[phpNuke] حذف منوی اصلی در انجمن ها

mdchicho

Member
با سلام خدمت دوستان همین طور که از عنوان مشخص هست من سایتی درست کردم که منوی اصلی سایت در انجمن ها هست آیا میشه این منو در انجمنها حذف شود ؟
سایت :http://www.parsacd.ir

Exoid

Member
اول از همه .
دور از ادب هست كه شما كپي رايت فارسي كننده سيستم (ايران نيوك) رو حذف كنيد و اين كار غير قانوني هست. شما حتي كپي رايت قالب رو هم به نام خودتون تموم كرديد.

اگر بدونين بابت اين سيستم و قالب چقدر زحمت كشيده شده هيچوقت اين كارو نميكرديد. اگر كپي رايت رو برگردونديد من كمكتون ميكنم.

S4DEGH

Well-Known Member
تو پوشه قالب فلدر forum رفته و فايل overall_header.tpl رو باز كنيد .. لينك هارو ميبينيد !

دور از ادب هست كه شما كپي رايت فارسي كننده سيستم (ايران نيوك) رو حذف كنيد و اين كار غير قانوني هست. شما حتي كپي رايت قالب رو هم به نام خودتون تموم كرديد.

اگر بدونين بابت اين سيستم و قالب چقدر زحمت كشيده شده هيچوقت اين كارو نميكرديد. اگر كپي رايت رو برگردونديد من كمكتون ميكنم.
اينم تاييد ميشه . :)

Exoid

Member
صادق جان ايشون منظورشون بلوك هاي سمت راست در فروم هست . اين رو بايد از توي فايل theme.php تغيير بديد.

S4DEGH

Well-Known Member
خب اين مورد بارها توي انجمن گفته شده .

جست و جو كنيد .. :)

mdchicho

Member
اول از همه اینکه واقعا معذرت خواهی میکنم که همه چیز رو به نام خودم تغییر دادم اما فقط یکم کنجکاوی باعث شد که این کار رو بکنم
اما حالا دیگه sql رو import کردم .حالا لطف کنید و کمک بکنید من هم سعی میکنم در اولین فرصت کپی رایت رو تغییر بدهم .
باز هم معذرت میخواهم .

Exoid

Member
بعضي ها نميدونم چرا قدر اين زحمات رايگان رو نميدونن . موقعي هم كه پولي ميكنيم مياين التماس ميكنيد كه رايگان كنيد.
اين هم نتيجه رايگان بودن .!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

من بهتون كمك ميكنم ولي اينكه حذف كنيد يا حذف نكنيد ميرسه به وجدا خودتون.

براي من فرقي نداره شما كپي رايت رو تغيير بديد يا نه ولي اين اهميت گذاشتن به سايت نويسنده و فارسي كننده هست.
شما الان همين سيستم رو اگر بخواهيد براتون بنويسن كم كم 200 هزار تومان بايد هزينه كنيد.
اين كپي رايت جاي شما رو تنگ نكرده كه حذف ميكنيد.

به هر حال.

فايل theme.php قالبتون رو در همين تاپيك پيوست كنيد.

mdchicho

Member
ممنون از لطف همگی ولی خوشبختانه با اطلاعات کم خودم حل شد . اما راجع به حرفی که زدم مطمئن باشید سر قولم هستم و در اولین فرست درستش میکنم .و کپی رایت رو حتما رعایت میکنم چون خودم یک تولید کننده نرم افزار هستم

جدیدترین ارسال ها

بالا