[phpNuke] حذف كد امنيتي در ناك

Masoud1365

مدیر انجمن
:cry: :cry: كسي ميدونه كه چطوري ميشه كد امنيتي را در ناك حذف كرد من روي لوكال هاست كه نصب كردم اين كد را نداشت ولي الان كه روي هاست نصب كردم كد امنيتي به اون اضافه شده كه براي من مشكل ايجاد كرده با تشكر از مدير سايت و مدير انجمن :cry:

S4DEGH

Well-Known Member
بنده خودم هم توش گير کردم ! منم الان سايتم کد امنيتيش بالا نمياد !

خيلي کارها ميشه کرد اما من هر کدوم رو امتحان کردم جواب نداد . الا يک کار اونم Sql هست ! که الان مي خوام روش کار کنم ببينم چي ميشه !

فايل config.php رو باز كنيد و مقدار متغير $gfx_chk را برابر 0 كنيد.

ناك پلاتينيوم هم از cnb yc استفاده ميكنه. مي توانيد از مديريت كاربران هم آن را غير فعال كنيد.

S4DEGH

Well-Known Member
ببينم وقتي نمي توني داخل کنترول پنل سايت بشي چطور ميشه اون کد رو از قسمت مديريت کاربران غير فعال کرد !؟

دقيقا براي پلاتينيوم هم همين بالايي کار ميکنه ! يعني فايل config.php رو باز كنيد و مقدار متغير $gfx_chk را برابر 0 كنيد.

ممنون.

Masoud1365

مدیر انجمن
آقا صادق من وقتی این کارا میکنم ارور میده وارد صفحه مدیریت میشم ولی هیچ بلوک یا ماژولی را نمی تونم ادیت کنم
یه صفحه سیاه میاد که توش نوشته

You have been blocked from entering this site.

You have attempted to improperly access the admin area of this site.

All of the following information has been gathered to assist the webmaster should this need to be report to local or federal officers.

If you think this is a mistake you can contact the site webmaster at webmaster(at)yoursite(dot)com.

User Agent: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1)
Remote Address: 217.212.2.85
Client IP: none
Forwarded For: 217.212.2.85
Date Blocked: 2005-08-30 @ 11:56:18 IRDT GMT +0430
Block expires: Permanent

--------------------------------------------------------------------------------

NukeSentinel™ 2.3.1 by: NukeScripts.net

S4DEGH

Well-Known Member
من روي سايت خودم اين کارو کردم جواب داد !

نمي دونم چرا براي شما ارور ميده ! ببينم نگهبان ناک روي سيستمت نصبه ؟!

Masoud1365

مدیر انجمن
من که چیزی به این نام نصب نکردم ، حالا چند تا سوال ؟؟؟
1- رو هاست باید نصب کنم ؟ اگه که باید این کارا بکنم لطفا توضیح بدید (اگه میشه البته)
2-این نوشته بالایی را که تغییر میکنه از کجا باید تغیرش بدم؟(که تبلیغات سایت آفاق هستش)
3-با تشکر از مدیر سایت و مدیر انجمن و ...

S4DEGH

Well-Known Member
- در مورد نگهبان ناک ممکنه خود ناک روش از قبل نصب باشه !

1 - اگر منظورت کد امنيتي که بايد بگم فقط روهاست جواب ميده ! و رو هاست هم حذف ميشه ! اگر که نه يکم بيشتر توضيح بده !

2 - منظورت رو نفهميدم چيه ! اگر منظورت سيستم تبليغاته که بايد بري phpADS رو دانلود کني و بعد نصب کني ! که اين برنامه مخصوص سيستم مديريت تبليغاته ! بعد يک کدي بهت ميده که هرکجا بزاري باتوجه به تنظيماتش بنر ها عوض ميشن !البته بايد بگم که اين خودش يک برنامه جداگانه است و ربطي به ناک نداره !
الان سيستم تبليغان ناک پلاتينوم يکم مورد داره بايد ببينم چشه !

3 - خواهش ميکنم ! وظيفه است !

Masoud1365

مدیر انجمن
نه عزیزم منظورم نگهبان بود که باید چطوری نصبش کنم من ناک را از سایت شما دریافت کردم
و در مورد سوال 2 منظورم اون نوشته های است که تبلیغ سایت شماست که می نویسه شما میتونید این نوشته را از قسمت ادمینیتور ادیت کنید
با تشکر از شما و مدیر سایت

S4DEGH

Well-Known Member
جان من يکم تو انجمن بگريد بد نيست ها !
برو اينجا ببين !
http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=35437

ببين مشکلت حل ميشه !
-------------------------------------------------
بعد هم براي نصب نگاهبان ناک ! اگر از نسخه 3 استفاده مي کني . روش خود بخود نصبه ! لازم نيست نصب کني !

اگرم نه نسخه جديدش رو تو سايت گذاشتم . طريقه نصبش هم تو خودش گذاشتم !

Masoud1365

مدیر انجمن
خب صادق جان شما گفتی که این ارور از نگهبان ناک منم که گفتم روش نصبه حالا دیگه نمی دونم چر این ارور را میده؟؟؟

Masoud1365

مدیر انجمن
راستی آقا صادق اون لینکی که به من دادی (11سوال کلی درباره ناک)گفتی مطالعه کن مشکلت حل میشه نشد من او قسمتی را میگم که اینا را نوشته:
Templates , blocks , modelus FARSI in AFAGH
Tanks ,farsisaz AFAGH for system .
you can change this message through the administration system.
AFAGH.BIZ
من اینا را میگم چطوری تغییر بدم...

S4DEGH

Well-Known Member
خب براي اون مي ري کنترول پنل سايت و T-Console و از اونجا قالب T-Platinum رو انتخاب ميکني ! بعد بخش هاش مياد .

در ضمن بيشتر قالب ها اون قسمت رو پشتيبانب نمي کنن. بعد هم اينکه بخيال قالب خودش شو ! قشنگ نيست !

Masoud1365

مدیر انجمن
با سلام . یه سوال دیگه . آقا من می خوام یه کنتور بزارم تو سایتم البته نه به صورت بلوک یا ... می خوام در قسمت فوتر باشه وقتی به صورت کد پی اچ پی کپی میکنم اونجا سایت میریزه به همدیگه حالا شما بگید من چیکار کنم ؟ (20 سوالیه)

S4DEGH

Well-Known Member
ببين شما بايد کد php رو تو فلدر اصلي ناک بريزي و اون کد مخصوص کنتور رو تو فايل footer.php قرار بدي البته بايد دقيق اين کار وانجام بدي تا صفحه بهم نريزه !

در ضمن چرا اين کارو مي خواي انجام بدي ! مي توني بلوک آمار سايت رو انتخاب کني و تعيين کني که فقط براي تو نمايش بده نه کاربران !

Masoud1365

مدیر انجمن
اون آماری که شما میگید نشون نمیده تا حالا چند نفر اومدن تو سایت
در ضمن من نفهمیدم چی گفتید چون کد من html و وقتی به php تبدیلش میکنم و کپی می کنم قاطی میشه
در ضمن اون بالای سایت نمیشه فارسی نوشت home download و...
من قسمت انجمنم را جدا طراحی کردم چطوری یه ماژول اضافه کنم که به اونچا لینک بشه ؟
مرسی

S4DEGH

Well-Known Member
منظورت رو بيشتر توضيح بده !
ببينم لينک هاي انجمن رو خودت طراحي کردي ؟!

در مورد کنتور اگر مشکل داري بده خودم برات درست کنم ! اما از طرفي من تاحالا کد کنتوري که با Html يا Php درست کار کنه نديدم !!!

Masoud1365

مدیر انجمن
منظورم این بود که من اصلان از انجمن خود ناک استفاده نکردم از phpbb2.0.17 استفاده کردم می خواستم بدونم چطوری آخرین ارسالها را اضافه کنم و در قسمتی که مین منو هست چطوری یه لینک بدم به اون انجمنها

در مورد کانتر هم عزیزم تا حالا کنتور html که درست کار کنه ندیدی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
سایتهای بریو تولز و وبگذر و ... این امکان را به شما میدن من قبلان که روی فضای رایگان سایت ساخته بودم داشتم درست هم کار میکرد

یه سوال دیگه قسمت بیشترین دانلودها و تازه های دانلود را چطوری به سایت اضافه کنیم
مرسی

جدیدترین ارسال ها

بالا