حذف فیلم لود شده در داخل یک swf

سلام دوستان

من یه فیلم تو فایل swf لود کردم و انو ریختم تو یه موی کلپ وقتی میخوام روی دکمه بازگشت کلیک کنیم به یه فریم دیگه برم بنابر این میخوام که فیلم لود شده حذف بشه چطوری باید این کارو انحام بدم

ممنون که کمکم میکنید

Mehrdad155

کاربر فعال
درود
یه دستور هست که از فلش پلیر 10 به بعد اضافه شده به نام
PHP:
unloadAndStop();
اگر از loader استفاده می کنی اینو بنویس:

PHP:
loaderMe.unloadAndStop(true);
loaderMe نام دلخواه لودر شماست.

موفق باشی

با عرض سلام مجدد

من اين کدي که شما گذاشته بوديد رو زدم و کار هم کرد ولي يک مشکل ديگه بوجود آمده که اونهم اينه که وقتي روي دکمه بازگشت که کد بالا رو توش نوشتيم کليک ميکنيم و به صفحه ليست انتخاب فيلم بر ميگرديم و روي لينک اجراي يک فيلم ديگه کليک ميکنيم ديگه هيچ فيلمي اجرا نميشه و انگار نه انگار ما روي دکمه کليک کرديم که بره به لينک اجراي فيلم بعدي .

لطفا راهنمايي نمائيد .

مشکل

دوستان فايل ضميمه شده رو ببينيد متوجه ميشويد که مشکل من چي هستش .

تو اين فايل من دو تا فيلم دارم که وقتي در ابتدا روي آن کليک ميکنيم نمايش ميده ولي وقتي برميگرديم و روي لينک بعدي کليک ميکنيم انگار نه انکار کليکي اتفاق افتاده . انگار موي کليپ روي همه اجزا باقي مونده و پاک نشده و فيلم ها ديگه اجرا نميشه .

لطفا راهنمايي کنيد و يا سورس درست شده را ضميمه نمائيد .

لينک دانلود سورس : http://www.upload.iran-forum.ir/uploads/1295527905.rar

سلام دوستان عزیز
من یه کد دیگه برای لود flv گذاشتم که مشکل رو حل میکنه ولی کنترلر برای فیلم نداره
دوستان دیگه اگر کمک کنن ممنون میشیم:paint:

پیوست ها

• Untitled-1.rar
    7.9 کیلوبایت · بازدیدها: 7
جعفر جان واقعا دمت گرم . من تست کردم مثل اينکه اين کدي که شما دادي با بافرينگ هم سازگاره . ولي مشکلي که داره پلير نداره . باز هم ممنون .

smmousazadeh

Well-Known Member
بستگی داره چطوری لود کردی
متیونی از unLoadMovie یا unLoadMovieNum استفاده کنی. اگه کد نویسی سخته میتونی فریم اول ( یا هر فریم دیگه ای) از موی کلیپت رو خالی بزاری و وقت stop کردن به اون فریم بری

با عرض سلام و احترام خدمت دوستان محترم

من یه نمونه پیدا کردم که مشکل رو کاملا حل میکنه و برای استفاده سایر دوستان در اینجا قرار میدهم امیدوارم که مفید واقع بشه .

پیوست ها

• Video Player.rar
    25.9 کیلوبایت · بازدیدها: 12
سلام . دمتون گرم . باز هم مرام و معرفت سما . 2 روزه منتظر بودم انگار نه انگار .

واقعا سپاسگذارم . اين سورسي که گذاشتن رو توصيه ميکنم حتما دانلود کنيد چون خيلي عاليه .

با تشکر

جدیدترین ارسال ها

بالا