حذف شدن administrator

mohcen

Member
برای نصب نرم افزار یا ورود به تنظیمات کنترل پنل یه پنجره باز می شه که یوزر و پسورد می خواد در صورتی که اکانت من اصلا پسورد نداشت تا حالا . به نظرم اشتباها ادمیناستراتور رو پاک کردم. الان فقط یک یوزر دارم که سطح دسترسی اش کامل نیست. باید چیکار کنم؟

پیوست ها

• Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    55.2 کیلوبایت · بازدیدها: 4
سلام دوست عزیز.اگه ویندوزت run رو باز میکنه.یا کلید علامت دار ویندوز روی کیبورد و کلید R رو باهم بزن و بنویس : (control userpasswords2) درست این عبارت رو بدون پرانتز بنویس و تو تب users اکانت رو انتخاب و گزینه reset password را در پایین بزن.اگه مشکلت حل نشد یا باید ویندوز رو عوض کنی یا یه روش واقعا موثر و کمی طولانی هست که فقط به من پاسخ بده تا بهت بگم.چون طولانی بود نگفتم و گرنه حتما می گفتم.خداحافظ دوست عزیز.

mohcen

Member
با دکمه win و r پنجره run باز می شه ولی نمی ذاره این دستور باز بشه و باز همون پنجره یوزر پسورد!

راه دوم بیزحمت!

mohcen

Member
سلام دوست عزیز.اگه ویندوزت run رو باز میکنه.یا کلید علامت دار ویندوز روی کیبورد و کلید R رو باهم بزن و بنویس : (control userpasswords2) درست این عبارت رو بدون پرانتز بنویس و تو تب users اکانت رو انتخاب و گزینه reset password را در پایین بزن.اگه مشکلت حل نشد یا باید ویندوز رو عوض کنی یا یه روش واقعا موثر و کمی طولانی هست که فقط به من پاسخ بده تا بهت بگم.چون طولانی بود نگفتم و گرنه حتما می گفتم.خداحافظ دوست عزیز.

با دکمه win و r پنجره run باز می شه ولی نمی ذاره این دستور باز بشه و باز همون پنجره یوزر پسورد!

راه دوم بیزحمت!

سلام.حالا که run باز نمی شه.اگه قسمت سرچ ویندوزت کار میکنه.برو به آدرس درایو ویندوز = drive c:windows/system 32 اگه ویندوزت 64 بیت باشه به جای اون اسم 32 بیت برو تو system 64 و اونجا تو قسمت جستجو عبارت (msconfig) رو بدون پرانتز وارد کن.فایلی که با آیکون تقریبا شبیه به کامپیوتر رو باز کن.اگه باز کرد ، برو تو تب services و گزینه credential manager رو بی زحمت پیدا کن و تیک اون رو بردار و در پایین گزینه ok رو بزن و اونجا یه پیغام می ده که کامپیوتر ریستارت بشه.اونجا گزینه ریستارت رو بزن.وقتی کامپیوتر بالا اومد.برو ببین کامپیوتر درست شده و گرنه دوباره پیغام بده تا روش دیگه ای بهت بدم.
یه احتمالی هست که شاید ویندوز 7 تو کرک نباشه.آخه اگه ویندوز 7 کرک نباشه نمی تونی کارهات رو انجام بدی.اگه درست نشد فقط یک پیغام بده تا روش موثر تر رو بگم.
خداحافظ.

mohcen

Member
سلام.حالا که run باز نمی شه.اگه قسمت سرچ ویندوزت کار میکنه.برو به آدرس درایو ویندوز ...

سلام و تشکر از لطفی که می کنی.
1) 64 بیت هست ویندوزم ولی پوشه همون system32 هست و پوشه سیستم 64 ندارم.
2) تو همون پوشه system32 فایل msconfig رو پیدا کردم که طبق معمول اجازه نمی ده باز بشه و باز یوزر و پسورد می خواد.
3) تو my computer>propertis علامت genuine ظاهر می شه پس حتما کرک شده دیگه؟!

جدیدترین ارسال ها

بالا