حروف برآمده روی Document

***UNIQUE***

Active Member
سلام
نمیدونم این سوال رو باید تو چه بخشی مطرح میکردم اگه جاش اینجا نیست ببخشید
ولی ممنون میشم راهنمایی کنید ؟
میخوام روی صفحه Document کاری کنم که وقتی یه کلمه میخواد نوشته بشه انگار همون صفحه برآمده میشه و حروف نوشته میشه
یا این عکس رو ببینید میخوام حروف رو به این صورت در بیارم با چه برنامه ای اینکارو میکنن و به چه صورت ؟؟

پیوست ها

• Image1.bmp
    56.7 کیلوبایت · بازدیدها: 21

mamali132002

Active Member
too photoshop ba blending option in karo mikoni ....
agar na too flash 8 ham in emkan ezafe shode...

vali iran clip ba photoshop ino sakhte.

Security9776

Active Member
همون طور که دوستمون گفتند شما می تونید این افکت رو در فتوشاپ پیاده کنید و سپس اون رو PNP ذخیره کنید و به داخل فلش Import کنید . البته اگه می خواهید در وب فایل فلشتون رو قرار بدید بهتره که عکستون رو در فتوشاپ Save For Web کنید .

***UNIQUE***

Active Member
من فقط تونستم به صورت یه عکس تو photoShp درست کنم بیارم تو flash و Transparent هم نتونستم متنم رو درست کنم
منظور شما راه دیگه ای ؟
بعد یه سوال دیگه چرا pnp save کنم ؟

***UNIQUE***

Active Member
نه , منظورم اینه که نتونستم یه متن بنویسم که از سطح صفحه با BackGround Transparent بالاتر نشون داده بشه (من آموزش حکاکی رو در قسمت فتوشاپ سایت خوندم و یکی از موارد رو که تغیر دادم متن از حالت فرورفتگی خارج شد برآمده شد اما نتونستم اون متن رو توی صفحه TransParent هم برآمده نشون بدم )
امیدوارم تونسته باشم منظورم رو بیان کنم
ممنون میشم راهنمایی کنید

Security9776

Active Member
شما یک فایل Transparent باز کن . بعد توی اون متنت رو تایپ کن . بعدش از گزینه Layer > Layer Style > Drop shadow .رو کلیک کنید . بعدش از OK رو زده . حالا یک سایه به متنتون اضافه شده . حالا اون رو PNP ذخیره کنید و ...

جدیدترین ارسال ها

بالا