حذف موسیقی فیلم

سلام دوستان،
من یک فیلم آموزشی با فرمت .dat دارم که در متن آن موسیقی قرار دادند. چطور می توانم با حفظ صدای استادی که مشغول تدریس است، موسیقی آن را حذف نمایم. آیا نرم افزار یا روش خاصی وجود دارد؟
متشکرم

HamidBN

مدیر انجمن فیلمسازی
سلام
خوش اومدی
این سئوال برای من جالب بود چون معمولا دوستان و حتی خود من دنبال این بودم صدای خواننده را از موزیک بردارم
خوب هر کسی یه استفاده ای دارد
تا اونجایی که من میدونم
چون فایل Dat هست و زمان کار هم حتما زیاد هست و بخواهی روش کار کنی حسابی افت کیفیت خواهی داشت در حدی که شاید و یا حتما صدای استاد را هم از دست خواهی داد

سلام
خوش اومدی
این سئوال برای من جالب بود چون معمولا دوستان و حتی خود من دنبال این بودم صدای خواننده را از موزیک بردارم
خوب هر کسی یه استفاده ای دارد
تا اونجایی که من میدونم
چون فایل dat هست و زمان کار هم حتما زیاد هست و بخواهی روش کار کنی حسابی افت کیفیت خواهی داشت در حدی که شاید و یا حتما صدای استاد را هم از دست خواهی داد

ممنونم،
حالا با چه نرم افزاری و چطوری می توانم این کار را انجام دهم؟

HamidBN

مدیر انجمن فیلمسازی
نرم افزار زیاد هست
البته من قبلا با ورژن قدیمی Adobe Adution 1 کردم
ولی الان با Soundbooth می تونی این کار را هم انجام بدی
برنامه های دیگه را من باهاشون کار نکردم

من می خواستم این ها را دانلود کنم اما حجم آنها با توجه به وضعیت اینترنت من خیلی خیلی زیاد است. اینجایی هم که هستم بانک نرم افزاری کاملی نداره که بخرم. اگر امکان دارد یک نرم افزار کم حجم تر معرفی کنید که کارم راه بیفتد. ممنونم

من بالاخره توانستم نرم افزار Adobe Adution 1.5 را دانلود کنم. نصبش کردم و یک session جدید ایجاد کردم. multitrack view را زده و از قسمت insert برنامه، فایل را که الان با فرمت .mpg است به برنامه وارد کردم. حالا چطور موسیقی را حذف کنم؟
متشکرم
:rose:

من بالاخره توانستم نرم افزار Adobe Adution 1.5 را دانلود کنم. نصبش کردم و یک session جدید ایجاد کردم. multitrack view را زده و از قسمت insert برنامه، فایل را که الان با فرمت .mpg است به برنامه وارد کردم. حالا چطور موسیقی را حذف کنم؟
متشکرم
:rose:

از دوستان کسی نمی تواند کمک کند؟ من هر کاری نشد!
:sad:

جدیدترین ارسال ها

بالا