور خورشید و طیفش اما بالای دیوار کمی مشکل به وجود اومده .

چند ایراد کوچیک :

ممنون حمیدجان پیشنهاداتت عالیه . ممنون از وقتی که گذاشتی . :wink:
حوله ! اوه ... :lol: به خاطر اینه که از ی طرف صحنه Region گرفتم یادم رفته اونجارو درست کنم :green:
حتما تغیراتو میدم و دومرتبه میذارم .
مرسی
.

max vray

کاربر VIP
سلام احسان جان...خسته نباشی...تو یک فوق استادی و کارت و قدرت و تواناییت برای همه معلوم هستش اما این کار از نظر کیفیت و جزییات واقعا در حد و اندازه های تو نیست.من فقط از تو کارای تاپ دیدم ...یکم بیشتر روش وقت بگذار.
موفق باشی...

نه نمیشه، و به شما هم ارتباطی نداره

شما نظر خودت رو اعلام کن ، با نهایت احترام.

درود بر احسان عزیز

چند پیشنهاد :

مشاهده پیوست 105049

چند ایراد کوچیک :

حمید جان اگه حقیقتش رو بخوای ، اینایی که شما فرمودی بیشتر زلم زیمبو به نظر می رسه تا گفتن ایراد کار، هرچند اینا هم جزء ایرادهاست، اما واقعاً این کار خیلی داغونه با وجود اینکه پتانسیلش رو داره که خیلی عالی بشه!!!

ایشون فقط وقت صرف نکرده و یه کار همینجوری زده، کاملاً واضحه که می تونه خیلی بهتر از اینها کار بزنه !

yas_d

Member

متاسفانه چند جای دیگه هم از شما چنین برخورد‌هایی‌ رو شاهد بودم و دیدم که برخور مناسبی با بچها نداشتین
بنده محترمانه از شما درخواست کردم و این برخورد شما هست

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی

مهدی جان شما چرا ؟ شما که همیشه دم از ادبیات و ... میزدید چرا ؟
این ادبیات اصلا در شان شما نیست .

حمید جان اگه حقیقتش رو بخوای ، اینایی که شما فرمودی بیشتر زلم زیمبو به نظر می رسه تا گفتن ایراد کار، هرچند اینا هم جزء ایرادهاست، اما واقعاً این کار خیلی داغونه با وجود اینکه پتانسیلش رو داره که خیلی عالی بشه!!!

ایشون فقط وقت صرف نکرده و یه کار همینجوری زده، کاملاً واضحه که می تونه خیلی بهتر از اینها کار بزنه !
چه خوب شد که نقل قول هم کردید پس لطفا کمی بیشتر با دقت به کار نگاه کنید ، کلمه ای از ایراد برده نشده بجز در اخر که 2 ایراد کاملا منطقی هست حوله میشه تو اینه یک رنگ دیگه باشه ؟ این زلم زیبوه ؟؟؟
اون چیزی که شما زلم زیمبو ازش یاد کردید پیشنهاد بود نه ایراد !
چند پیشنهاد :
ما جزییات رو گفتیم ، یا علی ، شما کلیات رو بگو ... ما هم لذت میبریم !
این کار واقعاً داغونه ؟ مهدی جان یک نگاه به رزومه ی E-Power بندازید .
با تمام احترامی که برای شما قائلم ، لطفا اینقدر سعی در ایجاد حاشیه در مبحث ها نکنید ، چون نه برای خودتون خوبیت داره نه برای انجمن ...

من منتظر شنیدن ایراد های کار هستم مشتاقانه ! خوشحالم تعریف شما رو بشونم از پــــتانسیل !!!

حرف اخرتون شاید درست باشه ! اما ایشون نخواسته که کار بزنه برا تاپ گالری که، این کار ها برای تمرین معمولا زده میشند که بار تجربه ی خیلی خوبی هم دارند !
در ضمن یک کار باید از چند مرحله بگذره تا بشه کار تاپ و بقول خودتون این کار پتانسیلشو داره ...
این صحنه خیلی خوب و عالی طراحی شده و منم همین الان قصد داشتم با احسان جان صحبتی داشته باشم در مورد مسابقه نورپردازی ، اگر موافق باشند از این صحنه استفاده کنیم چون واقعا طراحی منحصر به فردی داره !

حالا از همه این ها بگذریم ! پتانسیل ؟؟؟

آخرین ویرایش:

E-power

کاربر متخصص
سلام احسان جان...خسته نباشی...تو یک فوق استادی و کارت و قدرت و تواناییت برای همه معلوم هستش اما این کار از نظر کیفیت و جزییات واقعا در حد و اندازه های تو نیست.من فقط از تو کارای تاپ دیدم ...یکم بیشتر روش وقت بگذار.
موفق باشی...

سلام . ممنون . قبول دارم اما زمان زیادی واسه کارهام مثل قدیم ندارم . این کارم توی فرصت کمی که وجود داشت انجام دادم . :rose:

دوست عزیز بنده کار رو میزارم ، نقد بشه تا ایراداتو رفع کنم . شما هم اگه در تخصص و تواناییتون هست نقد بفرمایید .

متاسفانه چند جای دیگه هم از شما چنین برخورد‌هایی‌ رو شاهد بودم و دیدم که برخور مناسبی با بچها نداشتین

:)

این کار اگه از نظر شما داغونه باید تخصص ، تجربه و دانش بسیاری داشته باشید . چیزی که بنده از رزومه
کاریتون دیدم ( لااقل در مجید آنلاین ) خلاف این قضیه بود . به هر حال تمام سعیم پیشرفت و بهتر شدن در این زمینه است .
همیشه آدم توی هرکاری حتی این کار داغون از نظر شما ، تجربه هایی به دست میاره که بعداً تاثیر گذاره .

E-power

کاربر متخصص
مهدی جان شما چرا ؟ شما که همیشه دم از ادبیات و ... میزدید چرا ؟
این ادبیات اصلا در شان شما نیست .

چه خوب شد که نقل قول هم کردید پس لطفا کمی بیشتر با دقت به کار نگاه کنید ، کلمه ای از ایراد برده نشده بجز در اخر که 2 ایراد کاملا منطقی هست حوله میشه تو اینه یک رنگ دیگه باشه ؟ این زلم زیبوه ؟؟؟
اون چیزی که شما زلم زیمبو ازش یاد کردید پیشنهاد بود نه ایراد !

ما جزییات رو گفتیم ، یا علی ، شما کلیات رو بگو ... ما هم لذت میبریم !
این کار واقعاً داغونه ؟ مهدی جان یک نگاه به رزومه ی E-Power بندازید .
با تمام احترامی که برای شما قائلم ، لطفا اینقدر سعی در ایجاد حاشیه در مبحث ها نکنید ، چون نه برای خودتون خوبیت نداره نه برای انجمن ...

من منتظر شنیدن ایراد های کار هستم مشتاقانه ! خوشحالم تعریف شما رو بشونم از پــــتانسیل !!!

حرف اخرتون شاید درست باشه ! اما ایشون نخواسته که کار بزنه برا تاپ گالری که، این کار ها برای تمرین معمولا زده میشند که بار تجربه ی خیلی خوبی هم دارند !
در ضمن یک کار باید از چند مرحله بگذره تا بشه کار تاپ و بقول خودتون این کار پتانسیلشو داره ...
این صحنه خیلی خوب و عالی طراحی شده و منم همین الان قصد داشتم با احسان جان صحبتی داشته باشم در مورد مسابقه نورپردازی ، اگر موافق باشند از این صحنه استفاده کنیم چون واقعا طراحی منحصر به فردی داره !

حالا از همه این ها بگذریم ! پتانسیل ؟؟؟

ممنون حمید جان .
واسه مسابقه اگه مدلها نیازه میفرستم :rose:

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام. اول از احسان عزیز تشکر میکنم به خاطر اینکه ثابت کرد درخت هر چه پر بار تر افتاده تر.
دوم از حمیدرضا به خاطر نقد حرفه ای و تخصصی مثل همیشه.
بچه ها مهدی جان یه خرده شاید تند و تیز نقد بکنن اما دوست خوب ما هستن و یه چیزی خدمت مهدی جان بگم. یه منتقد باید چند ویژگی داشته باشه.
توانایی بالا حداقل در سطی که نسبت به اون ها نقد رو مطرح میکنه.
بحث دیگه ارائه راه کار هست
آخر و مهم تر حفظ شآن و ادبیات رفتاری.خب آدم تند یه نقدی رو انجام بده اما هیچ کدوم از این اصول رو رعایت نکنه زیر سوال میره.
خواهش من هست ان شاالله از این به بعد این برای همه ماها باشه که وقتی نقدی ارائه میدیم اول خودمون توانایی داشته باشیم و بعد نقد عملیاتی بکنیم و راه کار ارائه بدیم.
همگی موفق باشی

بنده هم محترمانه عرض کردم، شما نماینده افکار خودت هستی و نوع نظر دادن من ارتباطی به شما نداره! ، با نهایت احترام! اما مثل اینکه افاقه نکرد.

ببین گلم، اینکه من چطور نظر می دم یا نظرم در مورد کارها چی هست؟!، تا زمانی که در مورد کار شما نباشه، هیچ گونه ارتباطی به شما ندارد!، این انجمن ناظر داره و اگر نظر بنده خارج از عرف باشه حتماً خودشون متذکر خواهند شد! این از این.
ایشون هم که بنده نظرم رو در مورد کارشون عرض کردم، خودشون زنده هستند و آدم زنده نیاز به وکیل یا وصی نداره!!
شما هم اگر علاقه داری که به دیگران تذکر بدی، خوب عزیزم یه فرم پر کن تا این سمت رو بهت اهدا کنند! باز هم با نهایت احترام.
و این هم بار آخرتون باشه که خواهش های بی جا می کنید!! ، من اونقدر بالغ هستم که بدونم چی دارم می گم و نحوه گفتنم چطور هست! ، شما سعی کنید مواظب رفتار و گفتار خودتون باشید.

اما در مورد این تمرینی که اینجا قرار داده شده.
مشکلی نیست من بطور کل حرف خودم رو پس می گیرم، حالا که آقا حمید و عارف و صاحب اثر ، معتقد هستند که نیازی به نظر بنده ندارند، من هیچ اصراری ندارم.

اگر نظرم باعث رنجش خاطرتون شد ، بنده رو عفو بفرمایید. و بابت اینکه رزومه خوبی ندارم هم عذر تقصیر می خوام.
چشم ، پس از اینکه موفق شدم کارهای خوبی روی نت قرار بدم ، مجدداً باز می گردم.

به امید موفقیت برای همه.

جدیدترین ارسال ها

بالا