حرکت نور روی متن

@Butterfly@

Member
سلام
میخام یه نور از روی یه متن از ابتدا تا انتهاش حرکت کنه و یا متن از اول تا آخر نوشته بشه
فتوشاپ این امکان رو داره؟
اگه جواب منفیه با چه نرم افزار دیگه ای راحت تر میتونم این کارو انجام بدم؟

با سلام و عرض ادب
از آشنایی با شما خوشبختم دوست عزیز شما این کار رو قاردین با نرم افزار wish Max , Flash به راحتی انجام بدین اگه کمک خواستین من در خدمتم . با سپاس بهزاد محولاتی

@Butterfly@

Member
سلام ممنون
ورودتون رو به جمع مجید آنلاینی ها تبریک میگم
حتما به کمک احتیاج دارم آخه فقط با فتوشاپ کار میکنم و برای کار با فلش و یا wish Max به آموزش یه متخصص نیاز دارم اگه لطف کنید آموزشش رو به زبان ساده بذارید ممنون میشم
دیشب سعی کردم با swish این کارو انجام بدم اما موفق نشدم

آخرین ویرایش:

wild-man

Member
سلام یه نکته یادم رفته بود که بگم
اگه معنی دقیق نورانی شدن متن رو متوجه بشی با هر نرم افزاری میتونی این کار رو بکنی.
ببین نورانی شدن متن یعنی شما نور یک قسمت از متن رو مثلا از 20 بکنب 50 و نور حاشیه این محل رو هم به یک نسبت کمتری زیاد کنی.
همین به همین سادگی حالا هر نرم افزاری که باهاش بشه این کار را بکنی این قابلیت رو داره.

@Butterfly@

Member
سلام دوست عزیز
از جوابتون ممنونم اما کفایت نمیکنه و نیاز به یه آموزش در ارتباط با اونا هستم هر آموزشی که با زبان ساده گفته باشه (اعم از لینک، pdf،...) 

@Butterfly@

Member
سلام یه نکته یادم رفته بود که بگم
اگه معنی دقیق نورانی شدن متن رو متوجه بشی با هر نرم افزاری میتونی این کار رو بکنی.
ببین نورانی شدن متن یعنی شما نور یک قسمت از متن رو مثلا از 20 بکنب 50 و نور حاشیه این محل رو هم به یک نسبت کمتری زیاد کنی.
همین به همین سادگی حالا هر نرم افزاری که باهاش بشه این کار را بکنی این قابلیت رو داره.

منظورتون رو متوجه نمیشم یه راهنمایی کنم که متن من یه آیه قرآنه که توی هم و در کل به شکل دایره نوشته حالا میخام در حین اینکه یه صوت روی اون پخش میشه اون متن کامل نشان داده نشه بلکه در حین خواندن خطاطی بشه و یا اینکه در جهت نوشتن نور از رو متن رد بشه
ممنون

wild-man

Member
فکر کنم یه همچین کاری بخوای ببین اگه پسندیدی تا راهنماییت کنم

پیوست ها

• shine.rar
    161.3 کیلوبایت · بازدیدها: 66

@Butterfly@

Member
متشکر
تقریبا اما نه دقیقا
متنم تو این مایه هاست اما با رنگ و بکگراند متفاوت

پیوست ها

• 5d.JPG
    5d.JPG
    89.4 کیلوبایت · بازدیدها: 1
آخرین ویرایش:

Reza2kn

مدیر انجمن فیلم سازی
سلام دوست عزیز شما اگه بتونی با افترافکت کار کنی دقیقا این آموزش به کارت میخوره ولی این متنت خیلی پیچیدس فکر کنم اذیت بشی...
با تشکر از دوستان پی 30 ورلد:wink:
http://www.4shared.com/file/217360686/dffd6207/Brush_Toturial.html
2xrcutys0te5u8hr0qwn.jpg

موفق باشی:rose:

@Butterfly@

Member
امکانش هست تو رپید شیر آپلود کنی
اینجا با وجودیکه نشون میده حجمش 839kb اما اونقد کنده که چاره جز صرفنظر برات نمیمونه
درضمن اسم فیل brush.tutorial هستش،درسته؟

evil_gates

اين نيز بگذرد ...
دوست عزيز
لطفا بفرماييد قصد داريد چه خروجي از كار بگيريد؟ خروجي swf ، فيلم يا ... با توجه به نوع خروجي شما برنامه مورد نظر رو هم ميشه پيشنهاد داد.

اما در كل فكر ميكنم با يكم كدنويسي تو فلش به زبان اكشن اسكريپت ميتونيد اين حركت نور روي متن رو ايجاد كنيد.

به انجمن فلش رجوع كنيد و سوالتون رو اونجا مطرح كنيد تا دوستان بهتر راهنماييتون كنن.

Reza2kn

مدیر انجمن فیلم سازی
سلام دوست عزیز:paint:
انگار همه با 4shared مشکل دارن:-?
تو خود سایت ضمیمه کردم بگیر.
بله اسم فایل Brush Tutorial.rar هست.
موفق باشی:rose:

پیوست ها

• Brush Toturial.rar
    839.9 کیلوبایت · بازدیدها: 13

جدیدترین ارسال ها

بالا