غیره حلزون نازدار

SinaTR

Well-Known Member
بدن حلزون اصلا مدلش خوب نشده روش باید بیشتر کار بشه

يه کاری رو اينطوری نقد نمی کنن آقا مصطفی
اصلا خوب نشده دقيقا يعنی چی؟
نه ننها تو اين تاپيک، بلکه تو پستای ديگه بقيه تاپيکا تنها هدفتون تخريب کار و شخص هست

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
يه کاری رو اينطوری نقد نمی کنن آقا مصطفی
نه ننها تو اين تاپيک، بلکه تو پستای ديگه بقيه تاپيکا تنها هدفتون تخريب کار و شخص هست
خیر شما حساس شدی عزیز ، خوب شاید خوب نشده ، شما اگه یک نقاشی رو بگذارن شما و هیچ سر رشته ای از نقاشی نداشته باشی باز هم میتونی بگی خوب شده یا نه ، خوب شاید از نظر ایشون خوب نشده ، دلیل نمیخواد ... اینجا گالری و نظر هرکس محترمه من دیدم خیلی ها هستن قصد همچین کار رو دارن اما ایشون این قصدش نبوده ...
شما تو کار اتومدلینگ کارت حرف نداره اما این به این معنی نیست که تو همه چی کارت عالی میشه ، این کار بد شده ، حالا میگم چرا :
- بدنه محکم حلزون باید با دیتیل بیشتری ساخته بشه یعنی پیچیدگی رو القا کنه به بیننده که کار شما فاقد اینه ... شما با تکستچر بیشتر پیچوندی ...
- بدن خود حلزون که دیگه واقعا خراب شده هم از نظر تکتچر و هم از نظر مدل اگه میگفتی واسه بازی سگا ساخته شده اون موقع خوب میشد نه واسه رندر انیمیشنی ...
- حلزون لزجه و همیشه بدنش دارای انعکاسه که تو این رندر اینگار چوب درختـــه ! ( سنگ ها خوب شده افرین به هردو )
- شاخک های حلزون خوب نشده اگر به نژاد های مختلف حلزون دقت کنیم اینجوری نیست مگر اینکه باد خورده باشه ... ( البته این مشکل خیلی کوچیکه زیاد مهم نیست :))
من نقد کردم حالا شما میخوای توهین و ... فرض کنی من مشکلی ندارم ... اما لحنم رو خواهشن درست بخونین ، تند نیست اروم اروم بخونید :green:
و اینکه :

خوبشما خودت بگو چیش خوب شده ؟

موفق باشی:rose:

آخرین ویرایش:

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام. پوسته حلزون خیلی خوب شده.اما بدنش راستش فکر کنم بامپ شدیدی داره.یه مقداری ریز تر و حس خیش بودن روباید برسونه.
توی این جور صحنه ها فوکوس بازی استثنایی میخواد.
روی هم رفته خوب شده.موفق باشی
کار بیشتر بزار.اینقدر محدود facebook نباش

جدیدترین ارسال ها

بالا