حدود قیمت ساخت یک اتوران

mahamm1d

Member
سلام دوستان
یه کار اتوران باید آماده کنم که حدود 115 فایل با حجم کلی 500 مگ و شامل 64 صفحه هست
می خواستم ببینم حدود قیمتش چقدر میشه؟
ضمن اینکه این یه cd ممکنه 5 تا بشه با محتویات تقریبا نزدیک به هم البته از نظر حجم فایل ها.

اگر بخوام به طرف مقابل قیمت بدم، باید بر چه اساسی اینکار رو انجام بدم؟
ممکنه معیارهای قیمت گذاری رو بگید؟
میزان ساعت؟
تعداد صفحات؟
نرم افزار مورد استفاده؟
تعداد فایل یا .....؟

اگر مکان ایجاد این تاپیک درست نیست، از مدیران محترم عذرخواهی می کنم و لطفا به محل درست منتقلش کنید
پیشاپیش از راهنمائی هاتون ممنونم

MVGM_Soft

Active Member
فاکتور ها:
زمان تحویل (کار رو سریع بخوان قیمت بالا میره)
سطح کار درخواستی (تا چه حد می خوان برنامه کامل و تر و تمیز باشه که به همون نسبت باید قالب برنامه سرعت درستی عملکرد برنامه درست باشه و هر کدوم هزینه داره)
حجم کار

mahamm1d

Member
فاکتور ها:
زمان تحویل (کار رو سریع بخوان قیمت بالا میره)
سطح کار درخواستی (تا چه حد می خوان برنامه کامل و تر و تمیز باشه که به همون نسبت باید قالب برنامه سرعت درستی عملکرد برنامه درست باشه و هر کدوم هزینه داره)
حجم کار

ممنون دوست عزیز از اینکه وقت گذاشتی
ولی درمورد سقف و کف قیمت چی؟
به نظرت اینکار حدودا چقدر میشه؟

mahamm1d

Member
اینجا همه برای آرشیو خودشون کار می کنند یا اینکه همه خدا رو شکر در راه رضای خدا فعالیت دارند؟

beroozresani

New Member
ما معمولا همیشه کلاس بندی قیمت میدیم ، اینکه کار در چه سطح گرافیکی هست، این کار هم با نمایش نمونه ای از کار در هر سطح گرافیکی انجام میشه.
این باعث میشه که هم مشتری علت گرانی و ارزانی هر کلاس قیمتی رو درک کنه ، بنا بر این توصیه میکنم که کار خودتون رو بصورت جند سطح قیمت بدین
در مورد کف و ماکزیمم هم توصیه میکنم در کارهای مربوط به فلش هست و خودتون همه چیو طراحی میکنین مینیمم 500 هزار تومان
اما اگه از نرم افزاری مثل mmb استفاده میکنید خوب میتوننن با 200 300 همه جمع کنین کارتونو
موفق و بروز باشید

mahamm1d

Member
ما معمولا همیشه کلاس بندی قیمت میدیم ، اینکه کار در چه سطح گرافیکی هست، این کار هم با نمایش نمونه ای از کار در هر سطح گرافیکی انجام میشه.
این باعث میشه که هم مشتری علت گرانی و ارزانی هر کلاس قیمتی رو درک کنه ، بنا بر این توصیه میکنم که کار خودتون رو بصورت جند سطح قیمت بدین
در مورد کف و ماکزیمم هم توصیه میکنم در کارهای مربوط به فلش هست و خودتون همه چیو طراحی میکنین مینیمم 500 هزار تومان
اما اگه از نرم افزاری مثل mmb استفاده میکنید خوب میتوننن با 200 300 همه جمع کنین کارتونو
موفق و بروز باشید

ممنون دوست عزیز
بلاخره یه قیمت پایه بدست آوردم
از راهنمائی های خوبتون ممنونم
همیشه موفق و پیروز باشید

سعید.د

Member
سلام
اون تعداد صفحه و حجم اگر ساده باشه از 500 تا 700 اما اگر پیچیده باشه تا 1000 تومن هم میرسه
البته این قیمت برای mmb و ams بود با فلش از 10 تا 50 درصد میره روش

hamed69

New Member
اگه یکم حرفه ای کار کنید فکر نمیکنم نیاز به 64 صفحه داشته باشید
میتونید تو چند صفحه خلاصه کنید که هم خودتون تو زحمت نیفتید
هم ایراد کار پایین میاد
و هم جیب اون بنده خدا خالی نمیشه ...
پروژه ساده و متوسط با Ams هم بین 70 تا 200

mohammad.sub7

کاربر فعال
بچه ها خواهش میکنم واسه زمانی که میذارید، واسه چشمایی که نصفه شب بیداری میکشن ارزش قائل بشید.

نمیگم قیمت الکی بالا بگید اما ببینید این آدمایی که بازار کار رو دارن خراب میکنن واقعاً مشکل دارن .آخه کدوم آدم عاقلی چشم خودشو

کور میکنه و چندین شب بیداری میکشه بخاطر 200 تومان! آیا اونایی که از این پولها میخوان بدن بعداً که چشم ما ضعیف شد حاضراً بیان هزینشو بدن!!

با پایین گفتن قیمت پروژه هایی که زمان گذاشتید ارزش خودتون رو پایین آوردید.

دوست عزیز شما خودت دو دوتا چهارتا کن ببین واسه زحمتی که کشیدی تو این زمونه که قیمت همه چیز بالاست. چقدر باید بگیرید!

hdnsoft

Well-Known Member
من هم با محمد عزیز موافقم ،
شاید قبلا ( همین پارسال ) بود که یک تاپیک زده شد برای قیمت گذاری پروژه ها ، اونجا خیلی صحبت ها کردیم آخرش هم به نتیجه خاصی نرسیدیم ،
در مورد قیمت گذاری من میگم تا حدودی به شرایط کارفرما هم مرتبط میشه ،
من یک سی دی کاتالوگ زدم ، که توش هفت صفحه داشت هر صفحه هم یک فایل فش از محصولات ،
قیمتی که گرفتم هم 500 تومن بود
برعکسش هم بوده که کار زدم سنگین اما مبلغی که گرفتم حدود 100 تومن بوده ، حقیقتا نقش کارفرما رو نباید فراموش کرد ،
پیشنهاد میکنم به کارفرماتون توجه کنید ببینید چقدر میتونه هزینه کنه ، البته جوری نباشه که تابلو بشه ، چون معمولا وقتی بفهمند که در اراده قیمت تردید داری، گمان میکنند یا خیلی کم تجربه ای یا خیلی ساده ای در هر دوصورت پولی که باید بهت بپردازند ، کم ترش می کنن .

hamed69

New Member
اولا که "کدوم آدم عاقلی ..." ......خدا رو شکر ادب هم که وجود خارجی نداره
یکم- از مانیتور فاصله بگیر مشکلی برای چشمات پیش نمیاد

دوما اگه واقعا کاری باشه که چندین شب بی خوابی بکشی آره ... ولی خودت کار خودت رو سنگین کنی نه !!!
گفتم که پروژه ساده و متوسط
پروژه ها اگه گرافیکش آماده باشه فکر نمیکنم زیاد زمان بخواد
اگه کد نویسی کنی میتونی با چندخط کد کلی کار رو خلاصه کنی ...
پروژه ات حرفه ای باشه باید زیاد بگیری ولی اگه واقعا حرفه ای بزنی !!!

hdnsoft

Well-Known Member
پروژه ای حرفه ای میشه که واقعا حرفه ای کار بشه ، نه حرفه ای پول گرفته بشه ، در مورد فاصله گرفتن از مانتیور هم باید خدمتون عرض کنم تشعشات و ضرر های مانیتور و این پیکسل های که ما گرفتارشیم ، با رعایت فاصله از بین نمیره ،

hamed69

New Member
منظورم از فاصله گرفتن چیز دیگه ای بود :)
من خودم هم طراحی میکنم ...کل وقتم هم پشت کامپیوتر میگذرونم ...
انگار بگیم به راننده ها پولی که میدیم ارزش کمردرد و زانودرد و مشکلات ماشین و ... رو داره
یا مهندس ساختمون ، خاک خوردن و ... یا ...
هرکاری سختی های خودش رو داره
ولی قرار نیست چون مشتری پول داره ما بیش از حقمون بگیریم
من تاحالا کلی پروژه طراحی کردم ..برای حرفه ای ترینشون که تبدیل یه اتوران 900 صفحه ای به 30 صفحه بود هم پول بیش از 500 نگرفتم ...البته فقط برنامه نویسیش رو انجام میدم و گرافیک کار نمیکنم!!!

hamed69

New Member
اتفاقا اصلا نه شرکت دارم نه تاحالا محصولی تولید کردم...
فقط میگم این کار انصاف نیست هرچی سفارش دهنده پول بیشتری داد ما هم بگیریم... همین
مگه نه من خودم هم فقط با چندنفر خاص کار میکنم و هر پروژه ای هم قبول نمیکنم ... !!!
خیلی زود پیش داوری می کنید

مگه شما پروژه های من رو دیدید اصلا ؟؟چطور تشخیص دادید حرفه ایه یا ساده ؟

البته من کاتالوگ محصولاتتون رو دیدم واقعا حرفه ای بود ... حداقل از لحاظ گرافیک که مشخص بود ...باشه بتونیم از شما عزیزان چیزی یاد بگیریم

آخرین ویرایش:

mohammad.sub7

کاربر فعال
من فقط خواستم بگم اگه کار حرفه ای میکنید باید پول حرفه ای بگیرید.

شما میگی کمترین قیمت ممکن رو بگیریم اما حرفه ای کار کنیم!!!

در هر صورت دوست ندارم ادامه بدم الکی بحث رو . هیچ منظوری هم نداشتم .

اگه حرف بدی زدم شرمنده -بای

hdnsoft

Well-Known Member
دوستان تا خود ما به یک نظر واحد نرسیم ، چه انتظاری از کارفرما ها مون میره ؟
یک بنده خدایی تو تورهای مشهد مجید آنلاین با هامون بود خب
میگفت واسه نصب وردپرس + یک قالب آماده و ترجمه شده ( نمی دونم شایدم خودش ترجمه کرده بود ) 900 تومن گرفته !
خدایش انصاف نیست
اما باز یکی دیگه کلی کار میکنه و اینا .. بعد موقع حساب کردن میگه : نه همون 200 یا فوقش 250 بسمه !
نه به اون شوری نه به این بی نمکی ! والا

iliamah12

New Member
نظر

سلام
و عرض ادب به همه دوستان
به نظر من محمد آقا و دیگر دوستان درست می فرمایند
طراح قدر کارشو ندونه کی بدونه؟, پایین بگی می گن خودش که پایین گفته ماهم کمترش می کنیم
چرا,اگه یه کار برای رضای خدا باشه فرق می کنه تا...

اگه دوستان طراح وبرنامه نویس در سطح کشور یه قیمت واحد(تا حدودی واحد) رو ندهند
خدای نکرده کارها ارزشش پایین می یاد و دیگه نمی شه کاریش کرد

بهترین راه اینه که:
1-قیمت رو منصفانه بگیم
2-چند نوع قیمت بدهیم
یاعلی

جدیدترین ارسال ها

بالا