حر فه اي ها بيان تو

kambiz-g

Member
سلام
مشكل من اينه كه هر تغييري در فايل css ميدم عملا هيچ اتفا قي نمي افته
ضمنا هر كاري كه بگين كردم
تغيير ويندوز عوض كردن برنامه phpbb و فارسي سازش تغيير برنامه eazy php به ورژن بالاتر
جالبش اينه كه به ه فرض من مي دونم قالب bluecode رو از طريق css ويرايش كنم ولي sub silver و چند تا قالب ديگه رو نميدونم

h.khafan

Active Member
سلام:

من زیاد از قالب های این فروم ها سر در نمیارم ولی با وی بی که کار کردم خواستم قالب رو عوض کنم(البته قالب اصلی رو ها) باید تو فایله قبل از اینستال تغییرات رو میدادی بعد اینستال میکردی و بعد از اینستال دیگه تغییری نمیکرد.

فکر کنم اینم اونطوری باشه . اگر هم اشتباه گفتم دیگه ببخشید دیدم هیشکی جواب نمیده گفتم اینو بگم شاید به کارت بیاد.

موفق باشی حامد

kambiz-g

Member
مرسي
ولي من از phpbb استفاده مي كنم
راه حل هم پيدا كردم
قالب هايي مثل sub silver v رو نميشه از داخل css اون تغيير داد براي اين كار بايد فايل overall_header.tpl رو در شاخه template تغيير داد براي همين من 3 روز علاف شدم گفتم كه اگر بچه هاي ديگه به مشكل خوردن كمكي كرده باشم

one hacker alon

New Member
سلام دوست عزيز من هم مشكا شما رو داشتم تو بايد اول قالبت رو خودت فارسي كني بعد كلا از اول ديتا بيس رو بساز با اين تفاوت كه قالبي كه فارسي كردي رو كپي كن تو پوشه تم بعد هم برو تو پنل نصبش كن بعد اون قالب فارسي شده رو به عنوان قالب اصلي فرم معرفي كن اميدوارم مشكلت حل بشه چون من اين كارو كردم راستي اگه تونستي sp3 نصب كن شايد تاثير داشته باشه البته ميدونم ربطي نداره ولي خوب بهونه دست سيستم ندي بهتره مطمئنم جواب ميگيري www.mohammad-andy.blogfa.com

جدیدترین ارسال ها

بالا