حتما بخانید!!!

نظر شما درباره ایده طرح شده در آغاز صفحه چیست؟

• 1.خوب و موافق

رای: 8 72.7%
  • 2.فقط خوب

رای: 3 27.3%
  • 3.این چه ایده...(بدیه!)

رای: 0 0.0%

• مجموع رای دهندگان
    11

Sherlock_Holmes

Active Member
راست ميگه...!
اگر هم طاق زدنه يه چيز 10 بخشي رو قرار شد يه نفر 5 بخش و اون يكي 5 بخش ديگه رو دانلود كنه و تبادل كنه... كه اينم باز هيچ ربطي به بي Adsl ها نداره...!

Mehdi_44

Well-Known Member
با سلام خدمت تمام دوستان خوب

ایده ایده خوبی هست ولی بدون مدیریت دوام نمیارد /
اگر پرداخت با کارت اعتباری ممکن بود و .......
چون وقت گذاشتن برای پرداخت مبلغ خیلی محدود در بانکهای شلوغ و ......
و حالا چک کردن اینکه این مقدار را شخص X به حساب بنده ریخته یا نه خیلی ......

برای انجام این ایده نیاز به راهکار داریم
فکر میکنم اگر بشکلی یکی از مدیران خوب سایت تمام درخواستها و تمام آنچه اعضا قصد اشتراک گذاشتن آنرا دارند لیست و
کنترل .....
و دستور ارسال از مدیر به عضوی که قصد به اشتراک گذاشتن را دارد داده شود
بطور غیر مستقیم از مکان اول به مقصد پست شود
هر جور فکر میکنم میبینم نیاز به ........

bassam_cg

Active Member
سلام بچه ها من آموزشی زیاد جمع کردم کی پایس تبادل کنیم در زمینه های 3ds max, after effects, photoshop , zbrush ,combustion و غیره فقط زودتر پیغام بدین و آموزشیهای هم که دارین رو بگین و از چه شرکتهایی

به نظر من اینطوری بهتره

roohollah

Banned
مرسی مهد....
و....:wink:
منظورم مجانی است، یعنی اگر کسی برای خودش یک چیز همگانی رو گرفت، فقط پول cd رو (با پول تاکسی) بده...
اگر هم چیز دیگه ای بود که خودم نیاز نداشتم ، مدیر قیمت تعیین کنه (فقط پول ADSL!!!نه بیشتر...)
مثلا یک فایل زیر 100 MB یکهویی 4000تومان نشه!!!
قربان همه شماها...

roohollah

Banned
راستی یه چیز دیگه هم هست،:cool:
دونفر هم که adslدارن فایلهاشونو با هم تقسیم کنن...:D
بابا دیگه منتظر چیین؟؟؟!:neutral:

bassam_cg

Active Member
آقا من میگم هر چی داریم باهم تبادل کنیم تا کسانی هم که adsl ندارن چیزی گیرشون بیاد هر کی پایست یا الله
اول خودم شروع میکنم من 200 آموزشی دارم هر کی میخواد اماده تبادل هستم

Dr_King

Member
من هم آماده هستم برای تبادل این هم لیست من

دوست من bassam_cg لیست را ارائه می دی . دوستان دیگر هم ارائه بدن و دوستانی که adsl ندارن لینکهایی که تو نظرشون هست بگن تا براشون یه کاری بکنیم

Dr_King

Member
دوستان لطف کنند یک لیست از فایلهای آموزشی و.. که دارند بگذارند تا بفهمیم چند چندیم

Sherlock_Holmes

Active Member
آقا من میگم هر چی داریم باهم تبادل کنیم تا کسانی هم که adsl ندارن چیزی گیرشون بیاد هر کی پایست یا الله
اول خودم شروع میکنم من 200 آموزشی دارم هر کی میخواد اماده تبادل هستم
'
اگه قراره با ADSL دارها تبادل كنيد كه پس معني اينكه ميگيد كسايي كه adsl ندارند هم يه چيزي گيرشون بياد چيه؟!
شما 200 تا آموزشي داريد و آماده تبادل با كي؟ اوني كه ADSL داره يا اونكه نداره؟!
ضمنا قرار نيست كسايي كه ADSL دارند اين وسط يه چيزي گيرشون بياد! اين تاپيك رو Rzt اصولا براي اونا كه adsl ندارن ايجاد كردند...
.
من فكر ميكنم قضيه داره طاق زدن ميشه... نميگم بده اصلا هم نميگم... اتفاقا خيلي هم خوبه اما ربطي به موضوع تاپيك نداره...
ميگن ايرانيها مفتي چيزي جابجا نميكننا...
acigar.gif

bassam_cg

Active Member
آقا شرلوک هلمز منظورمو اشتباه فهمیدی من اصلا adsl ندارم این آموزشیها رو خریدم و چون میدونم که تهیشون چقدر سخته اینو گفتم چون خودم هم دارم از بی adsl میمیرم خواستم بهم کمک کنیم بهر حال هر کسی یک چیزی داره میتونیم باهم تبادل کنیم این کا هم شدنیست چون من خیلی این کارو کردم اگه فکر میکنید بده خوب پس بیخیالش

Sherlock_Holmes

Active Member
نه bassam_cg جان... ايده خوبيه اما ميگم بي adsl ها كه بهتره زين پس بهشون بگيم BDSL (جسارت نباشه ها خودمم هم bdsl هستم!!) سهمي نخواهند داشت... چون چيزي دانلود نكردند... مثل شما مجبورن بخرند و مبادله كنند... رشد سرمايه داري زياد ميشه اينجوري و ما له ميشيم......!!!
84.gif
(جو گير شدما...)

DIMO

Active Member
مهم اون تبادل داشته هاست،مهم مقداری از حجم اطلاعات یا هر چیز دیگه که بشه اسمش رو گذاشت که من دارم یا تو یا اقای X دارن نیست،به نظر من البته.

آخرین ویرایش:

ehsan_3dmax

Active Member
هر كس مشهديه يا مشهد تشريف مياره به من بگه تا جايي كه بتونم و فرصت كنم واسش هرچي بخواد گير ميارم و بهش ميدم. فقط بازم ميگم فقط مشكل زمان دارم.
موفق باشيد.

roohollah

Banned
قربانت!!!

هر كس مشهديه يا مشهد تشريف مياره به من بگه تا جايي كه بتونم و فرصت كنم واسش هرچي بخواد گير ميارم و بهش ميدم. فقط بازم ميگم فقط مشكل زمان دارم.
موفق باشيد.
مشهدی ها رو عشق است!!!:D
(چایی نخورده پسرخاله شدیم ها!!!)

3DTotal

Well-Known Member
کسی پایه تبادل نیست ؟

آقا بسام توی این زمینه ( تبادل آموزشی ) چیزی سرمایه نکن که وقت خودت را طلف کردی . کسی تن به این جور کارها نمی ده علتش را نمی دونم اون دیگه بستگی به خصوصیات و اخلاق هر فردی داره اگر وقت داشتی یک سری به این لینک بزن متوجه قضیه می شی .

موفق باشید .

جدیدترین ارسال ها

بالا