حلالم کنید !

وضعیت
موضوع بسته شده است.
سلام بچه ها خوبین ؟

میدونم الان همه دارین با تعجب این تاپیک رو میخونن.

من سجاد ماندگار هستم که قبلا هم با چند نام کاربری دیگه عضو شده بودم ... اول از همه قبل از اینکه برم سر حرفام بگم که من از جریان اون شب مجید آنلاین با خبر شدم. اون شخص من نبودم ! باور کردن و نکردنش با خودتون ... حرفم چیزه دیگست و واسه این حرفا عضو نشدم.

من به همتون مدیونم ... آره مدیونم ! به خاطر اینکه چند وقت بود که انجمن سه بعدی شما رو به گند کشیده بودم با کارهای افتضاح خودم ! نمیدونم چرا اینکارها رو میکردم در صورتی که تری دی رو خوب بلدم.

الان همتون از من متنفرین.احسان و تمام کاربرانی که من رو میشناسن ... حق دارید هر کس دیگه ای هم جای شما بود همین طرز فکر رو داشت ولی من فقط اومدم واسه معذرت خواهی !

نیومدم واسه اینکه کار دزدی بذارم اومدم واسه اینکه حلالم کنید ...

واقعا به خودم اومدم. آبروی هر چی ایرانی بردم ! از خودم بدم اومده ! خیلی پستم.

به خدا اگه با چند تا نام کاربری دیگه اومدم دلیلش این نبوده که بخوام پیشرفت کنم دلیلش این بوده که نتونستم تو جمع صمیمی شما نباشم.

واسه خودم متاسفم !

ولی از همین الان دیگه نمیخوام سجاد قبل باشم ! اینو مطمئنم.

دوست داشتم در جمع شما بودم ولی خوب خودتون که بهتر میدونید روم نمیشه ! اینقدر گند زدم که نفرت شما از من پاک نمیشه... ترجیح میدم به عنوان یه بازدید کننده بیا م وبرم تا اینکه مزاحم شما بشم.

اصلا جمع شما به یه همچین آدمی احتیاج نداره ... یه آدمی که قبلا اینکارا رو کرده الان باید فکر اینجاشم میکرد. بازم میگم واسه خودم متاسفم نمیدونم چی باعث شد که اینکارا رو بکنم.

از تمام شما معذرت میخوام.

خیلی سخت بود واسم که با نام کاربری و اسم خودم بیام تو جمعتون و معذرت خواهی کنم ولی باید اینکارو میکردم.

حالا اگه نمیخواین تو جمعتون باشم فقط کافیه بگید برو گمشو ... بخدا همین بسه ! حتی یه ذره هم ناراحت نمیشم.

جمع شما که هیچی ... دنیا هم به همچین آدمی احتیاج نداره.

از امروز اول به خودم بعد به تمام دنیا میخوام ثابت کنم که ایرانی کیه ؟ چه شخصیتی داره !

امیدوارم من رو از ته قلب حلال کنید و تمام گذشتم رو فراموش کنید ...

خاک پای همتونم ! از ته دل همتون رو دوست دارم و درمقابل شما هیچی نیستم. دست همتونم میبوسم.

از تمام بچه های گله مجید آنلاین معذرت خواهی میکنم امیدوارم در تمامه مراحل زندگیتون موفق باشید

احسان منو ببخش..

Divine Love

Well-Known Member
قربون سجاد گلم برم
حالا که پشیمون شدی ok ما هم اصلا شتر دیدی ندیدی.
فقط بدون اون چیز که باعث محبوبیت آدم میشه در درجه اول اخلاق خوبه.
البته باید منتظر بقیه دوستان هم باشی تا ببینی از دستت راضی میشن یا نه.

CG_Master

کاربر متخصص انیمیشن
سلام سجاد جان

من تحت تاثیر حرفات موندم. واقعا که معنی مرد بودن رو اثبات کردی. دمت گرم خیلی مردی پسر:)

قربون سجاد گلم برم
حالا که پشیمون شدی ok ما هم اصلا شتر دیدی ندیدی.
فقط بدون اون چیز که باعث محبوبیت آدم میشه در درجه اول اخلاق خوبه.
البته باید منتظر بقیه دوستان هم باشی تا ببینی از دستت راضی میشن یا نه.

من واقعا به این همه محبتت چیزی نمیتونم بگم به غیر از اینکه بگم مرسی دوست عزیزم.

ehsan_3dmax

Active Member
اول از همه قبل از اینکه برم سر حرفام بگم که من از جریان اون شب مجید آنلاین با خبر شدم. اون شخص من نبودم ! باور کردن و نکردنش با خودتون ... حرفم چیزه دیگست و واسه این حرفا عضو نشدم.
تو هنوز نيومده داري دروغ ميگي. بزار حداقل 5 تا پست بزني بعد!

شايد بتونم از حق خودم بگزرم ولي بقيه ي كاربرا و مديرايي كه به فحش كشيدي چي؟
شايد بشه كسي رو كه يكبار فحش ميده رو بخشيد ولي تو باره nمته!
بزار يك درس خيلي ساده رو هم بهت بدم تو زندگي! اون هم اينكه مردم رو خر فرض نكن. واسه ما فهميدن اينكه اون فحشها رو كي داده 5 دقيقه هم كار نداره.
خدا رو شكر كن تا الان از دستت شكايت نكرديم.
تو بن شده ي ابديه اين سايتي. خيالت راحت.
بيشتر از اين هم پستمو طولاني نميكنم چون تا همين الانشم وقتمو تلف كردم.

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا