حامد/سفره هفت سين/3d max 2008

Sherlock_Holmes

Active Member
آقا شما داری بیداد میکنی با این سرعت!
من خیلی مشعوفم از دیدن این کارا.... امیدوارم موفق باشید... به احسان و علی هم شدیدا خسته نباشید میگم که همه جا به همه دارن توان میدن...
30upn9j.gif

این ماله علی و احسانه:
4xvim2p.gif

آخرین ویرایش:

ali3dtech

Member
حامد جان ببخشید که هی ایراد میگیریما اما دوس دارم به بهترین نحو انجامش بدی... :-?

درباره اون قرآن و رحل باید بگم رحلت عالی در اومده و قرآن هم خیلی تمیز شده اما فکر کنم اون جلدش رو به خودش بچسبونی و هم اون قسمت پایینی که قرآن باز شده به هم متصل باشه مثل یه نیم دایره درست تر باشه.

(البته اینا بر میگرده به اینکه توی اون صحنه ای که میزاری چقدر این جزئیات معلومه و دیگه اینکه چقدر میتونه روی دید کسی که داره طرحو میبینه تاثیر بزاره. چون ما که نمیدونیم طرح چیدمانت چطوریه؟ شاید این چیزا اصلا توش به چشم نیاد)

از بقیه ی دوستانم میخوام تا هرجا هر ایرادی میبینن به دوستانشون که توی مسابقه شرکت کردن بگن. چون الان این دوستان بیشتر از همه به این احتیاج دارن که توی کارشون راهنماییشون کنن تا اینکه تشکر. (این نظر منه ها)
فکر کنم تا الان بیشتر از همه به حامد گیر دادم... :cry: خلاصه از ما دلگیر نشی...

برایه همه هم آرزوی موفقیت دارم :D

این ماله علی و احسانه:
4xvim2p.gif

ایمان جان شما لطف داری....( اما یه چیزی بگم؟؟؟؟ :cry: تو که گل دادی، دو تا میدادی...:lol: آخه منو احسان چطوری با هم نصفش کنیم؟؟؟)
شوووووووووووووخی کردماااااااا..... خیلی چاکریم ایمان جان:D

hamed1star

Member
علي اقا شما كه ديگه همه جوره ما رو شرمنده كردي .من كه از اون كل خوشكلهاي ايمان ندارم ولي خودت بهتر ميدوني من همه جوره ازت بابت راهنماييات ممنونم و از هيچ كدوم عيب و ايراد هايي كه ميگيري ناراحت نميشم بلكه خوشحال ميشم تا برطرفش كنم.
(mokhle30m).

hamed1star

Member
راستي يه محيطه توپ هم تو ذهنمه .
ولي همونطور كه قبلا گفتم زياد نقاشيم خوب نيست .
فكر نميكنم بتونم طرحشو بهتون نشون بدم.
حالا ببينم چي ميشه.
از همه معذرت ميخوام.

hamed1star

Member
اگه كسي تونست تكسچره سنجد به من بده خيلي خوشحال ميشم.
چون هنوز نتونستم پيدا كنم.
(جونه من تو فكرش باشيد).

Sherlock_Holmes

Active Member
اما یه چیزی بگم؟؟؟؟ تو که گل دادی، دو تا میدادی... آخه منو احسان چطوری با هم نصفش کنیم؟؟؟)
میگن مدیرا هیچوقت با هم دعواشون نمیشه! (راست میگن؟)
ایشا ا... با هم کنار میاید... :D

thankyou.gif

(یکیش ماله خودمه!)

ايمان جان ممنون از اينكه به اين جا هم يه سري زدي و نظرتو گفتي.
خواهش میکنم...
30upn9j.gif

چراغه خیلی قشنگ شده... آفرین...
من اصلا استعداد مدلسازی ندارم!! هرچی هم تلاش میکنم وسطاش اعصابم خرد میشه ولش میکنم... بهرحال خوش به سعادتت با این حوصلت...

راستي يه محيطه توپ هم تو ذهنمه .
قدیمی یا مدرن؟

hephaestuss

New Member
به نظر من مشکل اصلیت متریال ها و موتور رندره
من واسه رندر کارم از FG در mentalray استفاده کردم که باعث طبیعی تر شدن تصویر نهایی میشه
بنظرم تو بهتره از یه render engin دیگه مثل vray, mentalray استفاده کنی تا متریال ها جالبتر بشن :)

hamed1star

Member
hephaestuss jan man daghighan manzooret ro nafahmidam chon man az vray estefade mikonam va chon inja mohite khassi nadaram material ha ro nemishe test kamel kard.vali bazam nazaret ro ba arzash midoonam va saai mikonam ba mental ham ye test bezanam.vaghean mamnoon ke oomadi va be ma ham sari zadi.

pixolator

Member
تا حالاش که خیلی عالی و جالب بوده...باید ببینیم توی فضا چطور قرار می گیره...موفقید ایشا الله..:)

ali3dtech

Member
حامد ببینم نکنه رفتی اونوره آب...؟؟؟ :-? ها...؟؟؟ بابا چشمون دراومد خداییش توی همه جا داری فینگلیش میزنی... :sad:

در مورد اون چراغه به نظرم تکستچرش رو اشتباه انداختی
یه نیگاه به پایینش بنداز و همینطور اون قسمت وسطی (همون طرحهایی که روش انداختی رو میگم) آره... نیگاه کن... دیدی...؟؟؟ خب... خوبه...
قربونت
موفق باشی

چاکر داداش ایمانمونم هستیماااااااااا..... :D

hamed1star

Member
آقا احسان و علي آقا از شما و از همه بچه ها عذر ميخوام.
ولي من با قوانين اشنا نبودم.
قبلا هم گفته بودم من تازه اومدم اين جا.
خلاصه با اين كه تايپه فارسي برام خيلي سخته ولي ديگه همه جا فارسي مينويسم.
:):D:razz:

جدیدترین ارسال ها

بالا