بی بی کد حمام کلاسیک

mohammadyzr

Well-Known Member
به نام خدا
سلام به همه دوستان قدیمی. این یه نمونه کار طراحی داخلیه که زیر یک هفته زمان برده و امیدوارم مورد پسند دوستان قرار بگیره.
3ds Max & V-Ray
Bath.jpg

Bath.jpg

www.yazdirad.com

آخرین ویرایش:

Mehran coyote

Well-Known Member
اصلا همه ی کارهای شما فوق العاده هستند.
همه چیزش رو حسابه و تو این زمان یک کار بسیار عالی رو تحویل دادین(مورد توجه به بعضی دوستان که بهانه ی زمان کم و بازاری بودن کار ضعیف تحویل میدن)
از یه عکس واقعی هم واقعی تره
خیلی وقته فروم مجید کار به این صورت ندیده بود.
خسته نباشید.

پیشنهاد واسه تاپ گالری :rose:

آخرین ویرایش:

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
تاپ گالـــــــــــــــــــری !
خیلی عالی شده ، سبک پست پرو من و شما یکی هست تقریبا :green: اما این کجا و ان کجا !

ssdsajad

Active Member
زیباست
اگه گفتن من برای تاپ گالری حساب میشه پس
پیشنهاد برای تاب گالری

darklight

کاربر فعال
فوق العاده است خیلی زیباست.
یه سوال:‌کاشی ها و سرامیک ها رو مدل کردید و یا اینکه فقط با تکسچر در آوردید؟

خسته نباشی، سمت چپ تصویر(قاب آیینه) رفلک انقدر زیاد که چیزی واضح نیست؟ نمره 3 از 7
اگه قرار باشه این بشه تاپ گالری، پس باید تاسف خورد! سطح باید بالاتر از این حرفا باشه

hamid reza 3d

New Member
خسته نباشی، سمت چپ تصویر(قاب آیینه) رفلک انقدر زیاد که چیزی واضح نیست؟ نمره 3 از 7
اگه قرار باشه این بشه تاپ گالری، پس باید تاسف خورد! سطح باید بالاتر از این حرفا باشه

:snap: تو تاسفتو بخور :cool:.... کار خیلی عالی و حرفه ایه :paint:..... چشم نوازه ... خسته نباشی ...

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام.کار بسیار زیبایی شده.
فقط یه گله دارم از شما که خیلی وقته به خونه قدیمی خودت یعنی سایت مجید سر نمیزنی. خب همه ما ها روزای اول کارامون از همین جاها شروع کردیم.امیدوارم فعالیت بیشتری رو از شما دوست عزیز و قدیمی شاهد باشیم.
متاسفانه تاپ گالری سایت خرابه . انشااله در اسرع وقت درست شد اقدامات لازم انجام میشه انشاله.
پیشنهاد برای تاپ گالری

mahdi.b

Member
خسته نباشید .. کار واقعا زیبایی شده .. همه چیز عالیه مخصوصا اون پرده و کلا سمت پنجره خیلی طبیعی و ظریف در اومده ..
حتما پیشنهاد تاپ

mohammadyzr

Well-Known Member
خیلی خوب شده.خسته نباشی
ممنونم.

اصلا همه ی کارهای شما فوق العاده هستند.
همه چیزش رو حسابه و تو این زمان یک کار بسیار عالی رو تحویل دادین(مورد توجه به بعضی دوستان که بهانه ی زمان کم و بازاری بودن کار ضعیف تحویل میدن)
از یه عکس واقعی هم واقعی تره
خیلی وقته فروم مجید کار به این صورت ندیده بود.
خسته نباشید.

پیشنهاد واسه تاپ گالری
تشکر ، نظر لطف شماست.

همه چی خوبه ولی پرده یه چیز دیگه است خسته نباشید
مرسی دوست عزیز.

سلام به استاد گرامی...
چی بگیم ... دوربینتون canon..

پیشنهاد برای تاب گالری
سلام. شما لطف دارید. :wink:

تاپ گالـــــــــــــــــــری !
خیلی عالی شده ، سبک پست پرو من و شما یکی هست تقریبا اما این کجا و ان کجا !
مرسی... البته پست پرو خاصی نداره. صرفا با فتوشاپ روش کار شده و از پلاگین Starfilter برای ایجاد شعاع نور دور هالوژن استفاده شده.

زیباست
اگه گفتن من برای تاپ گالری حساب میشه پس
پیشنهاد برای تاب گالری
ممنونم. شما لطف دارید.

خیلی خیلی زیبا من که لذت بردم
سپاسگزارم دوست عزیز.

فوق العاده است خیلی زیباست.
یه سوال:‌کاشی ها و سرامیک ها رو مدل کردید و یا اینکه فقط با تکسچر در آوردید؟
تشکر از شما. بله همه مدلسازی شدن.

عالی شده دمت گرم
به به
مرسی!

ممنونم از نظرتون. خوب آیینه باید رفلکت داشته باشه. مگه توی واقعیت غیر از اینه؟

تو تاسفتو بخور .... کار خیلی عالی و حرفه ایه ..... چشم نوازه ... خسته نباشی ...
سپاس از شما.

سلام.کار بسیار زیبایی شده.
فقط یه گله دارم از شما که خیلی وقته به خونه قدیمی خودت یعنی سایت مجید سر نمیزنی. خب همه ما ها روزای اول کارامون از همین جاها شروع کردیم.امیدوارم فعالیت بیشتری رو از شما دوست عزیز و قدیمی شاهد باشیم.
متاسفانه تاپ گالری سایت خرابه . انشااله در اسرع وقت درست شد اقدامات لازم انجام میشه انشاله.
پیشنهاد برای تاپ گالری
سلام عارف جان. ممنونم. البته بیشتر از یک سال که سربازی بودم ولی چشم سعی می کنم بیشتر فعالیت داشته باشم. اتفاقا با توجه به اینکه اینجا رو خونه خودم میدونم و تو این چند ساله کارامو همیشه اینجا میذاشتم سعی می کنم با وسواس بیشتری اینجا کار بذارم چون مسلما سطح توقع دوستان خیلی خیلی نسبت به گذشته بالا رفته.

آقا فوق العادست.میشه لطفا رندر خام بدون پست پروشم بذاری؟
ممنونم. بله پیوست شد.
1229958_447058978741165_978642364_n.jpg

خسته نباشید .. کار واقعا زیبایی شده .. همه چیز عالیه مخصوصا اون پرده و کلا سمت پنجره خیلی طبیعی و ظریف در اومده ..
حتما پیشنهاد تاپ
ممنونم از شما.

خیلی خوب شده خسته نباشی
سپاسگزارم دوست عزیز.

جدیدترین ارسال ها

بالا