جون هر کی دوست کمک - چگونه فیلمی را که میگیریم زیبا کنیم - آیا پلاگنیی مخصوص یا تر

Beh_Madonna

Member
سلام
من گفتم چرا پاسخ نمیدهید منظورم اون پستی بود که در جواب دوستمون gigamax که در مورد دوربین گفته بودند
در پست شماره 17
این هم سولی که کرده بودم:

ممنون از راهنمائیت ali_n1365

از شما هم ممنونم بخاطر این لیست gigamax

آقا حقیقتش یکمی قیمتشون بالاست :D
یک چیزی در حد 400 تا 500 تومان باشه
آخه واسه کار حرفه نیمخواهم که بعدا باهاش در آمدی داشته باشم یک چیزی خانگی میخواستم اما میخواهم واقعا یک کیفیت خوبی داشته باشه و در حد همون قیمتی که گفتم

آخه چند وقت پیش خودم یک دوربین فیلمبرداری گرفتم hc32e اما بعد از یکی دو روز فروختمش به یکی از آشنایان چون اون هم دونبال دوربین میگشت و چون از کیفیتش خوشش آمد اونو از من خرید
این مدل hc32e حقیقتش کیفیت خوبی داشته
اما حالا که میخواهم دوباره بخرم میخواهم یک چیز واقعا بهتری باشه از اون مدلی که قبلا گرفتم
حالا شما با این قیمت و این توضیحاتی که دادم چه نوع دوربین فیلمبرداری دیجیتال را بهم پیشنهاد میکنید

راستی از شما هم ممنونم: bassam_cg
نرم افزار های خوبی معرفی کردید مخصوصا نرم افزار: combustion
آیا کسی تا حالا با نرم افزار: combustion کار کرده ؟

دوستان لطفا پاسخ دهید

bassam_cg

Active Member
با سلام
من با تمامشون به صورت كاملا حرفه ايي كار كرده ام اگه كمك خواستين بگيد در ضمن من از نرم اين افزارها از شركت autodesk و adobe و ....مدرك دارم

در ضمن combustion بهترين نيست فقط از بهترينهاست اوج كار اين نرم افزار در ارتباط با 3ds max است

از پلاگين saphire هم استفاده كني بد نيست

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
فقط افتر افکت

only After effect

تا دلت بخواد میتونی رو پرژه تون کار کنید حتی با چند تا فایل PSD ساده

Beh_Madonna

Member
آقا ممنون که پاسخ دادید
براتون پیغام خصوصی زدم اگر لطف کنید پاسخ بدهید

دوستان این یک آموزش زیباست از فتوشاپ این هم لینکش: http://www.realitywired.com/2007/06/20/this-girl-cleans-up-real-nice-photoshop-tutorial
اگر در اون لینک که داده ام بروید متوجه میشوید که آن دختر قبلا چی بوده و بعد چی شده
من هم دقیقا یک همچنین چیزی یا شبیح این کار را میخواهم که با یک نرم افزاری انجام دهم
که این کار را هم در خیلی از ویدیو ها انجام میدن

راستی اگر اطلاعاتی در مورد پست شماره 17 دارید بگید ممنون میشوم

bassam_cg

Active Member
من نمي دونم چرا با زيبا سازي مشكل داري اين كار آسون ولي وقت گيري

جدیدترین ارسال ها

بالا