حاشیه برای ایندیزاین

dani222

Member
سلام
من یک بروشور انتخاب می کنم و یا درست می کنم در ایندیزاین .
حالا یک برگه a4 که پشت و روش رو به 3 اسلایت تقسیم شده مثل بروشور بخواهم برای هر اسلایت یک حاشیه دور تا دورش قرار بدم باید چی جوری این حاشیه ها رو در ایندیزاین بیارم برای هر اسلایت هام ؟؟؟ راهی وجود داره ؟ مثل فتوشاپ که یک قاب یا یک براش مثل حاشیه می آوردیم و قرار می دادیم آیا تو ایندیزاین هم میشه ؟

خیلی ضروری هستش ؟؟

ahmadsobhan

New Member
بسم الله الرحمن الرحیم. سلام دوست عزیز

ابتدا بگم بنده چیز زیادی از ایندیزاین نمیدونم ولی تا یه حد کمی باهش کار کردم . و اون چیزی که از سوالتون متوجه شدم رو جواب میدم. شرمنده اگر منظورتون این نبود ببخشید منو که دخالت کردم(آخه دیدم نوشتید ضروری هس گفتم شاید جواب من به کارتون بیاد)

شما وقتی اون تکس فریم ها رو ایجاد کردید بعد از انتخاب اونها با موس میتونید از قسمت هایی که با فلش مشخص کردم ضخامت حاشیه و شکل حاشیه رو ایجاد کنید. برای گوشه هاش هم میتونید بعد از انتخاب فریم از منوی object گزینه ی corner option رو تغییر بدید .

Untitleds.jpg

اگر اشتباه گفتم و کار تخصصی تر ازین حرفاس بنده رو ببخشید . :rose:

یاعلی.

dani222

Member
بسم الله الرحمن الرحیم. سلام دوست عزیز

ابتدا بگم بنده چیز زیادی از ایندیزاین نمیدونم ولی تا یه حد کمی باهش کار کردم . و اون چیزی که از سوالتون متوجه شدم رو جواب میدم. شرمنده اگر منظورتون این نبود ببخشید منو که دخالت کردم(آخه دیدم نوشتید ضروری هس گفتم شاید جواب من به کارتون بیاد)

شما وقتی اون تکس فریم ها رو ایجاد کردید بعد از انتخاب اونها با موس میتونید از قسمت هایی که با فلش مشخص کردم ضخامت حاشیه و شکل حاشیه رو ایجاد کنید. برای گوشه هاش هم میتونید بعد از انتخاب فریم از منوی object گزینه ی corner option رو تغییر بدید .

untitleds.jpg

اگر اشتباه گفتم و کار تخصصی تر ازین حرفاس بنده رو ببخشید . :rose:

یاعلی.

خیلی خیلی ممنون
همه حرف های دوست عزیزمون درست
حالا اگه غیر لز این حاشیه ها حاشیه های دیگه ای بخواهیم باید چی کار کنیم ؟
مثلا گل بزاریم ؟ یا حاشیه هایی به سبک اسلیمی و یا ....

ahmadsobhan

New Member
خیلی خیلی ممنون
همه حرف های دوست عزیزمون درست
حالا اگه غیر لز این حاشیه ها حاشیه های دیگه ای بخواهیم باید چی کار کنیم ؟
مثلا گل بزاریم ؟ یا حاشیه هایی به سبک اسلیمی و یا ....

بسم الله الرحمن الرحیم. سلام.

خواهش. خب دیگه اونا رو که ایندیزاین نداره. اونا وکتور هس , وکتور طرح های اسلیمی یا وکتور فریم گل دار. وکتور ها رو باز کنید و در اون جایی که میخواید تنظیم کنید ( البته برای اینکه پشت صحنه وکتور سفید نیوفته اون ها رو داخل ایلستریتور باز کنید و بعد از جدا کردن پس زمینه سفید اونا (و تغییرات دیگه ای که مایل هستید)بعدش اون قسمتی که میخواید رو با موس بگیرید و دراگ کنید داخل ایندیزاین(با آلت+تب برید توی صفحه ایندیزاین. )

:paint:

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا