حذف Protect از فايل dcr

homedi

New Member
با سلام من يه سري بازي shockwave 3d ميخواستم از بعضي سايت ها دانلود كنم كه با هزار بدبختي مسير يابي كردم و از سايت اصليش كشيدم بيرون ولي وقتي بازي هارو كه پسوندشونم dcr هستشو باز ميكنم ميگه بايد از سايتش لود بشه. ميخوام سورس بازي رو باز كنم و لينك سايت لود گيرنده رو حذف كنم ميگه فايل encript (قفل گذاري ) شده.خواستم بگيد فايل هاي دايركتوري كه قفل ميشن چه جوري باز ميشن يا چه جوري ميشه اونارو باز كرد يا چجوري ميشه اين بازي هارو از سايتشون دانلود كرد مثل save flash

homedi

New Member
كسي نيست كه director رو حرفه اي بلد باشه.فقط ميخوام فايل با پسوندdcr كه با director ساخته شده رو باز كنم(protect) شده...

mojtaba1339

Active Member
باز کردن سورسش غیر ممکن به نظر میرسه. زیرا تمام کدهای باز کردن برنامه در دایرکتور ، موقع شوک کردن حذف میشه!!

iman1981

Member
سورسش را نمیشه در بیاری اما میتونی به cast member هاش را باز کنی و حتی edit کنی و بعد دوباره save کنی اینجوری کار میکنه در حقیقت میتونی پوسته برنامه را فقط عوض کنی اما اگه بخوای سورسش را ببینی شرمنده

homedi

New Member
با سلام و خسته نباشيد.مرسي كه يكي جواب سوال مارو داد.آقا ايمان راجب اين cast member ها ميشه بيشتر توضيح بدي.ما 1 فايل بيشتر تو دستمون نيست اونم پسوندش dcr.با director كه نميشه بازش كرد چون پيغام پروتكتو ميده.اگه ميشه بگيد با چي بازش كنم و فايل هاشو edit كنم/.

iman1981

Member
Director Opener

کد:
http://www.j-roen.net/diropener/

البته این برنامه فایلهای تا دایرکتور 8.5 را باز میکنه

homedi

New Member
با سلام.من این برنامه رو قبلا با search پیدا کرده بودم و متوجه شدم که تا دایرکتور 8.5 رو باز میکنه ولی متاسفانه فایل های من با 9 و mx نوشته شدن.چیکار میتونم بکنم؟؟

iman1981

Member
هیچی باید بشینی دعا کنی طرف ورژن جدیدشا بنویسه که اونم انگار تصمیم نداره

homedi

New Member
یه سوال دیگه تو همین زمینه... بعضی از بازی هایی که با ( shockwave ( dcr نوشته شده میرن از سایت های خودشون باز میشن.مثلا وقتی تمام فایل های بازی رو که شامل فایل های html و dcr و w3d و ... هستو میگیری و htmlرو باز میکنی میگه برای انجام بازی بورو تو سایتش... خلاصه سوال من اینه که میشه یه html مجازی درست کرد که اون آدرس url که نیاز داره رو شبیه سازی کرد و بازی اجرا بشه.

iman1981

Member
باید ببینی مکانیسم برنتمه چطوری بوده احتمالا یه چیزی را چک میکنه توی سایت من تاحالا تجربه نداشتم تو این کار ولی شاید از Multiuserserver دایرکتور استفاده میکنه و چک میکنه که جتما از سایت خودش بهش وصل بشی.

از بچه ها اگه کسی چیز بیشتری میدونه کمک کنه

Mahdiseif

Member
فایل شاکویو را دانلود کن و با برنامه های وب ساز مانند فرانت پیج فایل را در صفحه قرار بده و در مرحله بعد از آن صفحه وب خروجی بگیر . البته بهتر است فایل شاکویو و صفحه وب در کنار هم باشند. در اکثر موارد جواب میدهد. ما که جواب گرفتیم و بازیهای شاکویو را اینجوری در حالت عادی استفاده میکنیم. فقط یادت باشه که گفتم در اکثر موارد.

جدیدترین ارسال ها

بالا