حامد صفاری / شير دال(griffin) / تری دی مکس 2008

hamed-ddd

Well-Known Member
سلام دوستان خوبم....
صبر كنيد ...صبر كنيد....بزارين اول روي ماه همه رو ببوسم....مخصوصا احسان جان و علي ...
خب حالا هر چي ميخواين منو بزنين
مخلص همه هستيم...
سال نو همگي مبارك
حسابي دلم براي همه تنگ شده بود.:oops:...چيز بيشتري نميتونم بگم....:cry:
فقط منو ببخشين....
....
خب ميبينم كه مسابقه جديدي شروع شده
از احسان جان تشكر ميكنم كه مسابقه رو به نام ايران زمين گذاشتن
جايي كه فكر كنم اين روزها خيلي فراموش شده
.....
چيزي كه من در نظر گرفتم موجوديست افسانه اي به نام شيردال و به عبارت بهتر griffin
اينم عكسشه آخرين بار در پشت بام ديده شده كه سعي داشته تا جهت باد رو نشون بده
ظاهرا نماد افسانه اي ايران شيردال كه حريف بزرگ اژدهاي چين محسوب ميشه اين روزا دوران بازنشستگي رو طي ميكنه...در ضمن من بر خلاف بقيه از سازندگان فيلم 300 تشكر ميكنم چون باعث شدند كه به گذشته خودمون كه هر روز داشت كمرنگ تر ميشد و در پس مسائل ديگه از بين ميرفت دوباره توجه كنيم...(وجاي تاسف داره كه بايد تشكر كرد)
Griffin-weathervane-photo%20with%20Martinia%20Glass%202-w.JPG

و اينم يه عكس ديگه
cyrus-velky-3.jpg

اميدوارم بتونم خودمو به اين مسابق برسونم...و بتونم يه كاري كه در خور بچه هاي سايت باشه ارائه بدم....
از علي جان خيلي ممنونم كه به من اطلاع دادن و تشويق كردن تا شركت كنم

آخرین ویرایش:

ali3dtech

Member
واااااااااااااااااااای به به به به به..... بالاخره داداش حامدونم اومدن... :D

اینو من نمیتونم نگم (خودت میدونی که) : فداااااااااااااااااااات :lol:

آرزوی موفقیت دارم برات :)

آخرین ویرایش:

behrang2

Member
امیدوارم که تو کارت موفق بشی!!!از اینکه دوباره می بینمتم خیلی خوشحالم,واسه اثبات حرفمم تو قسمت تشکر های اولین پستت اگه یه نیگا بندازی متوجه میشی.(2بار تکرار شده)!!!

آخرین ویرایش:

pouria_ddd

Active Member
اوه اوه رقابت خیلی داغ شد با حضور آقا حامد .........از الان بگم کسی به فکر رتبه ی اول نباشه که مال حامده:)با حضور حامد من یکی که از صفحه ی روزگار محو میشم:razz:
میگم حامد نیومدی نیمودی یک موقعی اومدی که مارو بدبخت کنی ها..:lol:

NAKOOT

Well-Known Member
سلااااااااااااااااام داداش حامد
s187.gif
cancan.gif
m169.gif

چه عجب، یاد فقرا کردی ...
905.gif

آقا من از همین الان انصراف خودم رو اعلام می کنم چون حامد که بیاد دروو می کنه همرو
worship.gif
worship.gif
worship.gif

جدا از شوخی خوشحالم که بعد از مدت ها می بینمت ... خدا کنه این دفعه موندگار بشی نری باز غیبت بزنه
flirty.gif

مخلصیم
rose3.gif

1835ali

Well-Known Member
سلام آقا حامد ایدت بسیار بسیار حرفه ای و حساب شدست واقعاً بهت تبریک میگم من که خیلی خوشم اومد راستش مهم این نیست که کی برنده میشه مهم اینه که همه دارن یه جورایی هر اطلاعاتی رو که از نسلهای قدیمی وبزرگان ما و افسانه هاشون به ما می دن تا اونجایی که از دستشون بر میاد رو به بقیه نشون بدن وتا حالا که من کارهای دوستان رو دیدم واقعاً خوشحال شدم و به همتون تبریک می گم مخصوصاً به آقا احسان که باعث و بانی این کار بودن
من راستش خودم جرات نکردم شرکت کنم چون ممکن در حد و اندازه ای که لیاقت ایران و ایرانی باشه شرکت کنم
برای همتون آرزوی موفقیت می کنم
یا علی

ehsan_3dmax

Active Member
همه با هم...هيپ هيپ! حامد......هيپ هيپ! حامد.
سلام پسر كجا بودي؟ يكم از خودت بگو اين مدت چه كردي؟
ايدت هم كه زندگيه! اصلا همچين چيزي رو نميدونستم. هميشه فكر ميكردم ماله انگليسه لعنتيه!
حسابي خوشحالمون كردي با اين حضورت.
موفق باشي.

:Mohsen:

کاربر باتجربه
به به سلااااااااااااااااااااا............م
999.gif

درست ميبينم
1436.gif

خودتي داداش حامد، خيلي همه رو خوشحال كردي كه دوباره اومدي، داشتيم نا اميد ميشديم ها
اميدوارم از اين به بعد بيشتر ببينيمت

با حضور حامد من یکی که از صفحه ی روزگار محو میشم:razz:
همچنين من
1041.gif

roohollah

Banned
حامد"ز ریترنز!:cool:
ایوالله قدما هم آمدند!:D
کمکم جو خفن میگردد!:razz:
امیدوارم سوم شی!(چون اول که خودمم! دومم قبلا آرزو کردم! میمونه سوم!:lol:)

آخرین ویرایش:

Sampro

Member
به به

سلام حامد جان
و خوشهال شدم که شما رو هم اينجا ديدم .
البته من عددي نيستم به خوام نظر بدم و اينا . جدا علي جان و احسان عزيز .... دستشون درد نکنه.

من قبلا درباره ي اين موجود يه تحقيقاتي داشتم . آره يه کم هم اون ور آبي ها اين رو به خودشون نسبت دادند .
يه عقاب پر هيبت که بدن شير رو داره . واقعا جالبه . همين موجود هم روي سر ستون هاي کاخ هاي پارسه (من نمي گم تخت جمشيد) هم وجود داره . فکر کنم با سيمرغ يه نسبت هايي داشته باشه .

به هر حال خيلي خوشهال شدم و برات آرزوي موفقيت مي کنم . بيصبرانه منتظر ديدن کارت هستيم .

کاربر باتجربه
فكر كنم اگه دوباره حامد پيداش بشه با كار تكميل شده مياد، بعدش هم دوباره غيب ميشه !

کاربر باتجربه
فكر كنم اگه دوباره حامد پيداش بشه با كار تكميل شده مياد، بعدش هم دوباره غيب ميشه !

جدیدترین ارسال ها

بالا