حذف كادر اطراف فلش

mbagsoft

Member
سلام دوستان. ايا راهي هست كه كادر اطراف فلش كاملا ديده نشوند. اين كار با دلفي امكان بذيره اما ايا با اكشن اسكريبت هم ميشه. ميخوام فلشم وسط desktop بدون هيج منو يا علامت هاي ويندوز مثل خارج شدن يا كوجك كردن ظاهر بشه. فقط خود فلش باشه. با فول سكرين كردن ديكه ديده نميشن ولي نميخوام فول سكرين كنم فقط ميخواد هر منو وكادر از بين برن ايا ممكنه؟

mbagsoft

Member
اين نرم افزار براي فايل swf ‎‏ هست ايا نرم افزاري براي خروجي ها exe ‎‏ كه از فلش ميكيرم هست؟ بتونه تايتل بار ومنوهاشونو از بين ببره

mbagsoft

Member
من يه فلش ساخته بودم كه بهش دستور داده بودم به يه فريم مشخصي كه ميرسه خارج بشه ولي وقتي با برنامه ي زينك ازش خروجي كرفتم انكار اين ازكار افتاد وكدهاش اجرا نميشه

mbagsoft

Member
‏ دوستان ايا راهي هست كه فايل فلش غير قابل حركت دادن بشه. ميخوام وسط desktop ‎‏ ظاهر بشه وقابل حركت دادن نباشه.

mbagsoft

Member
چرا کسی جواب نمیده کل اوتوران متوقف شده به خاطر همین قضیه. میخوای نوار عنوان فایل exe فلش رو از بين ببرم. يا كاري كنم كنم قابل حركت دادن نباشه يعني راهي نداره

++Hadi++

Active Member
بهترین راهش اینه که با flash cs6 خوجی adobe air embeded بگیری.چون هم اون نیاز هاتونو براورده می کنه و هم پنجره ترنسپرنتی هست و هم می تونه وسط صفحه بمونه یا بنا به خواست شما حرکت کنه.
نیازی به نصب فلش پلیر و air runtime نداره.

mbagsoft

Member
يه برنامه با فلش وزبان AS3 ساختم. تو تنظيمات air گزينه ى application with runtime embedded غير فعاله. دليلش چيه؟ من ميخوام برنامه بدون نياز به نرم افزارى تو سيستم كاربر كا كنه.

جدیدترین ارسال ها

بالا