حلقه فلزی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

PhonieX

مدیر انجمن <A href="forum.majidonline.com/forums/6
با عرض سلام
این تقریبا اولین ترجمه آموزش و شروع کار من در این زمینه است و امیدوارم خوشتون بیاد
البته فکر کنم تکراری باشه و خیلی هم مقدماتیه ولی خوب ...
-------------------------------------------------------------------------
1-یک صفحه جدید به سایز 128*128 باز کنید و رنگ یا هر نوع پترنی که خواستید استفاده کنید ولی بهتره سفید باشه.بعد یک لایه جدید بسازید(go to layer>New>Layer,Ctrl+Shift+N)
سپس ابزار elliptical marquee را انتخاب کنید اگر در tool bar خود اونا نمی بینید میتونید با کلیک راست بروی marquee tool از کشوی باز شده اونا انتخاب کنید.

2-با ابزار elliptical marquee دایره را انتخاب کنید و برای بدست آوردن دایره ایده آل خود دکمه Shift را پایین نگه دارید.حالا دکمه D را برای بازگشت به حالت نرمال (مشکی پیش زمینه, سفید پس زمینه)
حالا دکمه G را برای فعال سازی سطل رنگ فشار دهید و یا از منوی آن از کشوی بازشده انتخاب کنید
حالا به مسیر Layer>Layer style>Bevel and Emboss بروید و عمق (Depth) را به 110% تغییر بدیدو اندازه آن(Size)را به 15 تبدیل کنید و نرمی (Soften) آن را به 0. زاویه(Angle) آن را 120 بلندی(Altitude) را 65 و Gloss Contour را به Ring-Double تبدیل نمایید .به صورت تصویر زیر:

3-حالا Contour" " را از قسمت Bevel and Emboss " " و بالای Texture یک بار کلیک کنید و به هر سمتی که خواستید ببرید تا جایی که ورودی(Input) 83% و خروجی(Output) 61% شودو یا می توانید مستقیم این عددها را وارد کنید.

4-منطقه را به شعاع 50 حفظ کنید و بروی Color Overlay کلیک کنید.در سمت راست صفحه باز شده هر رنگی که دوت دارید انتخاب کنید سبز روشن باشه بهتره و یا cdcdcd و این پایان کار ماست.
و حالا حقیقتا یک حاشیه زیبایی دارید که شما درست کردید.اگر خواستید می توانید داخل دایره را حذف و خالی کرده و هر منظره و چیزی خواستید قرار بدید

--------------------------------------------------------------------------
خوب اینم از این منتظر بعدی هاش باشین چون بعدی ها به این مختصری و کمی نیست آموزشهای مختلف مثله هدر و دکمه و تکنیک های زیادی دارم
اگه خدا بخواد روزی یک آموزش
فلن,خوش باشید

منبع: http://www.iphotoshop.org/forums/index.php?showtopic=592

Erfan

Active Member
دوستان در صورت اشکال یا سوال پست بزنید ! دکمه تشکر
post_thanks.gif
رو برای این کار درست کردن !

مخلصیم

PhonieX

مدیر انجمن <A href="forum.majidonline.com/forums/6
آقا می گم برای سایت کلید "جواب تشکر هم بسازید تا ما اینقدر خجالت نکشیم

zzz123

New Member
الا كي از همين كليد تشكر استفاده ميكنه (خيلي كم ) بغير از من

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
الا كي از همين كليد تشكر استفاده ميكنه (خيلي كم ) بغير از من

دوست عزیز شمایی که به بنده گلایه میکنید که چرا این فروم اونقدر خشک برخورد میکنه!

شما تو قوانین فروم خوندید و قبول کردید که مطرح کردن تاپیکای قدیمی خلاف قوانینه. بعد دوباره میاید و تاپیک قدیمی رو مطرح میکنید و انتظار هم دارید که هیچ برخوردی انجام نشه؟!

این تاپیک برای یکسال و نیم پیش بوده و شما بخاطر یه پست بیهوده مطرحش کردید!

قفل - سارا

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا